Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Facetowi chodziło pewnie o kabury kydexowe i w tym względzie miał racje. Kabury sa przeznaczone do konkretnych modeli by pewnie trzymac broń i móc łatwo jej dobywać. Jednakże, np. P99 pasuje do niektórych Safarilandów, bodajże tych do Glocka, ale głowy nie dam.

Link to post
Share on other sites

Na Tajgunie chyba coś takiego było... taki bajer dla niezorientowanych bo przecież membrana, to cieniutka warstwa więc ani to mocniejsze ani nic. Albo to błą, a jak kabura, rzeczywiście jest z gore-texem to nie ma to większego sensu. Swoją drogą problem na forum był już poruszany.

Link to post
Share on other sites
Ee tam "bajery rowery""grotexy kydexy"' date=' ja bym bral te kabure z allegro. Jest tania i wydaje mi sie, ze by sie sprawdzila calkiem niezle. Zresztą w koncu to tylko kabura :wink:[/quote']

 

Tylko i aż. W większości zastosowań airsoftowych wystarczy taka, jednak od kabur za pareset złotych różni się diametralnie. Wygoda użytkowania, bezpieczeństwo przenoszenia broni/repliki czy szybkośc jej wyciągania i swoista intuicyjnośc obsługi. To naprawde dla niektórych robi różnice, bo nikt ci nie da gwarancji, ze w biegu z tej za 40 zł gun nie wypadnie. A szkoda by było :wink: .

Link to post
Share on other sites
Facetowi chodziło pewnie o kabury kydexowe
Są też skórzane kabury tłoczone. Ale' date=' jak wiadomo, skór jest bardziej elastyczna od Kydexu, więc da się trochę dopasować.

 

P99 pasuje do niektórych Safarilandów
Już widzę jak Bastekkk kupuje Safarilanda :lol:

 

Ee tam "bajery rowery""grotexy kydexy"' date=' ja bym bral te kabure z allegro. Jest tania i wydaje mi sie, ze by sie sprawdzila calkiem niezle. Zresztą w koncu to tylko kabura [/quote']Już widziałem kilka przykładów "tylko kabur" kupowanychjak najtaniej. Użytkownicy najpier spędzali kilka dni na dopasowaniu jej do broni i do modyfikacji mocowania tak, żeby w ogóle dało się nosić, później gubią z nij magazynek lub pistolet, w końcu wywalają i kupują normalną.
Link to post
Share on other sites

NavySeal, a co Bastekk nie moze sobie kupić Safarilanda ? Jakiś inny jest czy "coś" ?

 

Co do kabur, lepiej zaoszczędzić i kupić coś z wyzszej półki...

 

A zgubienie magazynka z pistoletu siedzącego w kaburze to nic trudnego... (mowa o tandetnych kaburach)

 

 

Jezeli chodzi o kabury np. udowe uniwersalne, polecam: http://www.blackhawk.com/product_detail.as...duct_id=4111&d=

(nie zdazyło mi się jeszcze, żeby się magazynek wysunął itp.

 

P.S. Testował ktoś SERPA BHI ?

Link to post
Share on other sites

A ja polecam MUDPILa z MIWO - broń siedzi w niej pewnie, ma skuteczne mocowanie, które zarazem można szybko zdjąć i wyciągnąć pistolet. Jest całkiem wygodna w noszeniu (niestety nie mam porównania z innymi) i niebrzydka :) . No i cena nie jest zbyt wygórowana.

Link to post
Share on other sites

Według mnie jedną z ciekawszych kabur jest kabura "us assuault"

Kabura bardzo ciekawa wygodna porządnie wykonana ma szerokie pasy mocujące ja do nogi pokryte w srodku guma chyba po to żeby się nie przekręcała na nodze, szybko mozna wyjac z niej broń w moim przypadku jest to glock 17 no i cena nie jest bardzo wygurowana tak pomiedzy tymi tanimi a markowymi.

Ja za swoja zapłaciłem 149 zł.

Aha z obserwacji zauważyłem ze kabura ta jest chyba kopią kabury blackhawk omega 4 assault ale mogę się mylic.

Link do tej kabury

http://www.azymut.waw.pl/sklep/grupy.php?idg=52

Link to post
Share on other sites
NavySeal' date=' a co Bastekk nie moze sobie kupić Safarilanda ? Jakiś inny jest czy "coś" ?

 

[/quote']Może poprostu 11-latkowi ciężko załatwić jest 600zł :wink:

 

Generalnie fajne' date=' funkcjonalne, wygodne, etc kabury zaczynaja sie od około 200zl [/quote']Fobusy kosztują 135 zł :wink: (lub coś koło tego)

 

Korzysta ktoś z kabur z www.kydex-kabury.com ?

Link to post
Share on other sites

Qmpel ma kabure do której idealnie mieści mu się własnie p99, spytam go jutro i dam znac gdzie mozna ja dostac ;) z tego co wiem dał za nią jakies 60 zyli... a ogólnie to polecam kabury w kamizelkach taktycznych, wg. mnie są najwygodniejsze ;) do SWATowskiej się mieści własnie pistolet wielkosci mniej więcej Colta M1911...

Link to post
Share on other sites
a co Bastekk nie moze sobie kupić Safarilanda ? Jakiś inny jest czy "coś" ?
Mając 10 lat i strzelając klamką za 100 czy 200 zł wątpie' date=' żeby kupił kaburę za 450zł.

 

A zgubienie magazynka z pistoletu siedzącego w kaburze to nic trudnego...
Jak sie ma ch*wą kaburę to tak. Ja mam chyba 4 i z żadnej nie wypadł mi magazynek, ani pistolet.

 

do SWATowskiej się mieści własnie pistolet wielkosci mniej więcej Colta M1911.
Co rozumiesz przez "właśnie"? P99 i 1911 maja totalnie różne rozmiary.
Link to post
Share on other sites

A ja za Fobusa roto z płetwą dałem 150 zł i jestem zadowolony :) Jeszcze tylko sobie uszyję przedłużkę na udo, taką jak ma AT i będzie super. Kosztuje moze nieco więcej niż "60 zyli", ale daje pewność i wygodę nie tylko przenoszenia i wyjmowania broni, ale także umożliwia szybkie jej schowanie, bez żadnych manipulacji przy zaczepach. No i nie ma możliwości wypadnięcia magazynka :)

Link to post
Share on other sites

Eeeeeetam.

Oczywiście można dokupić oryginalną listwę udową- jest to koszt około 130 złotych, ale te lubia pękać. Można też USZYĆ SOBIE taki adapter- przedłużkę. Widziałem bardzo fajnie rozwiązanie, był to patent wrocławskiego AT. Jak tylko się z tym uporam, wrzucę zdjęcia.

<<chyba, że ktoś wie, ak to ma wyglądać, ma jakieś zdjęcia- chętnie zobaczę jeszcze raz>>

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...