Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hm, na pewno ktoś rozkręcał M14 więc prosze o małego spoila jak zaczepić tego metalowego klipsa od pokrywy lufy, z godzine sie zastanawiałem jak koleś na mechboxie w tym filmiku po prostu palcem go nasunął, u mnie to jest twarde jak jasna cholera i ani drgnie. :/

Link to post
Share on other sites

ja to podważam śrubokrętem i schodzi gładko,a jak chcesz założyć to po prostu wciskasz,takie części są często spotykanie w mechanice itp

 

Witam.Mam problem z zamkiem , no poprostu sie złamał .Może komuś przyszedł jakiś pomysł do głowy jak to naprawić ale mi nic :/ Zamieszczam zdjęcia dokładnie pokazujące o co chodzi .Jak ktoś zna jakiś sposób to proszę o podzielenie się nim :]

d4096a34046e502am.jpg

312de8cdd25838e1m.jpg

pozdr

Ja ktoś mialby taki sam problem w przyszłości to wystarczy wykręcić ten urwany gwint i załatwić sobie podobną rurkę u tokarza lub w obi, castoramie ...

Link to post
Share on other sites

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć w którą stronę podkręca się hop-up? Jeśli obrócękarabin do góry nogami to mam kręcić w lewo czy w prawo by podkręcić mechanizm? W instrukcji nie znalazłem wskazówek.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ludzie, mam cos z selektorem ognia, przeczytalem caly temat, dokrecalem gdzies tam wspomniany "czworoboczny element ktory trudno przeoczyc" i nic to nie dalo tylko poparzylem reke malo co nie spalil sie silnik, zaznaczam ze posiadam wersje M14 SOCOM (mp009) chociaz watpie czy roznia sie czyms w srodku. Pozostaje mi tylko serwis czy i na to juz za pozno? Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie w zwiazku z komora hop-upa jako ze stara przeszla na tamten swiat kupilem nowa ale mam problem mianowicie chodzi o te 2 elementy dociskajace dystanser. Nie laczas sie trwale ( nic na wcisniecie itp) i chodza luzno i tu pytanie czy trzeba je usztywnic czy maja chodzic luzno ?

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie w zwiazku z komora hop-upa jako ze stara przeszla na tamten swiat kupilem nowa ale mam problem mianowicie chodzi o te 2 elementy dociskajace dystanser. Nie laczas sie trwale ( nic na wcisniecie itp) i chodza luzno i tu pytanie czy trzeba je usztywnic czy maja chodzic luzno ?

mają chodzic luźno,

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Delikatnie odgrzeje temat. Dzisiaj dostałem w swoje ręce krótkie M14... ot taki chińczyk :wink: . Do tej pory używałem i używam dalej m15 ze stajni CA więc, to tak jakby krok w tył, ale kupiłem go z zamiarem popracowania nad nim i przerobienia go na pełnowartościową replike. I mam takie pytanie. Przeszukalem youtube, tematy poświęcone m14 karta/Cm... jak do cholery rozebrać tego chińczyka ?? bo chce sie dostać do komory hop up itp. instrukcji brak. Odkręcam śrube z atrapy rury gazowej i co dalej? tłumik płomienia za nic nie chce zejść a nie dopatrzyłem sie tam żadnej śruby ani nic innego co by to mocowało...

Link to post
Share on other sites

1. Śrubka na atrapie rury gazowej 2abf73a1dd8a1598m.jpg

2. Osłona spustu be0ccf18d0882762m.jpg

3. 4 Śrubki na obudowie komory HU 90672b84c6c80b14m.jpg

4. 2 długie śrubki body-komora (na zielono)

Następnie zdejmujesz tą obudowę komory , wysuwasz lufę zewnętrzną i podnosząc trochę do góry lufę wewnętrzną wyciągasz ją razem z komorą HU

pozdr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...