Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy precyzyjne firmy MADBULL


Recommended Posts

Lufka tak jak napisano wyżej nie jest z czystego Al. Jest to lekki stop więc nazwałem to Al. Pokrycie teflonowe jest prawie wieczne. Jak nie użyjesz drucianki to raczej nie zejdzie. strzelałem nawet kulkami 0.89g stal. i rys nie widać. należy jednak szczególnie uważać na czystość w środku. można z całą pewnością używać do tego wyciorów nawilżanych olejkiem sylikonowym dla lepszego zbierania zabrudzeń. nie ma konieczności smarowania lufy w środku, wręcz jest to nie wskazane.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mam pytanie: czy do luf MadBulla kulki P&J LINK nie będą złe, nie bedą się zacinać?? Otóż rozważam nabycie takiej lufy do shotguna DE (tak wiem, kupowanie preclufy do gnata za 50zł to perwersja :-F ) i by móc później przełożyć preclufę do AEGa (coś klasy CYMA ew wchodzące [ale coś wejść nie mogące] JG).

 

BTW

Podczas mierzenia objętości cylindra wyszło mi, że lufa powinna mieć ok 650-700mm (stosunek 1:1) ale chyba lepsza będzie lufa 455mm długości - taką da się ukryć dłuższą lufą zew. shota, poza tym będzie pasować do AK/M4/M16 :-P

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Primo: nie mierzy sie stosunkiem 1:1.

Primo primo: odpuść sobie do shota preclufe, bo faktycznie jest to perwersja.

 

Primo primo primo (;)) - P&Jty obecnie nie nadają się nawet do stockowych luf CA, nie mówiąc już o preckach.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedzi. A czy kulki - Blaster (LINK) można uznać za przyzwoite kulki??

 

Lufę możliwe że będę kupował, ale dopiero jak się wypstrykam z pozostałych mi P&Jów (czyli około 1600 szt, takie tam pi razy drzwi podzielić przez okno)

 

PS

jaki powinien być stosunek cylinder-lufa? 1,5:1?

Link to post
Share on other sites

kulki blaster są ok, jednak do luf precyzyjnych bym nie ryzykowal, szczególnie do 6,03

a te 1600 co ci zostalo to jedna strzelanka :P

tak jak powiedzial maxavelli do precek tylko excell albo xtreme precision, mam precke i na niej uzywałem tylko tych kulek, efekt ? 0 zacięć !!

Link to post
Share on other sites

w takim razie chciales ta lufe do tego shotguna czy cos zle zrozumialem ?

ja na 1 akcji gdzie gralismy tylko semi wystrzelilem pod 2000 wiec w shotgunie nie bylo by problemow, tak tak przyjmuje zaklad bo kto powiedzial ze musialbys celnie strzelac ? kogos zobaczysz i strzelasz... 1600 w 3 godzinki by poszlo

Link to post
Share on other sites
w takim razie chciales ta lufe do tego shotguna czy cos zle zrozumialem ?

 

Mówiłem (pisałem) że rozważę kwestię lufy do shotguna ale po wypróżnieniu się z P&Jów. Kwestia kulek - nie wiem czy by ci się chciało co 19 strzałów wyciągać, maga, ładować kulki i spowrotem do shota... Poza tym to jest spring - nie AEG - przełączyć na auto i pełnić funkcję RKMu z mp5ką czy tam czym nie sztuka. Fakt, to shotgun więc da się (w miarę) szybko strzelać, ale nie zamierzam "siać" kompozytu.

 

Z resztą jak mi się uda na jakąś strzelankę wyrwać to się osobiście przekonam - na razie to takie sobie gdybanie.

 

Więc nie mówmy, że się nie da.

 

Jak by się zaprzeć to by dało się 1600 kulek posiać na jednej strzelance, tyle że kulki mają mi starczyć na więcej niż jedną "szczelanke" :mrgreen: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...