Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [JG]


Recommended Posts

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mała rada dla użytkowników lowcapów KingArmsa: nie przeładowywujcie ich ani nie próbujcie włożyć tę kulkę więcej. Ja tak zrobiłem w jednym podczas gorączkowego doładowywania pod ostrzałem co skutkowało "wystrzeleniem" sprężyny wraz z prowadnicą/popychaczem kulek :???:.

 

Nie wiem jak - po prostu coś pykło przy wkładaniu i mam magazynek nie spełniający swojej roli.

Link to post
Share on other sites

Witam jestem zielony i mam takie pytanko czy precka systemy ta z krakmana jest dobra do auga i ktora gumka hu do niego lepsza guardera czy systemy ?? aha i jakie kulki <ile g 0.2 0.23 0.25 ?? i jakiej firmy najlepiej w nim śmigają ??:) aha i na ile około kulek starczyła wam stockowa batka ??

Link to post
Share on other sites

a po pierwszym naładowaniu ?? aha i jakie kulki uzywacie i jakie około zasiegi macie ?? i jak z ta precka i gumka jakie najlepsze ?? i jaka róznica w rofie jest przy batce 9.6 aha i dla tych co sie kłucili ze a1 i a2 maja te same bebechy to sie nie zgodze bynajmniej z 1 w a2 wsadzaja <kumpel miał> cylinder typ 2 a w a1 typ 1 a w sumie powinien byc 0 :(

Edited by MoniT
Link to post
Share on other sites

a po pierwszym naładowaniu ?? aha i jakie kulki uzywacie i jakie około zasiegi macie ?? i jak z ta precka i gumka jakie najlepsze ?? i jaka róznica w rofie jest przy batce 9.6 aha i dla tych co sie kłucili ze a1 i a2 maja te same bebechy to sie nie zgodze bynajmniej z 1 w a2 wsadzaja <kumpel miał> cylinder typ 2 a w a1 typ 1 a w sumie powinien byc 0 :(

 

Na stockowej sprężynie używałem kulek 0,23.

Na SP 110 używam 0,25.

Najlepsza gumka - Systemy

Najlepsza precka - 6,03/6,04

Na aku 9.6 ROF jest trochę wyższy.

Link to post
Share on other sites

dzis otrzymałem aega i przyznam piękna ta bestia ma pare niedociągniec ale wart nawet 600-700+ mag sie chwieje i zaczynam sie zastanawiac czy krakmani zostawili stickery na gb bo ja leciutki odkrecilem srubki <te od batki> i juz sa na srubkach ryski a na innych ani śladu ciekawe ;/ jutro test i ustawianie hopka <500kulek do wystrzelenia minimum> a w niedziele test bojowy ale powiem ze steyr jest zaje...

Link to post
Share on other sites

Po roku użytkowania nie mam i nie miałem żadnych problemów ze spustem. Z resztą jak już się będzie przycinał na semi to można bez problemu przeczyścić styki (te odpowiedzialne za semi są w GB), o ile nie ma się dwóch lewych rąk.

Link to post
Share on other sites

jedyne co mnie w augu doprowadza do wściekłości to latajace kulki wewnątrz repliki Ostatnio to już szczyt był-1 mi sie przyblokowała w okolicach spustu a kilka minut pózniej inna tak sprytnie sie w blokadzie spustu zblokowała że nie mogłem przez 10 minut broni odbezpieczyć

Pozatym jak niejednemu z was został mi w ręce ten dzyndzel do wyciągania lufy ale gwintownik+ narznka cuda czynią i teraz nie ma siły żeby sie to ułamało

 

Pozdrawiam - Rain

Link to post
Share on other sites

Co do kulek w środku, to żeby temu zapobiec trzeba przy zmianie magazynka przekręcić ze dwa razy karabin w prawo i w lewo i wtedy nie powinny wlatywać. Ale wiadomo jak to jest na strzelance i nie zawsze się o tym pamięta. Zresztą ten problem nie tyczy się tylko JG, bo CA i pewnie TM też (CA na pewno).

Link to post
Share on other sites

No ja powiem tak kupiłem swojego auga wlasnie na krakmanie za 419 wstawilem do niego precke i gumke obie systemy i powiem ze smiga super tylko ze w gumce systemy został stockowy dystanser ale narazie mi to nie przeszkadza zasieg skuteczny około 40m nie wiem nie mierzyłem ale wiem ze akacze cymy boya m4 tez chinole i nawet jedna g&p sie zatrzymują przed drzewem <do którego strzelałem> ja do niego nawet na full augo trafiałem jakies 9/10 moze nawet 10/10 a te ktore wymienilem hmm okolo 10m wczesniej poprostu opadały dodam ze hopke miałem dosłownie na minimum ustawiona bo jak przekrecilem o jedna kreske to juz wogole nie krecila bo dopiero co ja na 1 strzelanke wzialem teraz juz troszke sie dotarła i smiga jeszcze lepiej hmm batka uwaga +- 3.5-3.7k kulek wystrzelałem przyjezdzam do domu batka pod voltomierz i ;o 8.9v to mnie zatkało jak dla mnie w przedziale cenowym do 700zł nawet spokojnie moge powiedziec ze aug rlz :) aha i dziwne mam narazie odczucie gun smiga super na kulkach 0.23<do35m trafiam idealnie w kropke w lunecie> na 0.25 troche znosi na lewo w gore ale to delikatnie a na 0.3 <kumpel mi pare dał> smiga tez super dokladnie w cel tylko zasiegu nie sprawdzałem ale 35m napewno bo tyle do wroga strzelałem...ze spustem zero problemów :)

Edited by MoniT
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie-mam lekko ograniczone fundusze dot. dodatków do repliki i mam problem czy kupić:

1. Hi-cap CA

2. Lo-cap TM + wolnoładowarka z taiwana

3. Kolimator

 

Czy ten magazynek warto zmienić? Bo prze całe wakacje nie będę miał dostępu do neta i możliwości kupna nowego więc nie chciałbym zostać na lodzie.

Edited by kondzios230
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...