Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Widziałem gdzieś fotkę ostrego z magiem o połowę krótszym od standardu... nie ukrywam że chętnie bym coś takiego nabył...

Jednak mag przy kampieniu gdzieś w krzakach czasem jednak zawadza...

Ale z innej bajki - jaki tam jest silnik ?

przebrnąłem przez temat i nie wiem czy nikt nie pisał czy ja nie dopatrzyłem...

 

Silnik z tego co pamiętam jest krótki.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

No i wreszcie doszło do mnie to cudo,wykonanie na dosyć wysokim poziomie,a co się będę rozpisywał, to już wszystko jest w temacie,zasięg całkowity to jakieś 60m,kulki 0,25 ( G&G ) lecą w miarę prosto na jakieś 45m a potem podrywają się lekko do góry,stokowa gumka daje rade.A i jeszcze mam pytanie,jak długo należy ładować baterie za pierwszym razem? bo obliczyłem ze wzoru że 3 h,ale myślę ze to za mało,batka 8,4 1200 mAh a ładowarka 600mA.

Edited by DyingFetus
Link to post
Share on other sites

Wtrącając sie do tematu z przełącznikiem trybu ognia.

 

Kupiłem na Allegro M14 agm gumka sylikonowa jest i precka też...

ale koleś szperał ,a tam zacytuje

Grzebany tylko raz w celu usunięcia możliwości strzelania seriami.Teraz jak prawdziwa snajperka strzela tylko na pojedynczym.

 

(stan zewnętrzny bdb-rysy,ślady użytkowania i tyle,brak jedynie selektora ognia,ale i tak strzela tylko na singlu,działa znakomicie),

 

gdzie taki selektor idzie dopaść ;/...

Link to post
Share on other sites
A i jeszcze mam pytanie,jak długo należy ładować baterie za pierwszym razem? bo obliczyłem ze wzoru że 3 h,ale myślę ze to za mało,batka 8,4 1200 mAh a ładowarka 600mA.

 

Po pierwsze ze wzoru wynika że 3,2h, po 2 dołączam sie do tego pytania , ponieżasz dizisja byłem na strzelance, ładowalem ja te 3,2h i padła szybko dosyć.

Link to post
Share on other sites

Wg. instrukcji producenta należy ładować za pierwszym razem 12h. :P

Wzór dołączony na karteczce od krakmana o ile mnie nie pogięło totalnie odnosi się do zwyklego ładowania na codzień, a nie tego pierwszego które ma uformować akumulatorki.

 

A co do tej stockowej baterii to moja też faktycznie szybko padła.

Do tego stopnia ze jak poszedłem przestrzelać karabin do lasu następnego dnia co go dostałem to byłem zszokowany i przekonany ze coś sie spieprzyło z gboxem bo slychać było że coś pracuje jednak jak bateria jest podłączona albo jakby sie zacinała.

 

Teraz sie zasadzam na jakąś 3800MAh.

Wieczorem mogę dorzucić pare zdjęć mojej repliki jak znajde chwilę.

Link to post
Share on other sites

witam.

 

Jak to jest z tym zestawem FTK Guardera do m14 który jest na Specshopie miedzyinnymi, czy pasuje do AGM? Bo Krakmani pisza ze czesci innych producentów kompatybilne sa a np. ASG shop że tylko do Marui pasuje.Ile moze podnieść moc?

Link to post
Share on other sites

a według mnie nie. GB w 'markowych' m14 są v.7 a u nas jest mieszanka z GB v.3 np. prowadnica jest od v.3 tyle wiem ktoś kto grzebał w GB mógłby napisać co jest co (tzn. co jest z v.7 a co z v.3).

 

pzdr

v7: popychacz,dysza,głowica cylindra,w zasadzie szkielet,ale łożyska mam 6mm a G&P do swojego gb dodaje 7mm.Zębatki,tłok,głowica tłoka,cylinder,antyreversal pochodzą od v2,v3 a prowadnica pasuje od v3

Link to post
Share on other sites

Witam.Mam problem z zamkiem , no poprostu sie złamał .Może komuś przyszedł jakiś pomysł do głowy jak to naprawić ale mi nic :/ Zamieszczam zdjęcia dokładnie pokazujące o co chodzi .Jak ktoś zna jakiś sposób to proszę o podzielenie się nim :]

d4096a34046e502am.jpg

312de8cdd25838e1m.jpg

pozdr

Link to post
Share on other sites

oj biedaku biedaku... albo dużo poxipolu i koniec zabaw zamkiem albo poszukaj takich części na allegro bo tu Ci się oderwał cały gwint...

Ja bym stawiał na dużo poxipolu plus jakieś taśmy i może... wsadzić do środka rurkę o mniejszej średnicy i wtedy podkleić tylko tak, żeby się tamta sprężyna zmieściła...

 

pzdr i powodzenia

Link to post
Share on other sites

Jeśli dysponujesz spawarką mógłbyś spróbować zespawać chociaż ta rurka jest chyba mosiężna, więc raczej się nie da. :(. Ale jakbyś przypiłował tą część, która się urwała, dospawał podobną rurkę, nagwintował i nakręcił rurkę :) Dużo roboty ale za dźwięk zamka oddać można wszystko :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...