Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja na przykład wolałbym dłuższą...

 

A propos topicu... Wróciłem do ASG po długiej przerwie (oczekiwania do odpowiedniego wieku) i od razu przejrzałem oferty w sklepach na Taiwanie jest najtaniej ^.^ więc kupuję MP5K i G36C.

 

Teraz moje pytanie... Jako iż będzie to moja pierwsza replika elektryczna "zapytotywuję":Czy warto kupić ten G36? Proszę o odpowiedź krótką, zwięzła etc.

 

Z góry dzięki! :P

Link to post
Share on other sites

A to jak z tą prec lufką. Też niedługo będę szczęśliwcem i będę posiadać tą replikę. Wstawie 247mm i pasuje jak ulał , po co się bawić te pare centymetrów dłużej jak to nic nie da a nawet będzie gorzej bo wystawać będzie no chyba że tłumik no a to są nowe koszta.

Edited by Gucio888
Link to post
Share on other sites

Tylko ze wszyscy odradzają silikonowej bo się latwiej kruszy, lepiej chyba czarną.

A co ma kolor gumki do materiau wzkonania? :roll: Ja mam czarną silikonową gumkę systemy nie narzekam. Miałem guardera i zajechała się w trzy miesiące, dodatkowo na zerowym hop-upie kulki leciały w górę. Pozatym silikon przydaje sie tylko w zimę.

Link to post
Share on other sites

W końcu, kupiłem sobie. Boże, nie wiem czym się zachwycacie tak. Nigdy bym za nią nie dał tych 350-400 zł. Faktura body to jakies nieporozumienie, kolba gorsza niż w CA.

Kupiłem ją na allegro, za oszałamiającą cene, której nie zdradzę. Selektor nie klika. Chyba będę musiał nowy kupić jej, bo mnie to denerwuję. Do tego, strzela bardzo ładnie, na chrono wrzuce ją w tygodniu. Dzięki Bogu gwint trafił mi się normalny, spokojnie SS100 G&G dał sie nakręcić, czego nie było chociażby w MP5 PDW Galaxy. Troche dziwnie się rozbiera. Rozkręciłem wszystkie śruby jak w CA a GB nadal nie chciał wyjść. Moze coś poprzedni właściciel coś gmyrał, cholera wie. Może coś przegapiłem, ale nie próbowałem dalej. Jak odłoże troche pięniązków to powymieniam w niej pare części i porobie zdjęcia podobno rocznego stock'a z 25k przebiegiem.

Link to post
Share on other sites
Mówisz poprzedni właściciel ?? Nosz nie ma co porównywac używanej do nówki!

Jest sens, bo nówka od używki nie różni się praktycznie niczym, to nadal ta sama replika, a rzeczy takie jak body, który z czasem nabiera połysku, czy części metalowe, na których powstają rysy to już są ubytki powstające w wyniku używania. AnR, nie dziw się czemu my się tak podniecamy ową repliką, która w wielu przypadkach była tą pierwszą. Ty miałeś pierw swoje G36 z CA i to normalne, że po wzięciu do rąk produktu chińskiego, nie widzisz w nim żadnej rewelacji. Analogicznie użytkownik eMki z G&P też nie podniecałby się taką np. eMką z Boyi.

Link to post
Share on other sites

OMFG! Jemu też nie klika. Oj, przestańcie się już boczyć, że skrytykowałem Waszą ukochaną replikę. Ktoś widział gdzieś gotowy zestaw selektorów do G36? Albo lepiej po prostu skąd wziąść tą kulkę?

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Wojtass_nt napisał przecież, że mu odpadł, czyli że w jego nówce klikało tyle, że później go zgubił. A co do selektorów to masz je w co drugim sklepie asg, bodajże na Capri są najtaniej - 50zł czy jakoś tak.

 

PS. Moja gieta niestety musiała zostać sprzedana :(

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...