Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XM8 [SRC]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ho Ho Ho ! SRC się rozkręca . Replika za repliką :)

Prawdopodobnie XM8 bedzie większości z ABS'u więc miejmy nadzieje że nie bedzie takie słabe jak w SR4 (gun spadł mi z +/- 1m i sie połamał)

W Fps'ach nie szykuje sie rewelacja (około 300)

 

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: Sro 06 Wrz, 2006 ]

Czyżby pierwsza prawdziwa replika XM8 miała nareszcie nadejść ?

Kiedyś wyszło kilka XM8 z średniej pułki. Oczywiście nie dostępne na polskim rynku :wink:

 

[ Dodano: Sob 30 Wrz, 2006 ]

pierwsze (?) foto : http://www.starrainbow.com.tw/english/SRC_Hot.html

 

XM-8 Release on mid September

 

Edit : http://www.starrainbow.com.tw/english/XM8.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Niesądze żeby ktoś za taką kase sprzedawał z atrapą

 

A ja tak jakoś nie sądzę, żeby w replice za 215$ "optyka" była warta patrzenia przez nią...

Dodatkowym problemem jest, że w tym wypadku chyba nie ma za bardzo opcji zastąpienia tej "lunetki" czymś innym.

 

-

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ostatnio pisałem do www.taiwangun.com w sprawie tego XM8 z SRC i stwierdzili, że nie będą sprowadzali tego modelu do Polski.

 

Ja zamierzam go sobie ściągnąć na przełomie września/października, chyba, że mnie jakiś sklep ubiegnie. Ktoś może wie gdzie w Europie mają na stanie takie XM8 z SRC?

 

Mam już RPK z SRC i bardzo sobie ten RKM chwalę. Mam nadzieję, że XM8 też będzie tak wykonany jak RPK. Zobaczymy ze trochę.

Edited by SHOGUN_YAMATO
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście o to nie dbam zupełnie. Ważne, żeby dobrze strzelał i nie psuł się.

 

Jednak zastanawia mnie czemu obydwie wersje (olivka i khaki) mają jedną część szarą?

 

Znalazłem fajny filmik z prezentacją XM8 w wersji ostrej :P

Edited by SHOGUN_YAMATO
Link to post
Share on other sites

To nie jest kolimator ale luneta :)

 

Trochę lipa, że nie da się jej zdjąć, może jednak da się coś wykombinować :) Co do tego z arnie's airsoft - sam strzelałem dość sporo (pewnie ponad 2500 strzałów) z wiatrówki z optyką. On pisał o tym, że na początku dość ciężko jest ustawić sobie odległość oka od okularu celownika, bo ogniskowa jest dość blisko. Druga sprawa to szybkie celowanie za pomocą lunety- to generalnie nie jest takie proste.

 

Kolba tez mnie zasmuciła. Trzeba będzie rozwiązać problem chybotania po zakupie :P

 

A co do ceny - markowe zawsze będzie kosztować więcej. Tu nie przepłacamy po prostu. Co prawda czasem trzeba pogrzebać i trochę po konstruktorach poprawić ale generalnie jest dobrze :) Moje RPK z SRC, poza paroma już usuniętymi felerami, spisuje się bardzo dobrze po 12000 kulek :P

Edited by SHOGUN_YAMATO
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...