Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chciałbym zadać pewne nieporuszony jeszcze temat:

body tzn. łoże...

czy w Polsce można gdzieś takowe kupić?

mówię o drewnie albo jakieś wyższej jakości ciekawe plastiki np. z grip'ami

coś takiego na przykład:

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-KIT-731_srch_1

i inne ciekawe czy ktoś widział czy ktoś wie, że ktoś robi drewna ile to kosztuje

mówcie co wiecie....

pzdr

Link to post
Share on other sites

A ja powiem komu robili...

Mi!

Jednak jest to dość trudne, drewienko jest cienkie w niektórych miejscach. Kumpel wykańczając mi body, które było na prawdę piękne, złamał je...i już więcej się za to nie zabrał.

Jeśli nie robi tego wykwalifikowany stolarz/rusznikarz, nie ma co.

No i musisz dać karabin by wszystko spasował.

Link to post
Share on other sites

no i o to się obawiałem a co do tamtego linka to mam obawy, iż body g&g mogłoby nie pasować bo różni sie (chyba) nieco od TM a nasze eMki są replikami właśnie TM....

a po drugie jeśli miałby robić to dobry i doświadczony stolarz kosztowało by to

w granicach body i sprowadzenia...

P.S.jest tu jakiś stolarz?pytam bo widziałem jak fajnie eMka wygląda z frontgripem i eotechem...tu:

Link to post
Share on other sites
Ciekawy wzór...

 

Jak się przypatrzysz to pod muszką masz taki pierścień na gwincie. Odkręć go i ściągnij muszkę.

 

Zonk, bo nie idzie. Kiedyś tak próbowałem, odkręciłem pierścień a muszka ani rusz. Na siłę nie chciałem próbować.

 

Tłumik kolegi chciałem przymierzyć, ale i tak nic nie pobije tradycyjnego od naszych M14 :D

Edited by rafcio21
Link to post
Share on other sites

Hoho widzę kolega stworzył arcy dzieło :P. A ja sobie kupiłem bardzo ładną lunetę aż się miło na eMke patrzy ;)

 

Hehe- mi tam się podoba tylko niestety mimo rzadkiego używania zamka przy -6*C pękła mi blaszka wyhamowująca zamek, tuż przy selektorze. Ale i tak jest piękna. Z 10m nie słychać jej. No i nawet nieźle wygląda ten tłumik.

 

Co do lunety- piękne ale nie praktyczne ^^ ACOG też się sprawdza.

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

PS: są jeszcze inne sklepy od wgc...

jeśli próbowałeś być niemiły albo sarkastyczny to ci nie wyszło...

czy ja twierdze, że nie ma? i nie wiem czy zauważyłeś ale pytałem gdzie można załatwić W POLSCE z DREWNA a to że kupuje na wgc to może oznacza, że mam do nich zaufanie i komplet papierów, które trzeba wysyłać na cło...

pzdr

p.s. wiem że są inne sklepy...

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Hawk czy to ta emka którą mi proponowałeś :D właśnie zamieżam coś podobnego zrobić tylko bez tego tłumika ale z tym samym kolimatorkiem :D

A jeśli chodzi o łoże drewniane to nie opłaca się w sklepie tylko znaleśc lepiej jakiegoś stolarza i tam zamówić różnica w cenie to prawie drugi karabin albo zarąbisty tuning :D

Link to post
Share on other sites

Tak to ta 14'stka. Tyle, że w między czasie od zabaw zamkiem poszła się mnożyć ta blaszka (gównolit rox)...

 

Jakich zawieszeń używacie do swoich cacuszek?

 

Zmieniał ktoś okablowanie w swojej 14'stce?

 

Co do drewna- jakoś mi nie pasuje drewienko do 14'stki. Wole swoją oliwe przemalowaną na czarny mat ^^

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Kolego nie chciałem być sarkastyczny! Tylko daliście link na WGC, a na RedWolfie jest tego 3 razy więcej. I skąd miałem wiedzieć, że chcesz z Polski? Jak z Polski to tylko stolarz.... chyba, że kochasz swoją emeczke tak bardzo, że kupisz Veterana z G&G i pzełożysz drewno ... :) :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...