Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] PTW [SYSTEMA]


Recommended Posts

Jako kapitan oczywisty zapytałbym sklep czy nie zmienią mi lufy na CQBR w cenie. bo taka jest tylko różnica. Ja nie rozumiem ludzi którzy są zieloni jak sam napisałeś i nie umieją podziękować grzecznie i napisać że już sprawdzili to.

 

skopiowane z forum systemy, piszesz do niego maila czy PW i sie dogadujesz, gosciu z UK

 

New PTW's can be purchased directly from me.

 

All PTW's supplied by me come with the following mods and upgrades included in the purchase price:

 

Re-Wound & Modified Motor built to my latest specs

Moisture Proofed Electronics

Modified Hop

Upgraded and Tuned Cylinder

 

These upgrades are the same for Factory Built or SCK.

 

 

All MAX/MAX II Models (M4A1/CQB-R/M16) £1295

 

All MAX/MAX II SCK (M4A1/CQB-R) £1020

 

All MAX/MAX II SCK (M4A1/CQB-R) Built £1070

 

Super MAX (Fixed or Retarctable) £1470

 

Super MAX SCK (Fixed or Retractable) £1170

 

Super MAX SCK (Fixed or Retractable) Built £1220

Link to post
Share on other sites
  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skopiowane z forum systemy, piszesz do niego maila czy PW i sie dogadujesz, gosciu z UK

 

New PTW's can be purchased directly from me.

 

All PTW's supplied by me come with the following mods and upgrades included in the purchase price:

 

Re-Wound & Modified Motor built to my latest specs

Moisture Proofed Electronics

Modified Hop

Upgraded and Tuned Cylinder

 

These upgrades are the same for Factory Built or SCK.

 

 

All MAX/MAX II Models (M4A1/CQB-R/M16) £1295

 

All MAX/MAX II SCK (M4A1/CQB-R) £1020

 

All MAX/MAX II SCK (M4A1/CQB-R) Built £1070

 

Super MAX (Fixed or Retarctable) £1470

 

Super MAX SCK (Fixed or Retractable) £1170

 

Super MAX SCK (Fixed or Retractable) Built £1220

O widzisz i za te info Ci dziękuje, bo coś wnosi. Nie widziałem go wcześniej.

 

Super MAX (Fixed or Retarctable) £1470 7.5 tysia mysle ze szkoda kasy ale to tylko moje zdanie jako posiadacza super maxa

Niby tak, ale już zestaw All MAX/MAX II SCK (M4A1/CQB-R) Built £1070 który chyba najbardziej by mnie interesował nie wychodzi tak strasznie, 5340 zł, to wychodzi taniej niż stock u nas, a wolę zestaw z challenge bo nie ma tego obciachowego (bez urazy, jak się komuś podoba to noś na zdrowie ;)) logo.

Edited by Hoplita
Link to post
Share on other sites

O widzisz i za te info Ci dziękuje, bo coś wnosi. Nie widziałem go wcześniej.

 

 

Niby tak, ale już zestaw All MAX/MAX II SCK (M4A1/CQB-R) Built £1070 który chyba najbardziej by mnie interesował nie wychodzi tak strasznie, 5340 zł, to wychodzi taniej niż stock u nas, a wolę zestaw z challenge bo nie ma tego obciachowego (bez urazy, jak się komuś podoba to noś na zdrowie ;)) logo.

Uuuuu... teraz zobaczyłem, ze ceny które podałeś są z 2010 roku.

Obecne cenzy:

All M4/M16 MAX Models £1295

 

TW5A4 £920

 

TW5A4 MAX £970

 

SCK's available as kit or built

 

All new guns (including SCK) come with the following included in the price:

 

Re-Wound Motor (to latest specs)

Moisture Proofing

Hop Mod

Cylinder Upgrade (to level of your choice)

 

To już nie wychodzi tak różowo. 6455 zł za emki po zmianach u Taca.

Link to post
Share on other sites

A to fakt moje przeoczenie, ale tak na prawdę przydatny jest tylko motor mod, chociaż w PL to samo możesz zrobić za 200-300zł, hop up mod, nie wiem do końca co tam robi ale u siebie mam wymienioną standardowy roller na dystanser od aega i jest ok. Zapezpieczyć przed wigocią można preparatem za 30zł i starczy on na 100PTW:P

 

Więc albo w PL kupować albo z ehobbyasia czy innego sklepu z HK za $1200.

 

np tu http://scopeandlaser.com/index.php?sp=&p=6&cat2=0&cat1=140&cat0=29&id=2785&cat1=140&cat0=29&new=&more=&lang=en

Link to post
Share on other sites

No to sprawy mają się tak: obecne braki PTW w sklepach związane są z nadchodzącą nową generacją replik - zgodnie z podejrzeniami. Pojawi się ona w sklepach do końca marca - wzrosną ceny i to znacząco (zarówno dlatego, że Systema podnosi ceny jaki z powodu idącego w górę Jena - co jest dziwne, bo od jakiegoś czasu Jen do PLN spada, chyba, że chodzi może o kursy Jen-Eur lub Jen-USD, nie wiem). To jak sadze info oficjalne - uzyskane od przedstawiciela.

Do replik starszych wersji/generacji maja pojawić się jakieś kity "updatujące" do nowej wersji.

No i teraz nie wiem, czy na gwałt gdzieś szukać używki, zasysać gdzieś z HK czy wytrzymać napięcie, poczekać na dostępność w kraju - może nie będzie tak źle.

 

A to fakt moje przeoczenie, ale tak na prawdę przydatny jest tylko motor mod, chociaż w PL to samo możesz zrobić za 200-300zł, hop up mod, nie wiem do końca co tam robi ale u siebie mam wymienioną standardowy roller na dystanser od aega i jest ok. Zapezpieczyć przed wigocią można preparatem za 30zł i starczy on na 100PTW:P

 

Więc albo w PL kupować albo z ehobbyasia czy innego sklepu z HK za $1200.

 

np tu http://scopeandlaser.com/index.php?sp=&p=6&cat2=0&cat1=140&cat0=29&id=2785&cat1=140&cat0=29&new=&more=&lang=en

No właśnie straszny mam zgryz teraz. Ten scopeandlaser to godny zaufania sklep? Bo i chciałbym i boję się ;)

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem kilka razy i nie miałem żadnych problemów, dobry kontakt, robi zdjęcie paczki przed wysłaniem nawet;) na ehobbyasia masz teraz chyba 10% zniżki, przy tej cenie to już trochę oszczędności jest.

 

Wg mnie nie opłaca się iść w supermaxa, a ta nowa wersja to będzie ulepszony supermax pewnie, cylindry droższe i mało dostępnych na rynku wtórnym, a reszta to i tak elektronika z '08.

 

Aha i ja Ci podałem linka do wersji MAX2 czyli bebechy najmocniejsze ale czarny cylinder w zestawie, jak chcesz z czerwonym to musi być SCK MAX.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Napisałem o potwierdzenie dostępności i chyba będę zamawiał.

Napisałem no i dupa. Ehobbyasia nic nie ma - nawet to co napisane, że ma to nie ma (w każdym razie z tego co mnie interesowało). Chyba jednak przyjdzie mi czekać na nową generację - chyba, że używkę dziabnę gdzieś.

Link to post
Share on other sites

tak jak pisze kolega wyzej do 4 kupisz uzywke ktorą i tak cieżko kupić jest teraz a jak wejdzie nowa to i tak sie nic nie zmieni :)

Muuueheheeh... z jakiegoś powodu przeczytałem, że za 3-4 miesiące kupie bez problemu ;)

Tak zapytałem, bo też nie wierzę w masową wyprzedaż "starych" modeli.

Używka chodzi mi po głowie cały czas, ale szczerze powiedziawszy pękam wydać ~ 4 tysiaki na używany klamot.

Link to post
Share on other sites

Gołej za 4 tysie też bym nie brał, ale w tej cenie to już są dodatkowe magi batki, jakieś risy itd. Fakt faktem że tego w Polsce jest mało i jeszcze mniej ludzi sprzedaje.

 

dokladnie ja na swoja super max mam z 10 chetnych ale jakos mi szkoda jej sprzedawac i tak biedna sie kurzy w walizce :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...