Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

moja gietka wystrzeliła juz jakies 5k kuleczek. ani jednego zacięcia, bateria trzyma bardzo dobrze. przy pierwszym łądowaniu wypluła około 2k kulek.z racji iż jest to mój pierwszy AEG i mając kontakt z innymi modelami tej klasy stwierdzilem ze karabinek jest za głośny jak dla mnie i zmontowałem sobie metalowy tłumik domowej roboty. Nie wiem jak to możliwe ale poprawiło się jakby skupienie wystrzeliwanych kulek. Jestem bardzo zadowolny z zakupu:)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świeżo kupiona :D Moja pierwsza replika.

Broń świetna 8)

Można odnieść wrażenie, że broń jest cała z absu bo nie widać metalowych części, ale waga wskazuje na to, że jednak one są.

Broń jest dość ciężka, ale w pozytywnym znaczeniu :-P

Strzela się dobrze i bardzo celnie. Broń została narazie porównana z JG-M5S6

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=800

i tanim aeg z allegro mp5. Jeżeli chodzi o tanią replikę to dajcie spokój żadnego porównania, G36c strzela kilka razy dalej i celniej< z odległości 20m trafiłem bez problemów jabłko, a mp5 miałem problemy z trafieniem w śmietnik z odległości 10m>.

Co do M5S6 myślę, że osiągi są porównywalne... Bronie mają porównywalną wagę... no może m5s6 jest troszkę lżejsza.

Denerwuje mnie, że co chwile<jakieś 50 kulek> trzeba kręcić tym kołeczkiem od hi-capa, no ale cóż... tego nie zmienię.

Jutro pierwszy prawdziwy test w lesie z kumplami.

Napiszę po strzelance jak wrażenia z prawdziwej zabawy i jak się prezentuje w porównaniu do AKS74U

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=894

oraz AK74S

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1016

Edited by dymek105
Link to post
Share on other sites

sam tłumik coś tam daje ale duża część dźwięku wydobywa się z wnętrza repliki i tego tłumik już nie wygłuszy. Cudów się więc nie spodziewaj.

 

Skuteczność na polu bitwy... ja i szwagrowski mamy identyczne sprzęty, różnica jedynie w tłumikach. Odgłos strzału jest zauważalnie, wyraźnie cichszy w przypadku tłumika i w samej strzelance kumplowie (z przeciwnej ekipy) mówili że to duża różnica i nie wiadomo skąd kulki latają. Jakaś przewaga zatem jest :) Za swojego dałem 99 PLN http://www.taiwangun.com/index.php?str=product&prId=486 (nie wiem czy dokładnie ten ale podobny, kupowałem osobiście w sklepie a nie przez neta).

 

Strzelaliśmy się mniej więcej na odległości 10-20m

Edited by tomekszm
Link to post
Share on other sites

To chyba masz niewidomych/ślepych kumpli. Jak na razie to słyszałem/ widziałem jak ktoś do mnie strzelał i nie zdarzyło się, że nie widziałem skąd oddano strzały. ( oczywiście jak ktoś ze snajperki strzelał z dalekiej odległości + zamaskowany to wiadomo, że możemy co najwyżej wiedzieć z jakiego kierunku padł strzał).

 

Do "szturmówki" tłumik, pianki itp. do wyciszenia GB i czarne kulki. Dopiero wtedy można mówić, że jest szansa na nieodkrycie strzelca. Choć samo uderzenie kulki w drzewo, ścianę jest wystarczająco głośne by delikwent się zorientował.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza strzelanka zaliczona:P

A więc nie było widać różnicy w zasięgu czy celności w porównaniu do m5s6, AKS74U oraz AK74S... Jak dochodziło do strzałów z obu stron to kulki dolatywały z każdej repliki... to raczej umiejętności :lol: sprawiały, że ja trafiałem a nie oni :-P

Były też dwa tanie AEG z allegro mp5 i g36c... Na prawdę LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO SYFUUU... Ich kulki do nikogo nie dolatywały... a rozrzut był po prostu ogromny... Kumpel mówił, że żałuje kupna tej "repliki"... a mówiłem żeby tego nie kupował :-P

M5S6<JG> w pewnym momencie przestał strzelać... Myśleliśmy, że to przez rozładowaną baterie, więc brat poszedł do domu i zaczął ładować... Niestety to nic nie pomogło i wczoraj broń została wysłana na gwarancje<po nie całym tygodniu używania>...

 

Tylko raz<w moim g36c> zadział mi się magazynek hi-cap w czasie całej strzelani po wystrzelaniu ok 200 kulek... ale wystarczyło wypuścić kulki... Później znowu dokręciłem i działało elegancko.

Co do ładowania co 50 kulek to zrobiłem teraz trochę inaczej... Po każdej serii<jak się uspokoiło> trochę kręciłem i ani razu nie skończył mi się magazynek.... co zdarzało się u kumpli z low-capami :D

 

Za tą cenę jest to chyba najlepszy wybór jakiego można dokonać, dlatego

:killer: BARDZO POLECAM :killer:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...