Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operacja Leartes - Kraków (Pasternik) 29 października 2006 r


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja uważam, że niechcący właśnie całkiem fajnie wyszedł podział - w miarę wyrównany :D Poza tym to tylko zabawa :D

 

A 4MOZA będzie pełniła rolę duszków/pilotów helihopterów itd.

 

Aha byłbym zapomniał będziemy mieli na pewno 3 helihoptery (Miron, Misiek, Waltz), a pracujemy nad 4 :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
Jedno mnie irytuje jeżeli Duńczycy wysadzą wszystko co można na początku scenariusza to zostaną im 2 stanowiska rakietowe do obrony. Mimo wszystko nawet jeżeli się nie obronią wygrają punktami.

Zapewniam' date=' że nie będzie to takie łatwe. Ale to niespodzianka :mrgreen:

 

jak dla mnie to troszkę dziwnie' date=' bo LWP ma więcej celów do ataku, a jak na razie z tabeli wynika ze NATO ma przewagę 8 osób [/quote']to na razie zgłoszenia, może kogoś przesuniemy "dobrowolnie" :wink: A poza tym jeden spadochroniarz liczy się podobno za 10 zwykłych żołnierzy :wink:
Link to post
Share on other sites

Reg pytałeś czy jadę punktować czy się bawić. Odpowiadam: nie jadę wcale :wink:

 

A odnośnie mojej poprzedniej wypowiedzi chciałem powiedzieć, że to było wolne spostrzeżenie z którego i tak bym nie korzystał.

 

BTW jest przeciwnikiem punktowania airsoftu.

Link to post
Share on other sites

Zapytałem bo dziwnie to zabrzmiało, a mam alergię na "sprawiedliwość" w scenariuszach :) Tym bardziej na punktowanie i "wygrywanie". Czasem po równo, czasem nierówne szanse, zabawa taka sama. Nawet gdy jest trudniej bywa ciekawiej. Inne pokładu mózgownicy się uruchamiają ;) Co nie zmienia faktu, że być po strobie zwyciężkiej jest przyjemne :)

Link to post
Share on other sites

No właśnie Reg ma rację - życie też nie jest sprawiedliwe, a asg to nie sport :twisted:

 

Zgłoisiło się 69 :wink: osób.

 

Poniżej uzupełniona lista

listamanewryleartes2yt7.th.jpg

 

Jeżeli ktoś wysłał formularz a do tej pory nie otrzymał maila zwrotnego proszę o kontakt!

 

[ Dodano: Fri 13 Oct, 2006 ]

WAŻNE - proszę o informację kto jest bossem poszczególnych teamów :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Właśnie rozmawiałem z ZAZU, człowiekiem z mojej ekipy i jest zdziwiony, że go nie ma na liściebo zgłosznie wysyłał. Proszę o informację czemu się nie załapał. :wink:

 

Ja jestem, jak to ładnie nazwałeś, bossem ludzi z Tomaszowa Maz.

Link to post
Share on other sites

W 1st Cavalry Division jest mały błąd, zapisałeś dwa razy tą samą osobę "Smutny" i "Jan M." to ta sama osoba, proszę o poprawkę i wpisanie za "Jana M." naszego dowódce "Spawn" i karabin ten co ja, czyli M16VN G&P 380 fps

 

Pozdro

 

[ Dodano: Sob Paź 14, 2006 2:22 pm ]

witam

 

niestety przelew za 1/7 Cavalry Division zostanie zrealizowany dopiero w poniedziałek, mam nadzieje ze uwzględnicie nas z jedno dniowym opoznieniem spowodowanym przez transfery między różnymi bankami ;)

 

Przelew za 5 osób gdyż jedna się wykruszyła

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie Paź 15, 2006 2:42 pm ]

o jeszcze jak tak patrze na liste to przypomnialem sobie pytanko:

 

czemu limit fps przestał obowiązywac? na liście nawet ładnie świeci się 570 fps w jednym z wierszy ;) domyslam sie ze ów snajper ma secondary weapon i wie jak z niej korzystać, wiec czemu wczesniej upieraliście się ze 400 fps to max? ;)

 

Nie żebym się czepiał, ale ja tak tylko z troski :F

 

Peace in Vietnam 8)

Link to post
Share on other sites

W związku z licznymi pytaniami o wpłaty: oczywiście, że jak ktoś wpłaci jutro to nie zostanie wykreślony. Jenak bardzo proszę o wpłaty w rozsądnym terminie - chodzi o to żebym mógł przygotować dla dowódców listy oddziałów. Wtedy dowódcy wcześniej przygotują rozkazy dla poszczególnych oddziałów, a w konsekwencji Wy otrzymacie je kilka dni przed manewrami, także spokojnie będziecie się mogli z nimi zapoznać w oparciu o mapę terenu, zasatnowić się, przedyskutować itd. (a nie w ostatniej chwili)... Także we własnym dobrze pojętym interesie proszę osoby zdecydowane na udział w manewrach o szybkie wpłaty. Jak nagle 20 osób 28 X 2006 się obudzi, że chce brać udział w manewrach to rozbije to całą zabawę (tzn. doręczenie rozkazów dla poszczególnych oddziałów/osób na kilka dni przed planowanym terminem manewrów).

 

Wszystkim którzy wpłacili w terminie bardzo dziękuje za solidność.

 

[ Dodano: Wed 18 Oct, 2006 ]

Poniżej lista uczestników (74 osoby):

18xbm3.th.jpg

 

Jeżeli z poniższych(nie powyższych od których przelewy wpłynęły) osób ktoś przelał wpisowe proszę o pilny kontakt (z podaniem nicka):

niezapacone18xml3.th.jpg

 

Ponadto 2 osób od których wpłynęło wpisowe nie jestem w stanie zakwalifikować do żadnego z nicków - również proszę o pilny kontakt:

1) Piotrek K. z Tarnowa

2) Krzysztof D z Myślenic.

 

Więcej informacji na temat manewrów jutro, gdy już mam nadzieję uda mi się ostatcznie zamknąć listę uczestników :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

No więc maile zostały wysłane :wink:

Osiągnęliśmy liczbę 78 uczestniczek 8) i uczestników.

 

Start manewrów niedziela 29 październik 2006 roku

 

godzina 9.00

 

[ Dodano: Thu 19 Oct, 2006 ]

aha w ten weekend nie będę miał dostępu do netu, więc na ewentualne maile/posty/PW odpiszę dopiero w poniedziałek.

Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie - oczywiście o 9 być czujni, zwarci, gotowi :mrgreen:

O 9 zaczynamy - tzn. mierzenie fps, sprawdzian identyfikatorów medycznych, spradzian pozwoleń od rodziców w przypadku nieletnich, rozdanie rpg, bandaży, opasek itd. Także będzie co robić więc proszę o punktualne przybycie, a jak ktoś da radę przyjść wcześniej to bardzo proszę.

 

Przypominam o limitach amunicji . Proszę żebyście przygotowali sobie też kulki do ładowania w trakcie scenariusza (karteczki z doładowaniem będą opiewały na 100 i 250 kulek).

Link to post
Share on other sites

troszke poknociliście u nas z osobami w składzie 1/7 Cav ;)

M.Maciej i Spawn to ta sama osoba, tak wiec jest nas jednego mniej niz tam pisze ;)

 

I pytanko, czy bedzie mozliwosc zmiany powierzonych stopni innym osobom ? ;) Bo tak sie składa, ze nasi szeregowi są sierżantami <lol>

Link to post
Share on other sites

Przypominam o limitach amunicji . Proszę żebyście przygotowali sobie też kulki do ładowania w trakcie scenariusza (karteczki z doładowaniem będą opiewały na 100 i 250 kulek).

 

broń główna - 300 kulek' date=' ale nie więcej niż mieści się w magazynkach (minimi lub rpk do 1000 kulek)

doładowywanie – wyjęcie ze skrzynki odpowiedniego kartonika, schowanie go do kieszeni i w tym momencie (nie po odejściu od skrzynki) doładowanie amunicji do górnego limitu. [/quote']

 

a) Pomyłka w tekście?

B) Pomyłka w interpretacji?

c) Informacje nie wykluczają się nawzajem?

 

 

Z góry dziękuję za rozjaśnienie sytuacji.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...