Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP001 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

ja wojuje czasem tym sprzętem i zależy jak kto lubi mi się podoba choć trzeba wytrwałości żeby kogoś upolować ale ile to daje radości :D

fakt technologia idzie do przodu coraz szybciej i osiągi nabierają rozpędu ale miłe urozmaicenie od nawalania seriami :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Mam małe pytanie... Dlaczego wszyscy piszą, że za snajperkę trzeba zapłacić przynajmniej 2500zł, a tu wszyscy zachwalają tą za 200zł? Mnie osobiście też się podoba i poważnie nad nią myślę, ale to trochę dziwne...

 

 

Posiadam replike MP001 juz około 1,5 roku. Kiedy zakupiłem sobie M24 od CA, MP001 poleciała w najciemniejszy kąt pokoju.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ariel_ jak tam możesz zapodać foty tego cylindra co zrobiłeś ?? i prosił bym jak bys mógł to napisz mi jak dokładnie przerobiłeś tłok bo odgrzebałem niedawno swoje mp :killer: i chciał bym w nim pogrzebać bo i tak leży bezużyteczny jak dobrze zrozumiałem ty moc uzyskałeś na stockowej sprężynie ??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...

Rotfl, na snajpę nie trzeba wydać 2.5k, chyba że elektryczną ...

 

- Gumka KM Head RH55 - 65 zł

- Stabilizatory lufy DF - 40 zł

- Dystansery DF - 40 zł

- Precka ( od 140 do 250 nowa, lub używana - 40 - 150 zł )

- "Trigger wykonany ze stali - do szczególnie extremalnych tunningów !!!

Elementy szczególnie narażone na duże obciążenia mechaniczne - ulepszane cieplnie.

Całość oksydowana na gorąco. ( by G&H ) - 300 zł

- "CYLINDER V2

Stalowy cylinder razem ze stalowym tłokiem(32gramy) i stalową głowicą cylindra + stalowa prowadnica.

Gwarantowana moc ponad 600fps." ( G&H )- 500 zł

 

Do tego dochodzi uszczelnienie komory ( stock jest metalowa ofc ) - można zrobić samemu, lub poprosić kogoś, oraz ew. uszczelki do tłoka.

Dobrze przesmarować, do tego dwójnóg, luneta, ew. mocniejsza sprężyna, bo te części spokojnie wytrzymają SP190 LayLax'a.

 

Mamy ok. 630+fps, oraz spokojnie ok. 70 metrów zasięgu celnego na dobrze ustawionym hopie, skalibrowanej lunecie i dobrze dobranych kulkach ( MadBull sniper BB's 0,36 )

 

Jak widzimy, na dobrą snajperkę nie trzeba wydać 2500 zł.

 

I odrazu mówię - miałem AKM cymy 430 fps i na stocku ma on ok. 40 m zasięgu, z gumką systemy silikonową max 50m na idealnie dobranych kulkach.Można nim wycisnąć więcej, ale to już kombinując lobem - lecz analogicznie snajperką też możemy kombinować lobem i mieć więcej.

Edited by Mleczaj_Krowka
Link to post
Share on other sites

Rotfl, na snajpę nie trzeba wydać 2.5k, chyba że elektryczną ...

 

- Gumka KM Head RH55 - 65 zł

- Stabilizatory lufy DF - 40 zł

- Dystansery DF - 40 zł

- Precka ( od 140 do 250 nowa, lub używana - 40 - 150 zł )

- "Trigger wykonany ze stali - do szczególnie extremalnych tunningów !!!

Elementy szczególnie narażone na duże obciążenia mechaniczne - ulepszane cieplnie.

Całość oksydowana na gorąco. ( by G&H ) - 300 zł

- "CYLINDER V2

Stalowy cylinder razem ze stalowym tłokiem(32gramy) i stalową głowicą cylindra + stalowa prowadnica.

Gwarantowana moc ponad 600fps." ( G&H )- 500 zł

 

Do tego dochodzi uszczelnienie komory ( stock jest metalowa ofc ) - można zrobić samemu, lub poprosić kogoś, oraz ew. uszczelki do tłoka.

Dobrze przesmarować, do tego dwójnóg, luneta, ew. mocniejsza sprężyna, bo te części spokojnie wytrzymają SP190 LayLax'a.

 

Mamy ok. 630+fps, oraz spokojnie ok. 70 metrów zasięgu celnego na dobrze ustawionym hopie, skalibrowanej lunecie i dobrze dobranych kulkach ( MadBull sniper BB's 0,36 )

 

Jak widzimy, na dobrą snajperkę nie trzeba wydać 2500 zł.

 

I od razu mówię - miałem AKM cymy 430 fps i na stocku ma on ok. 40 m zasięgu, z gumką systemy silikonową max 50m na idealnie dobranych kulkach.Można nim wycisnąć więcej, ale to już kombinując lobem - lecz analogicznie snajperką też możemy kombinować lobem i mieć więcej.

 

Tutaj opisałem tuning MB03 WELL'a nie wiem jak z MP001 ;P

 

//Nie mogłem editnąć już ..

Edited by Mleczaj_Krowka
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...