Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszcze 1 pytanie, czy to suwadło jest "gołe" ? tzn jest malowane czy materiał z którego zostało wykonane jest koloru srebrnego ? to istotne jeśli chce się przygotować dobrze powierzchnie przed malowaniem :)

Pozdrawiam.

 

A i jeszcze jedno, jaki jest najszybszy sposób na wyjęcie tego suwadła ? bo znając mnie to rozkręcę prawie cały karabinek a suwadło będzie siedziało na swoim miejscu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edited by Urban
Link to post
Share on other sites

Miałem AK47BS swego czasu i jak się przesuwało zamek, to był taki plastikowy ogranicznik pod pokrywą, zaraz jak zdejmiesz pokrywę zamka to zobaczysz przykręcony jedną śrubką plastikowy "ogranicznik" odkręć i masz, później naciśnij ten "guzik" od zdejmowania pokrywy i wyciągnij druta razem z zamkiem i masz juz wszystko.

Za łepka miałem AK47 black CG. Zamek pomalowałem najpierw czarnym lakierem do paznokci, później jak wysechł zmatowiłem go papierem ściernym i zamalowałem czarnym matowym sprejem i śmigało :)

Edited by Walduś_18
Link to post
Share on other sites

jeszcze 1 pytanie, czy to suwadło jest "gołe" ? tzn jest malowane czy materiał z którego zostało wykonane jest koloru srebrnego ? to istotne jeśli chce się przygotować dobrze powierzchnie przed malowaniem :)

Pozdrawiam.

 

A i jeszcze jedno, jaki jest najszybszy sposób na wyjęcie tego suwadła ? bo znając mnie to rozkręcę prawie cały karabinek a suwadło będzie siedziało na swoim miejscu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

ja w swojej cymce poprostu zeszlifowalem lakier (na sucho) a potem polakierowalem lakierem akrylowym w szpreju o odcieniu czarny mat :)

 

p.s

jak zedrzesz lakier to jest goly metal :)

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was miał do czynienia z VFC Tactical Hand Guard for AKS74UN?

AKSU_HandGuard200x130.jpg

AKS-74UN Tactical hand guard, user can put the battery into the pistol grip, and attach the flashlight or laser onto the rail.

- Vertical Grip

- Aluminium 20mm Rail on left & right side

- Suitable for VFC AKS74UN

Stworzone dla AKS-74UN, ale myślę że powinno pasować do normalnego AKS-74? Na wgcszopie kosztuje 39$.

Edited by PrezesOi
Link to post
Share on other sites

da rade ale nie da sie tego opisac ni wytlumaczyc :-) trzeba zrobic wzmocnienie samego body do tego je lekko wydluzacjac co oznacza ze trzeba bedzie je ciac. Bez ingerencji i to dosc sporawej sie nie obejdzie. Oczywiscie mowie tutaj o kolbie do beryla - niedlugo przedstawie efekt.

 

Przypominam iz jest temat poswiecony tuingowi zewnetrzenemu na beryla...

Link to post
Share on other sites

da rade ale nie da sie tego opisac ni wytlumaczyc :-) trzeba zrobic wzmocnienie samego body do tego je lekko wydluzacjac co oznacza ze trzeba bedzie je ciac. Bez ingerencji i to dosc sporawej sie nie obejdzie. Oczywiscie mowie tutaj o kolbie do beryla - niedlugo przedstawie efekt.

 

Przypominam iz jest temat poswiecony tuingowi zewnetrzenemu na beryla...

 

 

... no wlasnie nie dokonca, to jest temat o ogolnym tuningu zewnecznym AK74 , a temat o berylu jest kilka topic-ow nizej :) ...

Link to post
Share on other sites

Jak to nie zamontuje tłumika ? :-F maryś maryś :-F Myle śliwki z wiśniami nie wiem czemu :-F Tak rzeczy beda od Trojanusa, ma też kilka ciekawych itemków, oto fotki moze ktoś sie czyms zainsteresuje, dodam że ja biore albo komplet drewienek, albo łoże z tworzywa nie wiem jak będzie z nakładką. Tutaj link do asertymentu trojanusa chętni na coś zgłaszać sie na PW,

Link to post
Share on other sites

Zobacz sobie, takie jakby nie wiem jak wytłumaczyc, w miejscu gdzie jest chwyt jest takie pogrubienie, w 74 tego nie ma, ale widziałem fotki ostrych z takim czyms, w 74 jest wiecej tłoczeń i bitych nitów.

 

Co do metal body :) Wkurzyłem sie na ABS :-F Mam juz załatwionego kolesia który wygnie mi blache tak zeby wszedł gear-box i długosciowo było OK, reszte załatwie sam, mam nitownice, załątwie mini-szlifierke, moze frezarke i sam se zrobie, jakby nie patrzeć body body z ak jest proste jak budowa cepa. Troche pokombinuje i bedzie gitara, jedynie nie bede miał oznaczeń przy selektorze ognia, ale moze jakos to załatwie. Jak mi ładnie wyjdzie może zrobie masą produkcje, byłoby mnej wiecej 3x tańsze od jakiegos Znalowego gowna, i będzie ze stali :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...