Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Terroryści w hucie - dzisiejszy "Dziennik" :)


Recommended Posts

Dwóch mężczyzn grasowało nocą wśród zabudowań Huty ANDRZEJ w Zawadzkiem OPOLSKIE. W tym czasie w zakładzie trwała produkcja

 

Zarejestrowały ich kamery przemysłowe. Byli w wojskowych uniformach, trzymali w ręku przedmioty przypominające broń. Postawili na nogi ochroniarzy, policję i antyterrorystów i ... zniknęli.

 

Zgłoszenie o intruzach odebrali od wystraszonych ochroniarzy policjanci z lokalnego komisariatu. - Wezwaliśmy posiłki ze Strzelec Opolskich i antyterrorystów z Opola. Sprawdziliśmy teren. Nie stwierdziliśmy uszkodzeń zamków, ani prób sforsowania jakichkolwiek drzwi - twierdzi kom. Maciej Milewski z opolskiej Policji.

 

W tej chwili materiał jest obrabiany komputerowo. Być może uda się na nim ustalić jakieś szczegóły, które pozwoliłyby zidentyfikować mężczyzn.

 

Policjanci i zarzą Huty główkują, kto i w jakim celu miałby nocą zakradać się do pracującego zakładu. Bardzo poważnie rozważana jest hipoteza, że intruzami byli... amatorzy zabawy nazywanej AIR SOFT GUN. Jest to zabawa w wojsko urządzana przez organizację paramilitarne: przeprowadza się "manewry" w ubiorach imitujących mundury oddziałów antyterrorystycznych i strzela z broni kulkami jak w paintballu.

 

Trwa też wyjaśnianie dlaczego ochroniarze z huty nie podjęli interwencji, tylko czekali na przyjazd policji.

 

cis

Link to post
Share on other sites

O ile to byli jacyś airsoftowcy. Nie przypuszczajmy, bo nie wiadomo. LEPIEJ dla nich, żeby nie byli :evil:

 

Chociaż historia pokazała paru takich debili w asg (każdy kto wie ten wie...)

 

A co do imitacji mundurów AT, to hmmm nie we wszystkich kwestiach bym się zgodził z osobą piszącą ten artykuł. ;)

Link to post
Share on other sites
Do huty mogli się natomiast zakraść amatorzy tzw. ASG (air soft gun). Urządzają oni manewry ubrani w mundury komandosów i oddziałów antyterrorystycznych. Posługują się wiernymi imitacjami broni, które nawet z bliska wyglądają jak prawdziwe. Strzelają też kulkami z farbą (mniejszymi niż w paintballu). Na Opolszczyźnie bawią się w ASG głównie kilkunastoletni chłopcy.

 

Michał Wandrasz

mwandrasz@nto.pl

077 44 32 578

 

Tego Pana powinni kopnąć w zad za pisanie bzdur...

Link to post
Share on other sites

No i co, że 14 ;)

Mam brata też ma 14 lat, ale młody już sobie zapracował na mp5 CA, zachowaniem jest to gówniarz, nie ukrywam i głównie dlatego nie pozwalam mu się na wmasgu wypowiadać...

 

Ale nie ma co, nie każdy ma takiego brata jak ja :twisted:

 

Co do komentarzy do wypowiedzi Karczycha, przychodzi mi na myśl hasło kampanii reklamowej Media marktu (??) :evil:

Link to post
Share on other sites

Miejmy nadzieje że, pozostaniemy nie zauważeni przez bliźniaków i prawego romana. Bo zaraz zaczną wymyślać zakazy i nakazy i z fajnej zabawy pozostanie tylko wspomnienie :( :( :(

 

Sam mam 16 lat i raz zostaliśmy złapani przez policje. Poszliśmy na teren naszych strzelanek (opuszczone baraki) bez osoby dorosłej z którymi zawsze się strzelamy i tu był nasz błąd, który już później się nie powtórzył.

 

Ale wchodzić na teren Huty, w nocy w umundurowaniu z "bronią"... To nawet ja bym na to nie wpadł.

Link to post
Share on other sites

Tzn. wógole w Polsce jest bardzo opaczne rozumienie prawicy - według wszelkich kryteriów zarówno PiS jak i LPR są partiami lewicowymi :D I dużo się od np. SLD nie różnią - PiS to lewica pobożna, a SLD bezbożna... ale jedno i drugie to socjalistyczne tałatajstwo.

 

Ale to chyba nie wątek o polityce :P

 

 

 

Trwa też wyjaśnianie dlaczego ochroniarze z huty nie podjęli interwencji, tylko czekali na przyjazd policji.

Bo się bali?

Link to post
Share on other sites

Ja pozostawie to bez komentarza.

Zacytuje jednak wielkiego uczonego A.Einsteina:

" Dwie rzeczy na tym swiecie sa nieskonczone: wszechswiat i ludzka glupota. Ale jesli chodzi o wszechswiat to nie jestem tego do konca pewien..."

Tacy amatorzy mocnych wrazen szkodza calemu srodowisku ASG.

Lepiej by ich tozsamosc zostala tajemnica.

Link to post
Share on other sites

A ja twierdzę' date=' że wszyscy powinni wiedzieć co to za "geniusze". Powinni oni zostać przykładnie i boleśnie ukarani. Taki przykład dla innych na przyszłość.[/quote']

 

I co wbijesz ich na pal w centrum większego miasta?

 

Jak to pomoże to dlaczego nie. Głupotę trzeba zwalczać i ja piętnować. A może masz inny pomysł? Np. olać sprawę i uważać że się nic nie stało?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...