Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rosyjskie mundury


Recommended Posts

www.alert.com.pl

Można kupić mundury rosyjskie firmy Spław. Najciekawsze to 'Bekas' i M21 - oba występują w różnych kamuflażach, na russiancombatgear.com jest napisane w jakich. Co prawda 'partizana' nie mają, ale za to jest inny mundur(w sumie to jest coś w rodzaju KZS) dla snajperów - 'setka' (sieć) :wink:

Z rosyjskimi sklepami cieżko się dogadać :)

Link to post
Share on other sites

Alert nie bedzie mial dostaw przez kolejne pol roku, a rozmiary ma przebrane. Wysylka z RCG to o przyrodzenie - 2 miechy walki, popychania i w koncu przyslali. Kolesie w Kanadzie, a towar szedl z Peterburka. Odradzam zakupy u nich, nawkurwia sie czlowiek jak z byle polaczkiem.

Link to post
Share on other sites
Soviet Mrowka nie jest tani.

 

Heh, mało powiedziane. Ostatnio chciał odemnie 250zł za maskałat zimowy w rozmiarze trzy :lol:

 

To już lepiej samemu do Rosji jechać, albo jeśli ma się znajomych Rosjan to przez nich ściągać, co też chyba uczynię...

Link to post
Share on other sites
Ja mam na zbyciu nowy mundur rosyjskich wojsk powietrzno-desantowych, uzywany w latech 86-91 nazwy nie znam. Wzrost jakis 180 klata 110 spodnie 90 ??? (na oko) Niestey nigdzie nie moge znalesc jego zdjecia w necie.

 

jak mniemam masz VSR (poprzednika flory). jak nizej:

http://www.kamouflage.net/camouflage/en_00019.php

 

jest to cos podobnego ale nie to .

Nie jestem pewien a na allegro tez tego nie widzielem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...