Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałbym zorientować się jaki by był koszt naprawy AK74 cm031 :

 

-selektor ognia

-zamontowanie tej części ruchomej, która umożliwia wpięcie magazynka, chodzi o to że ten bolec-pin wypadł i częśc metalowa wraz tą sprężynką się rozpadła(ale posiadam je lecz nie potrafię skręcić)

-gniazdo magazynka, miejsce w które wpina się górną część magazynka, tzn nie da się go wpiąć. Na początku magazynek wchodził ale nie dopinał się do końca, w trakcie strzelania, żeby podawał kulku musiałem go dociaskać. Po jakims czasie nie dało się już wcale do podpiąć.

 

 

 

Czy ktoś wie jaki byłby koszt samych części bez robocizny?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam.

Wie ktoś może ile dokładnie amperów ma bezpiecznik w CM 031?

Za pomoc z góry dzięki.

 

w swojej stockowo mam 25A 250V

 

 

wie ktos jakie najgrubsze kable modelarskie (w silikonie) można włożyć do tej repliki?

w stocku są jakieś bardzo cieniutkie

czy do chwytu pistoletowego, gb oraz tam miedzy body a gb zmieszczą się kable 1.3mm2 (16AWG) ??

Link to post
Share on other sites

mam 130 guardera i stokowy tłok, po 3800 kulek jeszcze działa.

 

@Scaiter: wiesz z doświadczenia czy domniemasz?

Z doświadczenia nie mojego lecz kolegi co się tym zajmuje.Pneumatyka od nowych cym wytrzymuje spokojnie lecz starsze modele niezbyt dobrze wytrzymują więc ja bym wymienił i się nie martwił że na strzelance coś pójdzie.

Edited by Scaiter
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich!

 

Jestem tutaj nowy i mam pytanie dotyczące tego karabinku. Mianowicie czy warto jest kupić tą replikę? Pytam ,bo czytając pierwsze strony tematu niektórzy mieli z nią dość spore problemy ,co troszkę mnie do niej zniechęciło. Moje fundusze nie są jakieś ogromne , w związku z tym chciałbym kupić coś co nie rozleci mi sie po 2 miesiącach. Z drugiej strony ten temat zakładany był parę lat temu... Czy możliwe jest to ,że przez ten czas wprowadzono jakieś dodatki do tego karabinu? Mówiąc dodatki mam na myśli jakieś np wzmocnienia gearboxa lub coś podobnego. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...