Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siemka.

 

Jestem zainteresowany kupnem tego CIRAS'a .

 

Mam tylko jedno pytanko.

 

Dowiedziałem się już od was że można tegoCIRAS'a rozregulować aż do XL.

Ja mam 194cm wzrostu,lubie nosić kamizelkę nisko i dobija mnie kiedy po regulacji na mój wzrost, żeby było tak jak lubię szelki(ramiona) rozciągnięte są na pół kilometra.

 

A jak jest z tym CIRAS'em od G&P, ktoś wie jak będzie leżał?

Link to post
Share on other sites

W sumie to racja. Teraz sam nie rozumiem tego co wcześniej napisałem(ach ten pośpiech)

 

W sumie chodzi oto czy ten CIRAS nie będzie leżał na mnie jakby był po młodszym bracie jeśli wyreguluje go normalnie.

(Znaczy się tak żeby nie miał ramion na 'pół kilosa')

Edited by SSgt_Alibi
Link to post
Share on other sites

Dwa pytania.

 

1.Lepiej kupić z WWCH czy G&P ? (chodzi mi o kolor oliv)

 

 

 

To jest pytanie typu "Lepiej wziąć CA czy JG?"

Ciras G&P jest lepiej wykonany, w końcu za coś płacisz więcej. Jeżeli masz w planach inne wydatki i liczy się u Ciebie każda złotówka to weź Chińczyka. Jeżeli natomiast masz kasę w nadmiarze to weź G&P.

Link to post
Share on other sites

CIRAS w polskim kamuflażu.

skopiowany 1:1 z oryginału.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a0ad5d47e42586a.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fb01b501f524fc6.html

 

dla mnie wygodniej, jak mam ładownice na górze, nie sypie się tyle śmieci przy czołganiu.

zamiast kevlaru, niestety karimata, SAPI z plastiku, ale i tak 1000% wygodniejsza od IBA czy innych tego typu.

 

 

Mister, ale czołganie się w CIRASie lub pdoobnej kamizelce to bardzo rzadka sytuacja - to nie sprzęt do zielonej! Czy wyciągając szybko magazynki nie powybijasz sobie zębów?

Link to post
Share on other sites

Jak lecą tylko plastikowe kuleczki to mało kto się czołga ...

Nie wiem skąd to fantastyczne skojarzenie, ze dziś Afganistan to tylko samochody, bazy i w ogóle patrolowy luz. Tak się składa, że z opowieści naszych misjonarzy wiem, że przebywanie na brzuszku czy czołganie sie pod oknami bądź po dachu to nie rzadka sytuacja. Jeżeli się naszym zdarza myślę, ze Amerykanom też. Wiec CIRAS i czołganie to nie taka ekstrema. Taki na chwile obecna jest mój tok rozumowania mówiący mi, że teoria i projekt a praktyka to nie to samo.

Link to post
Share on other sites
. Tak się składa, że z opowieści naszych misjonarzy wiem, że przebywanie na brzuszku czy czołganie sie pod oknami bądź po dachu to nie rzadka sytuacja
Oczywiście.

 

Jeżeli się naszym zdarza myślę, ze Amerykanom też
Zgadza się.

 

Wiec CIRAS i czołganie to nie taka ekstrema
Tyle, że CIRASa nie noszą zające, a specjalsi. I to też nie zawsze, tylko kiedy im pasuje. Więc np. na OP raczej ich nie zakładają tylko np. na DA.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...