Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna US z vest.pl


Recommended Posts

Witajcie

znalazłem na vest.pl taką oto kamizelke tatyczną, modułową, która za 179 zł ma w zestawie 7 ładownic.

LINK

 

Czy ktoś jest właścicielem? Może coś o niej powiedzieć? Ja sam nosze Patterna od Mil-tec'a, i powiem tylko, że pomijając chory pomysł jakim jest samo rozmieszczenie ładownic na patternie, to wykonanie nie jest złe.

Link to post
Share on other sites

A co ten Mil-tec ma wspólnego z MIWO? Czyżby oni mieli monopol na produkcję kamizelek modułowych? :wink: To nie jest czasem to samo, co ten Reactor ze Specshopu? http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...products_id=815 Koleś z mojego teamu ma takiego Mil-teca. Na pierwszy rzut oka jest jak najbardziej ok, ale szybko można zauważyć braki- słabe jakościowo materiały, wykończenia, no i z trwałością pewnie będzie średnio.

Link to post
Share on other sites

"Renomowana firma Mil-Tec" trzeba dodawać coś więcej?

 

Tak. Co Mil-Tec ma za renomę??? :wink:

 

A co do tego że jest to Reactor to nie mam wątpliwości... Czasami wydaje mi się że ludzie z Vest.pl są trochę "po za światem"*...

 

* - niech każdy interpretuje jak chce :-F

 

Edit:

 

Ps: Nie mogłem się powstrzymać od pytania: Co masz na myśli pisząc w temacie "zamach na MIWO"??? :mrgreen:

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Ja tam za mil-tec'em nie przepadam. Cokolwiek bym od nich nie kupił, to albo nie działa albo się pruje...

 

Hubert, trzeba było jakiegoś "lola" pierdyknąć do posta z "renomą mil-teca", to by się ludzie nie czepiali, że ironii za mało ;-)

Link to post
Share on other sites

Miałem tą kamizelke, jednak sprzedałem ją dośc szybko.

Materiały są bardzo słabej jakości, wykonanie jeszcze gorsze - również w ładownicach. Niedokładnie szyta, pruje się, zamki błyskawiczne ciężko chodzą.

 

Ogólnie bardzo nie polecam. Jedyne co przyciaga to cena. Jednak lepiej jest zainwestowac w np. LKT ATEK II z MIWO.

Link to post
Share on other sites

Ja tam za mil-tec'em nie przepadam. Cokolwiek bym od nich nie kupił, to albo nie działa albo się pruje...

 

To czemu kupujesz nadal ;-)?

 

Jesli ta kamizelka to Reactor - kolega ma wiec moge sie wypowiedziec. Po 3 miesiacach pierwsze prucie sie. Po czterech rozdarcie na wysokosci kieszeni z kabura. Na skutek nasilania sie rozmiaru i czestosci uszkodzen - po pol roku kamizelka nadaje sie tylko do smieci. O dziwo, ladownice w swietnym stanie. Sam uzywam dwoch ladownic z MilTeca - to chyba jedyne (obok Pattern 83) co im sie w karierze udalo...

Link to post
Share on other sites
Sam uzywam dwoch ladownic z MilTeca - to chyba jedyne (obok Pattern 83) co im sie w karierze udalo...

Nieco offtopikowo dodam, iż całkiem dobrze wyszły im również LBVki, takie bez siatki. ;) Używałem przez prawie rok. Jedyne co się odpruło to... metka MilTec. :lol:

Link to post
Share on other sites

Ja mam tą kamizelkę już ponad rok i sie trzyma mimo dość intensywnej eksploatacji ;-) oczywiście ładownice już dawno poszły do śmietnika i zastąpiłem je wyrobami Miwo. Nie narzekam na nią - daje rade.

PS

Ładownice są w zestawie ;)

Jak zwał tak zwał - MilTec u różnych dystrybutorów nazywa ten produkt inaczej :) u nas figuruje poprostu jako "modułowa kamizelka taktyczna" :)

Link to post
Share on other sites

Zależy od warunków, w jakich się kamizelkę używa. Jeśli ktoś w niej biega, raz na tydzień po lesie i co 4 strzelanki położy się na 5 minut na ściółkę, to ta kamizelka będzie i po roku w jednym kawałku (nie robie sobie tutaj prywatnej przejażdżki po nikim). Co innego, jeśli użytkownik się często czołga po gruzie, błocie, itp.

Dawno, dawno temu miałem patterna- wytrzymał chyba 2 miesiące- potem kieszenie były poprzecierane na wylot, a klapy pozrywane. Oczywiście znam też takich, co chodzą w identycznym już drugi rok...

Kieruje się zasadą "oszczędny kupuje dwa razy". Wole nabyć markową kamizelkę i nosić ją przez następne kilka lat, niż zastanawiać się, co dziś odpadnie od "tej o 100zł tańszej".

Link to post
Share on other sites
To się nazywa marketing.

Hehe, dokładnie, możecie mi wierzyć lub nie, ale goście

z vest.pl to nie są jakieś ciecie ;) Znam ich osobiście :)

Tyle tylko, że chcą zarobić, a dla maniaków z chudym

portfelem są jak znalazł ;)

 

Jest z tym zresztą dokładnie tak jak napisał Small_Hunter,

dla jednego wystarczy Mil-Tec, inny musi mieć Guardera,

czy jakiś kontrakcik.

Edited by Gecko
Link to post
Share on other sites

Tyle tylko, że chcą zarobić, a dla maniaków z chudym

portfelem są jak znalazł ;)

 

Jeśli ich ceny za dany sprzęt są dla maniaków z "chudym portfelem" to muszę się nie zgodzić, ponieważ w wielu innych miejscach można MilTec'i i inna chińszczyznę kupić taniej.

Link to post
Share on other sites

[offtopic] Owszem mogą, lecz nie odzwierciedlały by w pełni całość oraz wartości tego tematu. :wink: [offtopic/]

 

[w temacie] Kolega który założył temat dostał już odpowiedź co do jakości tego produktu oraz iż jest on identyczny do tego np. w specshop.pl, gdzie zapłaci mniej, ale do póki sam nie poprosi to tematu raczej nikt nie zamknie i dalej będzie tu niepotrzebny burdel [/w temacie]

 

Tyle ode mnie. Pozdro,

Majkel.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...