Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dość duży problem... Ostatnio zachciało mi się zrobić coś pożytecznego dla ludzkości i rozebrałem swojego AK w celu wyczyszczenia wszystkiego co wyczyścić się dało. Wszystko ładnie pięknie, gdyby nie jedna część, której za ruskie Chiny nie mogę zamontować. Może ktoś miał już podobny problem i ma jakiś patent na założenie tej części. Za wszelką pomoc będę dozgonnie wdzięczny... Fotki pomocnicze:

 

p1030092up1.th.jpg p1030096os5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

po rozkręceniu mojego Kałacha też miałem małe problemy z tą częścią, jeżeli to coś pomoże to:

1. Najpierw dokręć plastikową pokrywkę gearbox'a do body (wsuń w te klinowe zatrzaski i przykręć śrubką wystającą z body na pierwszej fotce).

2. Montujesz sobie na sucho zamek: zarówno blaszka mocująca do plastikowej pokrywki jak i sprężyna muszą być już zmontowane w zamku za pomocą srebrnego pręta.

3. Przykładasz zamek do body, wciskasz blaszkę w plastikową pokrywkę, pręt wkładasz w przednią część body (pamiętaj, że musi tam być sprężynka, inaczej będzie spadał metalowy dekiel).

4. Srebrny pręt wciskasz w przednią część body, następnie przekręcasz aby włożyć go w przycisk zwalniania metalowego dekla.

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak napisał poprzednik. Na stocku batka ciągnie ładnie. Ja swojego 74 mam jakieś 3 miesiące, z tym, że jest to model z drugiej serii (ulepszone bebechy ale bez bocznego montażu) i jak na razie klęknął mi tylko selektor. Tzn... Nie tyle selektor co styki bo nie zawsze na semi strzela ;) A w lesie z mp5 będziesz wyglądał dość zabawnie ;) Takie moje zdanie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

A ja otworzyłem z ciekawości GB i taki oto psikus znalazłem:

 

http://img122.imageshack.us/img122/2945/dscf1865gv0.jpg

 

Sorry za jakość, ale robione wieczorem + złe oświetlenie + nie chciało mi się regulować aparatu.

 

http://asgshop.pl/produkt.php?id=822 Dokładnie takie same. W Cymie? :o

Dziwne , niech ktoś jeszcze otworzy swoją cyme i sprawdzi zębatki.

Link to post
Share on other sites

Przy dobrych kulkach skupienie jest dosyć dobre, no ale jeśli chcesz z tego zrobić "snajpe" to preckę można by zamontować. Osobiście zamiast precki radziłbym najpierw wymienić baterię na jakąś normalną :)

 

P.S. NIGDY NIE KUPUJCIE KULEK GUNFIRE (nie mylić z Goldfire) - SHIT SHIT SHIT i jeszcze raz SHIT! myślałem że mi się kałach popsuł, a to tylko te kulki. Zasięg spada o połowę, tzn. miałem o połowę mniejszy zasięg na Gunfire 0,23g niż na Gold Fire 0,25g, a o celności to sobie można pomarzyć! ZEROWA CELNOŚĆ NA TYCH KULKACH!

Edited by Wiewioor
Link to post
Share on other sites

Bardzo chętnie zkorzystał bym z instrukcji ale nie dostałem jej w zestawie a sprzedawca upier sie ze jej niema.

 

Niepoki mnie inna rzecz a mianowicie moj kolega ma AK-47 Tactical, po zdjeciu gorne osłonki przed szczerbinką (nad zamkiem gdzie znajduje sie regulacja hop-up) ma kawałek aluminiowej rórki a w moim AK-74 nie ma nic.

Wiecie moze dlaczego?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...