Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

Nie było na forum wzmianki o tym. Czy może ktoś ma informacje zaczerpnięte z sieci lub sprawdzone własnoręcznie jaka jest szybkostrzelność tej gietki tylko z wymienionym hop-siupem? Na fabrycznych podzespołach nie wymnienianych.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hop up nie ma nic do szybkostrzelności.

Szybkostrzelność boska jak dla mnie myślę, że około 13-16 kul na sekundę.
Kolega Kwahu tak napisał, więc pomnóż sobie to razy 60 i będziesz miał szybkostrzelność w kulach na minutę. Dla porównania C w ostrej wersji ma 750 strzałów na minutę.
Link to post
Share on other sites

[...] łożyska kulkowe, zębatki itd itp... prawie od wszystkiego zależy szybkostrzelność :-F

 

A jak chcesz mega rofa np. 80kulek/sekunde to mogę sprzedać moja sprężynkę prometheusa (tak na oko) M40 (była M110 xD), a zmiękczyła się tak po 2 miechach w pozycji naciągniętej (nie wiem jak to inaczej nazwać xD) bo zepsół mi sie silniczek (w M14, żeby nie było że mówie o Gieci :P) a cioty z serwisu otworzyły gb dopiero po 2 miechach bo jak to sprytnie nazwali: "niemieli czasu"

 

Taki mały off top :-F

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

rozładowała mi się bateria i sprężyna została zciśnięta:( jak to odblokować bez rozkręcania? ile czasu musiała by być zciśnięta sprężyna żeby było widać spadek mocy? Prosze o szybką odpowiedz bo nie mam zamiaru znowu wysylac jej na gwarancje!

Link to post
Share on other sites

Niestety się bawiłem. Dlatego planuje mieć nad lunetą szynę RIS gdzie się przyczepi holosighta. A lunetkę nie CA czy GP ale Hensoldta. Trafiają się na ebayu w całkiem przyzwoitych cenach.

Edited by Kantek
Link to post
Share on other sites

Lipa i lipa. CA 1,5x, srednica dziurki od nosa, GP to samo tylko 3,5x. Ja nic nigdy przez swoją CA nie widziałem, nie można było celować na bliższe odleglości. Pozbyłem się jak tylko miałem kase na RIS'a.

Link to post
Share on other sites

Kwestia celownika... wersja G36K z BE nie miała nic w środku.

Mi osobiście nie podoba się wersja G36K z szyną ris ale podoba mi się długa z taką szyną. Niedługo pewnie się przekonam jak to jest z lunetka w rączce bo złożyłem zamówienie na coś takiego. Jeżeli się nie sprawdzi zawsze pozostaje mi szyna ris. Ostatnio miałem na niej kolimator i dość szybko go zdjąłem. Do tego G36K (G36KV) pasowała by snajperska szynka bez przyrządów celowniczych. Tylko że cena tego elementu dorównuje cenie karabinu.

Link to post
Share on other sites

Ponawiam pytanie. Jak sprawuje się g36c (JG) po upływie około roku bądź więcej? Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Już sie o to pytałeś i ktoś już odpowiedział... O ile dobrze pamiętam (a nie chce mi sie szukać) to ktoś powiedział że "pokracznie" ale to zależy od właściciela :-F . Ja mam Emke G&G z metal body i nie mam praktycznie ani jednej ryski od roku :killer:

 

16 lub 17 (lipca) mają dojechać G36C do krakmana (koło 23 mi odpowiedzieli na maila 0.o). Od razu zamawiam bo po 2 dniach już nie będzie :mrgreen: zamówie oczywiście gumke i szyny (tak dla szpanu xD) i zawieszenie

 

Edit: czy te uszy na zawieszenie komuś pękły? Bo są z plastiku tzn z ABSu (to tak profesjonalnie brzmi i wydaje się przez to, że nie jest plastikiem xP) i wyglądają na wątłe

 

I czy ta gumowa stopka kolby po jakimś czasie się lasuje??

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Mocowanie zawieszki w kolbie i w tylnej części korpusu (tuż przy kolbie) faktycznie są (takie wrażenie sprawiają) plastikowe, zaś przedni zespolony z risem jest metalowy..

Jednakże po lekkim dotarciu i jakimś czasie używania , na kółeczku środkowym, czyli tym na body od strony kolby uwidacznia się dosyć gruba tulejka metalowa z trzpieniem wchodzącym w głąb body, trzeba się chwilę przyjrzeć i widać wtedy dokładnie że to tylko z wierzchu plastik fantastik ( nie badałem bliżej, stawiam że to Znal ). Także plastikowe mocowanie jest tylko w kolbie, a ile i tam czegoś nie wtopili dla wzmocnienia....

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...