Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Company of Heroes


Recommended Posts

Witam

 

Gram w to od paru dni, rowniez po dyzurach, mimo stanu pelnego upadku psychofizycznego :)

Gierka jest swietna, grafika wciska w fotel (mam bartona 3000+;1,5GB ramu i gf6600gt - gierka wyglada slicznie i chodzi plynnie), dynamika jak wspomnial przedmowca bez zarzutu... Cud miod i orzeszki :twisted: Ide odblokowywac droge do Cherbourga :wink:

 

pozdrawiam

Ulubiony lekarz polowy slaskiego airsoftu

Krzys

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

nie jestem miłośnikiem RTS'ów, jednakże Company of Heroes wyjątkowo przypadł mi do gustu. Bardzo dobra grafika, "filmowo" prowadzona akcja, i ogromna grywalność zapewne na trwałe wpiszą ten tytuł do kanonu gier "must see".

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
tak, grafika swietna tylko dla mnie na zdjeciach bo nie wiem co za kretyn wymysla gry tylko pod win XP, trzeba byc ladnie ograniczonym, zwlaszcze ze 2000 (tego mam) jest prawie taki sam tylko bardziej profesionalny.

 

bo XP jest systemem do domu, dla graczy, wielbicieli kina a nie grzebaczy komputerowych, XP jest systemem nowszym. To się nazwywa postęp, nie wiem co ci tak strasznie leży na sercu zmienić system albo doinstalować dla gier rezerwowy XP... Pozatym system pro trzeba umieć wykorzystać, znam wielu z win2000 co to tylko worda odpalają i mają świadomość że pracują na profesjonalnym systemie i są pro, oczywiście nie mówie tu o tobie, ogólnie takie mam doświadczenia (chociażby z sąsiadem, który na win2000 odpala kalkulator, worda i filmy).

 

Sama gra jest znakomicie zrobiona, grafika zrywa buty razem z beretem, ale spore wymagania. Full detali nie mogłem włączyć (najlepszych superszczegółowych tekstur) na Pentium Dual Core 3 GHz, 2 GB DDR2 i GF6800GT, potrafiło haczyć, a dopiero na najwyższych detalach zrywa owy beret.

Link to post
Share on other sites

XP nie nawidze bo zżera pol pamieci na ch... wie co, kolorowe okienka itp, nawet jak sie to wylaczy to i tak nie ma sie duzej ilosci pamieci.

 

a XP to jak dla mnie sys. dla ludzi niezbyt obeznanych z komputerami lub leniwych, gdyz tam system robi wszystko za uzytkownika, oczywiscie nie jest powiedziane, ze kto uzywa XP taki jest . :wink:

 

dobra, skonczymy ten OT, tak czy siak jedno i drugie to g... Microsoftu :P

Link to post
Share on other sites

Witam.

Gram w Company of Heroes gram od przeszło tygodnia. Wpierw przeczytałem recenzję w CDAction, później kilka w necie i kupiłem. Gra wymiata, zarówno od strony mechaniki, klimatu, jak i grafiki. W pełni deformowalny teren, możliwość zniszczenia każdego obiektu na mapie, realistyczna fizyka i na koniec, dosłownie wgniatające w fotel efekty wszelkich wybuchów, bombardowań i ostrzałów. Trzeba jeszcze wspomnieć o bardzo realistycznym dzwięku.

IMHO, gra zostawia daleko w tyle wszystkie RTSy jakie do tej pory zostały wydane.

Oczywiście singiel to tylko wstęp; prawdziwa zabawa zaczyna się w multi.

 

Jeśli chce się zobaczyć grę w pełnej graficznej krasie, to trzeba mieć dosyć mocny sprzęt.

Ja gram w 1280x1024 wszystkie opcje full + 4xAA

Na sprzęcie A64 3000+ (1.8 @ 2.5) 2 GB ram (G.Skill) GF7900GTX, przy ustawieniach które napisałem potrafi w niektórych momentach zejść nawet poniżej 10 FPS.

Natomiast przy tym rodzaju gier, nawet przy 20 FPS da się względnie komfortowo grać.

Dla porównania powiem, że gram również w Battlefield 2 i tam komfort gry dla mnie zaczyna się od 60 FPS.

 

Zrobiłem galerię ok. 100 screenów. Jeśli ktoś chce pooglądać, to podaję linka: http://www.bestsharing.com/files/ms0011575...4/CofH.rar.html

Link to post
Share on other sites

Dla mnie również giera wymiata :wink: Szczególnie efekty wybuchów. Demko katowałem tydzien teraz zbieram na pełną. A co do wymagan to nie takie straszne Na Athlonie 64 3000+ 1gb ram i GeForce 6800GT da sie grac prawie ze wsztykimi delalami na maksa i wszytko chodzi ladnie i plynnie.

Link to post
Share on other sites
adrian - brs napisał:

Da się to ściągnąć?

 

Tak' date=' z każdego Empiku

adrian - brs napisał:

ile waży?

 

Bez pudełka czy z ? Very Happy

 

A tak serio to piractwo propagujesz ? Dla zaspokojenia twojej ciekawości powiem że 1 DVD.[/quote']

 

 

Nie o to chodzi. Myślałem że to darmowa gra, poprostu pytam i dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Odgrzewam temat.

 

Święta nastały, nieco czasu wolnego... Powoli wracam do Company of Heroes (powoli, bo po długiej przerwie gram jak ostatni noob).

 

Teraz standardowy zestaw pytań:

 

1. Kto pogrywa? Jakiś friendly match może?

2. Czy ta cała zbalansowana beta jest warta świeczki, czy lepiej siedzieć na normalnej wersji i czekać na patcha, z tego co czytałem to już chyba niedługo.

3. Pojawiły się jakieś fajne mody? Znalazłem Battle of Bulge i Europe in Ruins, z tego co zauważyłem, obydwa zupełnie inaczej rozwiązują zdobywanie terenu niż w normalnej grze, ale Europe in Ruins, to jakaś zupełnie inna bajka, bez budowania i ze stałą, rozwijającą się armią. Jak to jest rozwiązane? Warto instalować, czy to raczej ciekawostka?

Link to post
Share on other sites
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...