Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

s-m6 z 50m zasięgu :)


Recommended Posts

Z tego co widzę to niezbyt dokładna replika Beretty Cx4 Storm (dla przykładu, bo są jeszcze Rx4 oraz Px4), która jest bronią sportową. I tutaj pytanie, czy jest sens z takim czymś latać?

 

Nie zmienia to jednak faktu, że replika dosyć interesująca, mam nadzieję, że to nie następny bubel.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ale ja poważnie...

No dobra, skłamałem, chciałem kupić coś do CQB'a, bo kumple narzekali, że im miją M4 (well aeg, metal gearbox ^^) zrobię krzywdę. No nic, poszukam czegoś innego. Może jakiś fajny karabin MP5... :wink:

 

Edit: Literówki i emot. :wink:

Edited by shadow333
Link to post
Share on other sites

Zrobisz im krzywdę z R6? Gratuluję kolegów. U nas w grupie jest kilka r6 i mało to razy obrywałem z 5-10 metrów(nawet po głowie przez przypadek) i żyję. A poważnie to dostosuj poprostu do siebie tych kolegów. Jeśli to są naprawdęmałe pomieszczenia i wąskie korytarzyki to nie zawracaj sobie głowy mp5 z plastikowymi gearboxami tylko skołuj sobie taniego gaziaka albo sprężynkę pistolet. Wracając do tematu to nie wierzę żeby to miało chociaż aluminiową lufę. Jedyną intrygującąrzeczą w tym gunie jest dwójnóg(ciekawe czy po oparciu go o coś składa sięzpowrotem), choć i tak do czego innego by nie pasował (stylistycznie) oczywiście moim zdaniem. Jest to kolejny dwupołówkowy gun z nadlewkami który usiłuje nam wcisnąć wszechmocne airsyfguns. Zgadzam się z Desertasg chociaż mp5 bym nie kupił bo zbieram na kampę

Link to post
Share on other sites

Bron nie jest zła :P .

Wsadzic w to to rugera gazowego i cos z tego bedzie....tylko ruger niewiele drozszy :P.

 

Najlepsza bron do CQB to moj hA-pu-tuf byl (tani pistolecik elektryczny z JLS). Wszystkich kosilem (jak ktos zobaczyl to zaraz lezal ...ze smiechu ).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Chyba nie wierzycie w cuda?! airsoftguns.pl pisze co chce to najgorszy sklep, nie szanują za grosz klienta!! :evil:

A kiedyś nawet była promocja że jak dużo polecasz produkty (nawet jeśli go nigdy nie widziałeś) w komentach to możesz wygrać kupony na zakupy u nich :] i stąd się biorą komenty to ma 2km zasięgu

Link to post
Share on other sites

Nieprawda! Ja mam Shotgun ze stałą kolbą + laser i kolimator! Wow! to był genialny zakup. I mam też Steyra AUG M8! Pozatym shadow ma rację tam jest świetna broń do cqb, kulki latają idealnie. Same hedy walę a kumple się wściekają bo nie mówię gdzie kupiłem taki eXtra sprzęt. Wy się po prostu nie znacie! Albo zazdrościcie, że Wasza broń nie jest tak doskonała jak moja obecna.

 

Pozatym mają super promocje: Do każdego zakupu, paczka kulek z farbą. Gorąco polecam!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

Ciekawe kto z Was się nabrał ;-)

Link to post
Share on other sites

Tak sobie dumałem ze jesli cena zejdzie do wlasciwych 50zl to ja to nawet kupie i ozenie z jakims rugerem albo cus.

 

A swoja droga opisy na tych super sklepach niedlugo bada takie:

 

Berreta Super killer Zabojca Planet , magazynek haj cap 4000kulek, latarka mocy i pokebaal gratis :P

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites
Bron nie jest zła icon_razz.gif .

Wsadzic w to to rugera gazowego i cos z tego bedzie....tylko ruger niewiele drozszy icon_razz.gif.

Ruger w to nie wejdzie. Myślałem już o takiej przeróbce. Nawet bez okładzin chwyt rugera jest za szeroki; chyba żebyś przerabiał chwyt w tym karabinku. Tylko, że w tak wyprofilowanym tworzywie trudno będzie zrobić to ładnie.

 

Nawet w drewnianej kolbie robionej specjalnie do rugera miałem problemy bo ciasno wchodził - tak jak w tym "swd":

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=12361&st=1060

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

A tak BTW - ciekaw jestem ,czy ktoś się pokusi o przyzwoitą replikę Storm'a. Bo wygląda niebrzydko, i myślę, że miły, poręczny gnat ogólnego zastosowania by z tego był. Gazowy najlepiej - jak pomyślę, że ktoś mógłby z tego seriami kosić, to mi się niewyraźnie robi...

 

A taki przedni chwyt z dwojnogiem mają też repliki SCAR'a. Średnio mi się to wydaje wygodne...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...