Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 (CM031) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale mi chodziło o plastry gipsowe które są znacznie wytrzymalsze. Jak ktoś nigdy z nich nie korzystał to niezbyt wie o co chodzi...

No ale nieważne.

Mam pytanie: otóż posiadam 2 repliki cm.031 kupione mniej wiecej w tym samym czasie, po zdjęciu chwytu pistoletowego ukazał mi się silnik, w 1 był to czarno srebrny z napisem CM02b (z możliwościa zdjęcia styków, a w 2 to CM02 cały srebrny (przylutowane styki).

Posiadam też Cm.040d i tam jest silnik CM02b...

Jaka jest różnica między tymi silnikami?!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam,jestem posiadaczem CM.031 od 2 tygodni. Chciałbym się zapytać czy taki pakiet jak ten http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_231&products_id=2624&name=JBU_-_Zestaw_Tune_Up_Kit_-_M120s_do_AK_Beta_Specnaz_-_JA-43 będzie pasował i czy replika to wytrzyma ? I jaką baterię polecacie pod ten zestaw,bo domyślam się,że ta która dodana została do repliki będzie za słaba.

 

Aha i cóż to za szyna na tym berylu ? Wejdzie na CM.031 ?

https://lh3.googleusercontent.com/-94rtlZ7IR_8/Tqcg8D4fIAI/AAAAAAAABNs/Yn4iM8q5XXg/s640/DSC00011.JPG

Edited by norison666
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam do was pytanie. Kupiłem od kolegi Ak74 Cm.031 okazało się,że jest ona z końca 2006 r dokładnie z Listopada. Czy były w tej cymie jakieś generacje ? Bo wiem,że cyma 028 miała trzy generacje,jak to ma miejsce w tej cymce ?

Pozdrawiam

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zewnętrznie, to różnic było bardzo mało. Jedne miały właśnie srebrny zamek, inne czarny, bywają też wersje z boczną szyną.

 

Wewnętrznie- kilka wersji. I tak, mogły się one różnić:

 

- sprężyną (czyli różnica FPS)

- Szkieletem GB

- Łożyskami (plastikowe, metalowe, 6 bądź 7mm)

- Prowadnicą (kiedyś dawali taką cholernie wąską, teraz szerszą- obie plastikowe)

- Zębatki

- Okablowanie - a dokładniej miejsce łączenia kabli z silnikiem- kiedyś były lutowane

- Komora HU- pierwsze wersje nie były kompatybilne z systemem TM

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Zrobiłm to akurat w zeszłym tygodniu. Zamieniłem na kolęod ostrego. Od strony mocowania należy wyfrezoać prostokątny otwór w który wejdzie mocowanie. Mi zajęło to kilka dni frezem na wiertarce. Frezowanie miejca n baterię to kupa roboty, więz po kolejnych 3 dniach frezowania zaniehałem tego i bateria wylądowała pod pokrywą.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Czy to możliwe że nowy karabinek spalił bezpiecznik ?

Wczoraj go dostałem po kilku seriach karabinek przestał strzelać , myślałem to akumulator więc go ładowałem przez około 6 godzin .

I znowu po oddaniu kilkunastu serii karabinek zamilkł ;/ , Sprawdziłem bezpiecznik i okazało się ze jest spalony ,

Co to może być?

Podłączyłem na chwile bez bezpiecznika i słychać silniczek ale karabinek tez nie strzela ;/

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

Niedawno kupiłem replikę ak - cm031 .mam takie pytanie, czy po oddaniu strzału bez kulek w cm031 (na sucho) powinienem usłyszeć strzał i poczuć pęd powietrza z lufy?

Nic nie słychać przy strzale bez kulek w magazynku nie wiem czy to wina baterii,ładowarki czy zepsutej repliki.

Kulki kupię dopiero w poniedziałek, żeby sprawdzić, dlatego zadaję to pytanie tutaj

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...