Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CZe wszystkim słuchajcie kupiłem ten model CYmy i tam gdzie sie ustawia hop up ye suwadło jest u mnie czarne a nie jak do tej pory było w modelach srebrne. Nie wiecie dlaczego?

 

Wersja AK74 sprzedawana aprzez CG ma czarne suwadło i nowe partie Cymy zdaje się też mają czarne już...

Link to post
Share on other sites

Kupiłem AK74 CM 031 ok pół roku temu... na 3 strzelance już sie schrzanił. Silnik strasznie harczał. Kulki latały po 20 metrów. Wysłałem na gwarancje - odesłali i nic nie napisali co wymienili co było przyczyną dosłownie nic byłem wkurzony. Rączka lata, kolba słaba. Kumpel kupił razem ze mną i mu chodzi pięknie ładnie aż do ej pory. Niedawno kumpel (2) kupił AK47 CYMY i z moim AK74 nie ma porównania kosi jak trzeba. Kulka ładnie leci prosto na 40m spokojnie(jego 1 strzelanka) nie to co u mnie ŻAL. Gunfire.pl <= mam mieszane uczucia co do tego sklepu.

 

Jeszcze jedno. Czy AK47 CYMY można tuningować?? bo zamierzam wymienić moje "wadliwe CM 031 na CM 028" i chciałbym coś trochę podkręcić. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam Walenty.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Różnicy faktycznie żadnej nie ma te same bebechy,inny kolor okładziny i w 74 jest tłumik płomienia który wydłuza broń o 5-6 centów

 

No, nie licząc podstawy muszki, kolanka gazowego, imitacji rury gazowej, pokrywy, magazynka, kształtu okładzin i chwytu pistoletowego to AK47 i 74 są takie same. W ostrych wersjach różnią sie jeszcze kalibrem ale co tam.

Link to post
Share on other sites

hej,

 

w tym owym modelu sprzedawanym przaz taiwangun (031A) dająmetalowa szyne boczną do montarzu. czy jesli zamontuje tam np. PSO to mi nie peknie plastikowe body od ciężaru? w srl clasic Army ta szyna była przykręcona za nisko, czy tu też powtórzono tą wadę czy spokojnie da sie montować lunetę?

p.ps. kolega mój twierdzi żę AK 74 ma kolbe z tworzywa ale składaną na bok, mi sie to wydaje totalnąbzdurą ale chciałem sie zapytać czy takżeczywiście jest.

 

dzięki za odpowiedź, pozdr ice 250

Link to post
Share on other sites

czy razem z karabinem, kupiś od razu baterię czy ta co jest w zestawie sie nada? słyszałem ę te baterie są do D*** .

czy np. taka była by dobra?

 

ale chodzi mi konkretnie tą replike sprzedawaną przez krakmanów - w tej replice kolba sie nie składa? (bo że w póżniejszych modelach była tak to wiem)

Edited by ice250
Link to post
Share on other sites

hej,

 

w tym owym modelu sprzedawanym przaz taiwangun (031A) dająmetalowa szyne boczną do montarzu. czy jesli zamontuje tam np. PSO to mi nie peknie plastikowe body od ciężaru? w srl clasic Army ta szyna była przykręcona za nisko, czy tu też powtórzono tą wadę czy spokojnie da sie montować lunetę?

p.ps. kolega mój twierdzi żę AK 74 ma kolbe z tworzywa ale składaną na bok, mi sie to wydaje totalnąbzdurą ale chciałem sie zapytać czy takżeczywiście jest.

 

dzięki za odpowiedź, pozdr ice 250

 

AK-74M ma kolbę(z tworzywa) składaną.

Link to post
Share on other sites

melon - z jakiej repliki i odległości była ta seria? nie chciałbym mieć karabinu który pęka po dostaniu kulką ;]

Magazynek - stockowe chińskie M14, kolba - 380-400 fps M15 CA, odległość 5-10 metrów.

Włókno szklane brzmi ciekawie, drogo to stoi? W sumie sprawca wypadku pokrywa koszty, ale pytam orientacyjnie.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj trochę zwątpiłem w legendarną wytrzymałość Kałacha, wiatr naniósł mi trochę piachu do środka i zaczął się zacinać, potem spadł mi na beton z ok. pół metra, połamał się celownik, chwyt pistoletowy i kolba jakoś zaczęła latać. Dość wrażliwe te karabiny, jak miałem Auga JG to gorsze rzeczy wyprawiałem z nim i nic mu nie było.

Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie. Na ostatniej strzelance, zauważyłem, że magazynek po włożeniu zaczął się chybotać. Dopiero po chwili spostrzegłem, że ta jakby "oś" wysunęła się(ta co na niej jest ta sprężyna do zwalniania magazynka). Włożyłem, i prawie co akcje wysuwa się. Aż się dziwię, że jeszcze jej nie zgubiłem. Da się temu jakoś zaradzić?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Powie mi ktoś jakie są łozyska w tym ak-74 :lol: ??

plastikowe/stalowe

ślizgowe/kulkowe...

i czy pasowały by te :mrgreen: : http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=791

P.S. Czy wogule warto je zmieniać...

Są jescze jakieś części do wymiany aby przedłużyć jego zywotność?? jak wasze 74ki sie trzymają??

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...