Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, jak wygląda sprawa z głowicami? Tzn. czy zestaw cichej głowicy cylindra i tłoka od v.2 lub v.3 wejdzie? A jeśli nie, to muszę wtedy kupić g. cylindra v.7, ale nie ma takiej pod zestaw cichy. Musiałbym kupić g. cylindra v.7 i cichą głowicą tłoka, ale czy to coś da?

Więc które z możliwych wyjść najlepiej wybrać?

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, jak wygląda sprawa z głowicami? Tzn. czy zestaw cichej głowicy cylindra i tłoka od v.2 lub v.3 wejdzie? A jeśli nie, to muszę wtedy kupić g. cylindra v.7, ale nie ma takiej pod zestaw cichy. Musiałbym kupić g. cylindra v.7 i cichą głowicą tłoka, ale czy to coś da?

Więc które z możliwych wyjść najlepiej wybrać?

 

Tak naprawdę ciche głowice prawie nic nie dają. Troszkę zmienia się dźwięk repliki, ale nie oznacza to, że wcale chodzi lepiej.

 

Odpowiadając na Twoje pytanie, zarówno zestawy ciche v.2, jak i v.3 nie są kompatybilne. Prowadnice dyszy mają umieszczoną centralnie, a w v.7 jest ona umieszczona na samej górze.

Link to post
Share on other sites

Głównie chodzi mi o wydłużenie żywotności repliki ;).

A da się to przerobić tak, aby pasowało? Oczywiście robiłby to dla mni Krakman, bo mam do nich blisko i nie muszę się sam z tym męczyć. Pytanie tylko, czy jest to możliwe?

 

Odrazu zapytam: Czy magazynki do M14 pasują do ładownic M16/M4? Ewent. prosiłbym o podanie wymiarów magazynka. Najlepiej na obrazku podane wymiary. Będę wdzięczny, gdyż potrzebuję to w przeciągu kilku dni.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

Mówię Ci, są z demobilu ładownice dedykowane do M14/M16 (takie prostokątne) a chodzą po 30-50zł zależy od stanu. Moje pachniały jeszcze wietnamską krwią i potem amerykańskiego, 18letniego chłopca. Świetna sprawa, o wiele lepsza od tych "nowoczesnych" ładownic.

Link to post
Share on other sites

Mógłby ktoś zapodać fotke z bliska zamka??Nie jestem pewien czy wszystko jest na miejscu bo nie pamietam ja kto było jak był nowy. Chodzi mi czy wszystkie czesci do siiebie przylegają......

 

 

 

1.A po lewej stronie broni była taka "zawleczka" która zgubiłem nie wiem nawet kiedy i po co była ta część ?? I czy jest potrzebna??

2.Co zrobić jak niektóre strzały na auto są puste??

3.Też wam chodzi trochę ciężko spust??

4. Czy ta część, która jest na styku lufy z resztą karabinu się lekko rusza....też tak macie a jak nie to co z tym zrobić??

5. Czy zamek też wam sie dość często tnie?

 

 

 

dzieki z góry z odp...

Link to post
Share on other sites

5.Zamek mi się tnie często i tak miałem od początku... 3.Spust chodzi spoko, co do 4. to chodzi ci o to co jest zaraz przed tłumikiem ognia? co do pustych strzałów to to już chyba gdzieś było o ile pamiętam...

 

Jak zaczniecie go regularnie smarować i czyścić, to się nie będzie przycinał :P U mnie to działa

Link to post
Share on other sites

Wymiana gumki hop up HU m14 AGM

 

1. Wyjmujesz osłonę spustu

2. Rozdzielasz gb i zespół lufy od łoża

3. Wyjmujesz cały zespół zamka (prowadnice ze sprężyną itp.)

4. Zdejmujesz pokrywę rury gazowej

5. Odkręcasz 6 śrub:

- 4 na początku lufy zewn.

- 2 pod pokrętłem regulacji hop up'a

6. Wyjmujesz zespół lufy zewn. z komorą hop up

7. Siłą (z umiarem) wysuwasz podkówkę na komorze

8. Wyjmujesz lufe w raz z gumką robiąc lekko skrętne ruchty

9 Wyjmujesz starą gumkę z lufy

10. Nakładasz nową

11. Wsadzasz również ruchem skrętnym lufę do komory (uważaj na dystanser)

12. robisz wszystko w odwrotnej kolejności czyli składasz.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...