Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nie mam zamiaru szukać dla Ciebie ładowarek. Każda ładowarka, nawet zlutowana w domu się nada byle ładowała odpowiednim napięciem i odpowiednio wyliczyć czas ładowania. W czym problem? To, że nie znalazłeś w sklepie, a nawet to, że nie ma produktów gotowych w sklepach nie oznacza, że trzeba koniecznie użyć ładowarki procesorowej.

Link to post
Share on other sites

Wychodzi na jedno - trzeba kupić mikroprocesorową bo dla przeciętnego zjadacza chleba lutowanie własnej ładowarki jest porównywalne do zagotowania szklanki wody dzięki energii powstającej z uderzania głową w ścianę... Pakiety NIMH należy ładować zasilaczem impulsowym czyli zwykły zasilacz na nic się nie zda. Napięcie wyjściowe powinno oscylować w granicach 10,8 - 12V a prąd (jeśli chodzi o pakiety o poj. 3300mAh) conajmniej 330mA.

 

PS - Na uprzejmości jeszcze nikt nie stracił ;)

Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczem AK74 CYMY (nie znam dokładnego chińskiego oznaczenia bo to mi do szczęścia nie potrzebne) kupiłem go używanego po tuningu (bore-up, precka, hop, i cos tam jeszcze ale nie pamiętam). Zasieg ma lepszy od uszczelnionego CA z precką i sylikonowym hopem ale jak bym miał okazje i fundusze to bez zastanowienia kupił bym CA, G&G lub G&P bo to juz całkiem inna bajka. Denerwuje mnie to że karabin mi skrzypi i jest z plastiku rodem z chińskich zabawek dla dzieci od lat 3

To jest tylko moje zdanie

Edited by joseph_m1
Link to post
Share on other sites

Ilekroć, otwieram jakiś gun do naprawy CA,TM,G&G(moje, ulubione ;p) G&P itd. Jakakolwiek robota to sama przyjemność, wszystko pasuje, nic nie skrzypi czy w trakcie składania mam pot na czole z nerwów bo przedtem pasowało, a teraz już nie!

Między Cyma, JG, Well, a TM,_G&G,_CA jest przepaść, może nie jak Grand Canyon ale jest sporsza [jaka??].

Decydujesz się na replikę do 600zł? Licz się z tym, że coś może nie grać i będzie wyglądać jak lepsza zabawka.

Dlaczego ASGshop nie przyjmuje tych replik na serWis?

 

OOOO! Przypomniało mnie się, dzwonie do Marka z ASGshop, pytam: Dlaczego Well R6 ma 150FPSów? Mierzę po 4-20 razy i najwięcej było 180FPS. On mnie na to " My też tak mieliśmy".

 

Na zlocie to samo, cymowcy nie wierzyli, z 10 karabinków AK 47 cyma, nie więcej niż 260FPS.

 

Bądź tu mądry i pisz wiersze.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tanie repliki... tanie a bardzo tanie ? Powiedzmy że tanie to te pomiędzy 700 a 300 zł. Z takich replik miałem AUG A1 G36K BE, M4A1 R6 Well, AK-47, AK-47S, AK-74 Cyma, M4A1 S-system, M4 CQB P&J, Warrior1, APS2 DE, M14 AGM i CG. ostatni to SCAR.

To już jakiś pogląd można sobie wyrobić. Chyba każdy gracz ASG miał przygodę z tanim elektrykiem. Moja wielka "miłość" S-system dorównuje już ceną oryginałowi z TM, metalowe body, bo stock się połamał, gearbox ma bore up i wzmocnioną prowadnicę, łożyska ale są stockowe zębatki, silnik z CA. Tanie elektryki to pierwszy zakup za trudno uzbierane lub zarobione pieniądze i najlepiej kupić coś co trochę pochodzi i będzie miłe w noszeniu. Z doświadczenia wiem że zakup nowości poza większą cena niesie sporo niespodzianek. Repliki z drugiej partii są przeważnie już poprawione i bardziej nadają się do użytku. Doskonałym przykładem jest tu P&J, baterie tanich replik przeważnie należy poddać utylizacji. Zakup należy dokładnie przemyśleć i pamiętać że tylko niektóre repliki mają przyzwoite części w gearbox. Nie polecam ich to mocnego tuningu, albo w ogóle nie polecam ich tuningować powyżej 120. Nie opłacalne jest tuningowanie ponieważ cena rośnie a wartość rynkowa tylko nieznacznie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...