Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.ehobbyasia.com


Recommended Posts

Ehobbyasia

 

UWAGA: Płacić można tylko przez PayPal'a, oraz gdy mamy mało(chyba mniej niż cztrey) pozytywnych komentarzy można zamówić do czterech przedmiotów, jeśli chce się kupic wiecej trzeba napisać do sprzedającego!

 

Plusy:

-Szybka wysyłka

-Niskie ceny

-Łatwy kontakt ze sprzedającym

-Możliwość zaniżenia wartosci paczki

 

Minusy:

-Droga wysyłka

 

Zamawiałem u nich trochę szpeju, sklep z czystym sumieniem polecam. Bardzo łatwy kontakt z sprzedającym, odpowiadał bardzo szybko na setki moich pytań :-P . Jdyny minus to dośc wysokie koszty przesyłki (gdy kupujemy kilka przedmiotów koszty podane przy aukcjach sa dodawane, nie ma żadnej zniżki) lecz wysyła bardzo szybka (kasę przelałem w czwartek pózno wieczorem, we wtorek miałem paczkę). Nie było także problemu z zaniżeniem wartości paczki.

Edited by Szon
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja zamawiam dość często.

Nie zamawiam replik - nie chce mi się bawić z urzędem celnym, ale nie mam też w tej kwestii doświadczenia.

Kwota na fakturze będzie zaniżona tak mocno jak sobie zażyczysz.

Jak nic nie napiszesz - to bedzię ok. 20-25%.

Trzy dni to niedługi termin - ile razy wysłałes maila ?

Link to post
Share on other sites

ja zamawiam dość często.

Nie zamawiam replik - nie chce mi się bawić z urzędem celnym, ale nie mam też w tej kwestii doświadczenia.

Kwota na fakturze będzie zaniżona tak mocno jak sobie zażyczysz.

Jak nic nie napiszesz - to bedzię ok. 20-25%.

Trzy dni to niedługi termin - ile razy wysłałes maila ?

 

Co dzień to jeden mail ;)

Uspokoiłeś mnie w sprawie tego cła, spokojnie poczekam sobie od nich na potwierdzenie.

Dziękuje

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jestem po pierwszym zamówieniu w tym sklepie. Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony.

Zamówienie złożone wieczorem we wtorek 4 maja, wysłane w środę 5 maja. Nie otrzymałem od razu w mailu od sklepu numeru paczki do śledzenia ale po jednym mailu z pytaniem następnego dnia dostałem bez problemu poprawny. Zgodnie z tym co podawał system poczty paczka opuściła HK 12 maj w środę, czyli równo po tygodniu. Dziś mamy piątek 14 maja i paczka dotarła do mnie do domu.

Byłem bardzo zdziwiony że doszła tak szybko, liczyłem że zajmie jej to co najmniej 2 tygodnie. Zamówienie było małe, bo jeden komplet zębatek, ale było ładnie zapakowane i dotarło nienaruszone i odpowiadało w 100% temu co zamówiłem. Cena została zredukowana o około 25% i oznaczona jako Gift. Cła nie płaciłem.

Tak więc pierwszy kontakt ze sklepem zakończył się bardzo pozytywnie.

 

Podsumowując wszystko duży plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Zamówienie złożone 12.05.2010 wysyłka dopiero dziś...(17.05.2010).

Problem z zaniżeniem faktury,gdyż brak możliwości dodania informacji od kupującego przy zamówieniu jak i przy płatności paypalem.

Na dodatek wiecznie mają "mail jam" przez co odpowiadają z dużym opóźnieniem, jeśli w ogóle ...

W poprzednim zamówieniu maiłem sytuacje kiedy nie mając gdzie napisać prośby o zaniżenie, a na wcześniejsze maile byli głusi, napisałem im maila zaraz po złożeniu zamówienia.

W odpowiedzi otrzymałem śpóżnioną odpowiedź, że bardzo chętnie by to uczynili ale przesyłkę już wysłali....

Tak więc bardzo średnio oceniam ten sklep głównie ze względu na strasznie słaby kontakt z klientem i brak możliwości dodania jakichkolwiek uwag zarówno podczas składania samego zamówienia jak i przy płatności paypalem (tam wszystko było automatycznie po blokowane)

Tyle

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sebin nie denerwuj się. Mimo że pewnie wziąłeś przesyłkę ekspresową, pamiętaj że paczka nie trafia z samolotu bezpośrednio do Ciebie, tylko musi przejść przez UC a pewno jeszcze PP swoje dorzuci. W Ehobby kupuję od ok 2ch lat, nigdy nie było problemów, zaginionych paczek itp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam wszystkich.

Wiem, że to temat o opiniach dotyczących sklepu, acz mam jedno małe pytanko. Próbowałem dzisiaj zakupić gaziaka, niedostępnego gdzie indziej, jednak problem jest z przesyłką.

Jedyna pojawiająca mi się opcja do wyboru to

Express Service (usually takes 3-5 days exclude holiday/custom clearing)

USD 40.00

I za Chiny Ludowe nie mogę wybrać innej opcji, o co chodzi?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Robiłem i bardzo duże i drobne zamówienia z EHobbyAsia i nigdy nie było żadnych problemów. Wszystko załatwiają błyskawicznie. Przy dużych pakach z wysyłką Express (kurier) raczej nie uniknie się podatków ale przy drobnych rzeczach i przesyłce Standard przesyłka bez pytania ląduje w 4-5 dni pod drzwiami. Na życzenie obniżają również wartość faktur. Ogólnie to mój ulubiony sklep z HK - sprawna obsługa, ciekawe rabaty i asortyment porównywalny chyba tylko z RedWolfem.

Link to post
Share on other sites

Robiłem i bardzo duże i drobne zamówienia z EHobbyAsia i nigdy nie było żadnych problemów. Wszystko załatwiają błyskawicznie. Przy dużych pakach z wysyłką Express (kurier) raczej nie uniknie się podatków ale przy drobnych rzeczach i przesyłce Standard przesyłka bez pytania ląduje w 4-5 dni pod drzwiami. Na życzenie obniżają również wartość faktur. Ogólnie to mój ulubiony sklep z HK - sprawna obsługa, ciekawe rabaty i asortyment porównywalny chyba tylko z RedWolfem.

Pytanie tylko, jak udaje Ci się doprosić się ich o obniżenie wartości faktury na czas?

 

Za każdym razem jak u nich zamawiam, zaraz po złożeniu zamówienia wysyłam do nich maila z prośbą o w/w rzecz i zawsze otrzymuje odpowiedź, że chętnie by to zrobili, ale paczka została już wysłana... Dodać komentarza do zamówienia również nie sposób. Zdradź nam sekret jak Ty to robisz :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

A ja się ostatnio przejechałem na zamówieniu u nich. Zamówiłem 2x lipo, na stronie opisane jako pasujące do stock pipe w M4, wymiary również to potwierdzały. Tymczasem, jak się okazało po dotarciu lipoli do mnie - miały zupełnie inne wymiary! Były na tyle grube, że nie mieściły się do prowadnicy kolby (G&P, lipo-ready). Napisałem 4 czy tam 5 maili w różnych odstępach czasowych i zero odpowiedzi...

'

Lipole o których mowa: http://shop.ehobbyasia.com/bb-battery/batteries/lithium-batteries/pas-11-1v-1200mah-20c-li-po-battery-stock-pipe-type-plug-selection.html

 

Nadal na stronie widnieją nieprawidłowe wymiary.

 

 

Nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Ja mam za sobą już kilka udanych zamówień w tym jedna replika ( tak mi zaniżyli wartość że na celnym mi nie uwierzyli :)

 

Ogólnie sklep pro, czasami przesyłka wychodzi drogo bo jak dorzucisz do paczki np gumkę hop up to dodaja 2$ do kosztów wysyłki, ale ogólnie nie jest źle.

 

Dostałem od nich 2 firmowe długopisy gratis więc polecam :) hehe

 

pozdrawiam

kostek

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

100% zadowolenia ze sklepu !

 

Zamówiłem King Arms Knight's SR-16 E3 Carbine i w przeciągu czterech dni od wysłania była u mnie w domu! Sympatyczne rabaty przy zmawianiu większej ilości przedmiotów. Cena odpowiednio zaniżona - bez prośby z mojej strony w tej kwestii, więc zapłaciłem 1/3 ceny za cło niż przewidywałem ;). Gratis również dostałem od nich 2 długopisy :).

 

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić ten sklep !

 

Pozdro.

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...