Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak jesteś taki SŁODOWY to znajdź mi Cirasa za 299zł bez QR to zaraz go wymienię, a i pamiętaj o kolorze CB.
Często działasz w patrolach samochodowych? To po ci Ci taka kamizelka? Odpowiedź jest prosta:
Właśnie onanizm gadżetowy polega na zakupie rzeczy, których się nie używa

 

wpadasz na strzelankę i krzyczysz dostałem i ciągniesz za QR?
Do każdego zadania jest odpowiedni sprzęt. Kamizelki z płytami i QR nie nadają się na strzelanki leśne - proste.
Link to post
Share on other sites

Często działasz w patrolach samochodowych? To po ci Ci taka kamizelka? Odpowiedź jest prosta:

 

Do każdego zadania jest odpowiedni sprzęt. Kamizelki z płytami i QR nie nadają się na strzelanki leśne - proste.

 

 

Widzę, że masz szklaną kulę i wiesz do czego używam TEJ kamizelki, to może mi jeszcze powiesz co mi w silniku stuka? Jaja se robisz czy to tak już na poważnie? Gdzie jest napisane w wątku że tej kamizelki używam w lesie? Gdzie jest napisane, że nie biorę udziału w patrolu samochodowym? Proponuje uważnie przeczytac cały wątek ZE ZROZUMIENIEM tekstu pisanego, a nie tępo wysnuwać niczym nie podparte wnioski.

 

A na "strzelance", w kamizelce z QR nie byłem. Rodzice mnie nie puścili ;)

 

 

A to wiele wyjaśnia...

Link to post
Share on other sites

Nie, nie napisałeś, że używasz jej w lesie. Napisałeś:

Już wyjaśniam, kupiłem kamizelkę, bo mi sie podobała, Camel był tylko dodatkiem ( nie zastanawiałem sie jak go umocować ) To czy miała QR nie było dla mnei aż tak ważne
Czyli tak jak napisał Szasz - bo jest jazzy.

A wbrew pozorom QR się przydaje również w airsofcie.

 

Przy okazji - a gdzie się strzelasz?

Link to post
Share on other sites

Ja mam kamizelkę z miejscem na płyty, żeby wsadzić tam zimą karimatę, dobrze grzeje. Dzięki temu mogę mieć mniej ciuchów na sobie :P.

Swoją drogą chłopaki się troszkę zagalopowali, przecież wiadomo nie od dziś że maniacy asg to zakichani gadżeciaże.

 

Często działasz w patrolach samochodowych? (...)

 

Połowa posiadaczy CIRASa ma go w takim razie dla onanizmu gadżetowego. To jest dokładnie to samo co wątek z pozowanymi fotkami :P.

 

Swoją drogą, czy szelki od kamela tak przeplecione nie luzują się w czasie biegania? Bo nie widziałem, żeby gdzieś były czymś zamocowane po za przepleceniem klamerek.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie napisałeś, że używasz jej w lesie. Napisałeś:

Czyli tak jak napisał Szasz - bo jest jazzy.

A wbrew pozorom QR się przydaje również w airsofcie.

 

Przy okazji - a gdzie się strzelasz?

 

 

Podobała mi się i kupiłem, masz z tym problem? Chyba tak ...

 

Proszę podaj mi kilka przykładów wykorzystania QR w AS - tylko nie pisz o lansie.

 

Hmmmm... leniwy ADMIN? Czy może tak tylko sobie dałeś nad avatarem? Nie chce się spojrzeć w mój profil?

 

Może już skoncie tą bez urazy, bezsensową rozmowę. A lepiej powiedziecie jak spisuje sie kamizelka i czy warto ją kupić oraz poproszę o parę fotek:P PZDR;]]

 

 

Nie kupuj, bo zaraz kolega FOKA stwierdzi że nie jest Ci potrzebna.

 

Swoją drogą, czy szelki od kamela tak przeplecione nie luzują się w czasie biegania? Bo nie widziałem, żeby gdzieś były czymś zamocowane po za przepleceniem klamerek.

 

 

Jeśli chodzi Ci o przód kamizelki to nic sie nie luzuje, pod adminpanelem szelki są spięte razem po przewleczeniu już przez taśmy.

Link to post
Share on other sites

Dobra ludzie wdech i wydech. Ja z CIEKAWOŚCI usłyszę do czego QR się w AS przydaje prócz tego, że jak ktoś umie to zamiast zdejmować kamizelki walnie sobie QR i później z 5 minut go złoży jak będzie zakładać ( JAK KTOŚ UMIE ;] ) Bo innego nie wymyśliłem, a chciałbym znać.

 

Dwa - Istaliliśmy, że iNTER jest jaki jest kupił troszkę dla lansu, troszkę dlatego, że mu się podobała...koniec. P.S. Dla lansu do Phantom i EI ( Pozdro Kikol )

Link to post
Share on other sites
Podobała mi się i kupiłem, masz z tym problem?
Dobrze, że masz świadomość powodów. Bo wiele osób kupuje ją jako jedyną kamizelkę do użycia "zawsze i wszędzie".

 

Proszę podaj mi kilka przykładów wykorzystania QR w AS - tylko nie pisz o lansie.
Wystarczy jeden - pokrywający się z wykorzystaniem w "prawdziwym życiu".

Zdjęcie kamizelki z rannej osoby. W airsofcie nie trudno o kontuzję, a były już wypadki złamań kończyn (również złamań otwartych) czy upadków z podejrzeniem urazu kręgosłupa i interwencją pogotowia. QR pozawala na bezbolesne (w każdym razie mniej bolesne) i bezpieczne zdjęcie kamizelki z poszkodowanego.

Zresztą swego czasu była dość burzliwa dyskusja nt. "airsoft na wodzie", a dokładniej z wody. Przy działaniach desantowych z wody taka kamizelka może uratować życie, ale to dość wymyślony powód bo osobiście słyszałem o jednym przypadku działań airsofciarzy na wodzie (i to dość głębokiej - Zatoka Gdańska).

 

Nie chce się spojrzeć w mój profil?
Mam zaglądać w profile każdego z kim rozmawiam? Bez przesady... Spojrzałem. I co miało mnie tam zaskoczyć?

 

PS Acha, kolejny powód - znam też kilka przypadków wybuchów petard w oporządzeniu. QR też może się przydać w takiej sytuacji, petardy zwykle mają większą zwłokę niż granat ;)

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że masz świadomość powodów. Bo wiele osób kupuje ją jako jedyną kamizelkę do użycia "zawsze i wszędzie".

 

Troszkę już żyje na tym świecie wiec dokonuję świadomych wyborów, aha i nie jest to moja jedyna kamizelka, posiadam jeszcze LBV i UTG zieloną.

 

Mam zaglądać w profile każdego z kim rozmawiam? Bez przesady... Spojrzałem. I co miało mnie tam zaskoczyć?

 

Zadałeś pytanie gdzie sie strzelam, mieszkając w Gliwicach ciężko strzelać sie na pomorzu

Edited by iNTER
Link to post
Share on other sites
Zadałeś pytanie gdzie sie strzelam, mieszkając w Gliwicach ciężko strzelać sie na pomorzu
O. Na pytanie (nie wprost, choć jasno wynikające z tekstu) "czy strzelasz w lesie, czy w terenie zurbanizowanym" odpowiedź brzmi "w Gliwicach, nie na Pomorzu"... Jest postęp...
Link to post
Share on other sites
Często działasz w patrolach samochodowych? To po ci Ci taka kamizelka?
Widzę, że masz szklaną kulę i wiesz do czego używam TEJ kamizelki, to może mi jeszcze powiesz co mi w silniku stuka? Jaja se robisz czy to tak już na poważnie? Gdzie jest napisane w wątku że tej kamizelki używam w lesie? Gdzie jest napisane, że nie biorę udziału w patrolu samochodowym?
Nie, nie napisałeś, że używasz jej w lesie

[...]

Przy okazji - a gdzie się strzelasz?

Zadałeś pytanie gdzie sie strzelam, mieszkając w Gliwicach ciężko strzelać sie na pomorzu
Link to post
Share on other sites

Pierwsza rzecz jaka wpadła mi w oko to metka, po przeczytaniu której jasno wychodzi że kamizelki te są zamówione przez Krakmana u podwykonawcy w Chinach.

 

Nie do końca na zamówienie krakmana. W Czechach też są dostępnę za 220 koron (ok 307 PLN). Wygląda na to że małe chińskie główki wpadły na pomysł ja dorobić małymi chińskimi rączkami.

http://www.airsoftmorava.cz/index.php?act=...p;productId=434

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

Te "małe chińskie główki" wpadły już dawno na wiele pomysłów. Co do nadawania marek przez dystrybutorów (choć taiwangun nie markuje, lecz nazywa jako WWCH, markuje natomiast produkty DBOYS, A&K, itd.) niedługo zacznie wychodzić na jaw jaka masa produktów jest w ten sposób sprzedawana.

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites

Zauważyłem ciekawą rzecz, otóż:

 

Oryginał Eagle'a w wersji Maritime ma, zarówno z przodu jak i z tyłu, taśmy przeszyte w ośmiu kolumnach:

Eagle Maritime

 

Kopia Milspex'a (oraz Prouda) ma taśmy przeszyte jak w oryginale:

Milspex Ciras Maritime

 

Natomiast kopie, Phantom/Pantac i noname chińczyki mają po 6 kolumn:

Pantac

Phantom (Nie widać taśm ale, raz, że to jest to samo co pantac, dwa, że przyczepione są tylko 3 ładownice na przednim panelu)

Chińczyk

 

Ktoś wie dlaczego?

Link to post
Share on other sites

Jeden - Pantac i Phantom to to samo

Dwa - z tego co zrozumiałem w Pantacu w kopii o rozmiarze Large palsy są jak w oryginale, mniejsze rozmiary mają o ten jeden mniej. Tak dane mi było to rozumieć.

 

Edit. Palsów jest więcej ale po bokach. Mój błąd.

 

A co innego, ja tam widzę tylko 7 palsów z przodu u Eagle'a, a normalnie osiem z tyłu u Pantaca.

Chyba, że coś mi się w oczach mieni..

Edited by Volt-220
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...