Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Z tego co wiem, część MICH 2000 przy uszach, powinna odstawać, a co do rozmiaru, poduszkami możesz sobie wyregulować. Na moją głowę z kolei, z kompletem poduszek, jest za mały, i strasznie odstaje do góry, dlatego wyjąłem jedną z poduszek i dostosowałem je do siebie.

 

Wybaczcie mi błędy, nie spałem całą noc, poprzedni post pisałem od razu po powrocie... Zdarza się.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie miałem zamiaru kupować bowmana, dlatego wziąłem ver. 2001, żeby nic mi nie odstawało. Jestem w 100% zadowolony, pomimo tego, że wczoraj dostałem po uchu.

Dla zainteresowanych mogę powrzucać foty, i poodpowiadam na pytania odnośnie Miśka na gunfire.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam, proszę o szybka odpowiedź,

mam możliwość ściągnięcia TEGO hełmu za 150 ze wszystkim z dostawą do domu.

 

Czy ktoś może się o tym wypowiedzieć?

Skorupa wygląda najciekawiej z wszystkich dostępnych w PL, jest przyjemnie piaskowa, hełm się tak nie świeci.

 

Jeszcze raz bardzo proszę o szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tez tak myslalem, Majkel86, ale śrubka nad uchem w condorach jest pomalowana, tak jak hełm, a w tym, o który pytam śrubka jest czarna - tak jak w oryginałach. Pozatym skorupa ma jakby jeszcze bardziej piaskowe wykończenie.

 

Proszę o podpowiedzi i z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do użytkowników kopii hełmów MICH wersji TC-2002.

Oryginał niestety jest dosyć drogi ale nie mówię że nie niedostępny.

 

Który z dostępnych na polskim rynku jest lepszy - lepiej wykonany/ cięzszy itp. co sprawia że zbliża się do oryginału?

 

CAPRI ASG

 

czy

 

SpecShop

 

Przy czym pytam się o samą skorupę bo wszysto inne wymienię na oryginalne.

 

Dziekuję za ewentualne odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

@dude1 - nie ma się co rozwodzić, te hełmy różnią się między sobą i to bardzo. Weź kup na przykład ze 4 i każdy jeden będzie inaczej wyglądał. Podobne są one jedynie w grubości skorupy i wadze.

 

@sisi - weź ze specshop'a. Oba hełmy najprawdopodobniej różnią się skorupą (ten ze specshopa ma grubszą i nie jest dla wodogłowców) - problem w tym, że są teraz na rynku 2 wersje kopii mich (z tych tanich), jedne mają cienką drugie grubą skorupę, a problem leży w tym, że sprzedawcy nie zawsze rozróżniają który jest który.

 

Tak czy siak mam pytanie. Gdzie najtaniej dostane paski do michów, bo te z kopii są wybitnie niewygodne i niepraktyczne.

Edited by Szreder
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, jak jest z wielkością skorupy na głowę 55 cm w tym hełmie

http://gunfire.pl/product-yid-1152190381-MICH-2000.html

 

Czy skorupa będzie pasowała, wiem że gąbki się reguluje, to nie problem, ale czy jest to coś typu "rozmiar uniwersalny" jak w chinolach, który na nikogo nie pasuje ?

 

Oraz, czy pokrowiec na FRITZ pasuje na MICH 2000 ( z linka), czy da się to założyć, ew. jak go zmodyfikować ?

Link to post
Share on other sites

Wyregulujesz sobie poduszki i będzie dobrze siedział. O regulacji pasków nie piszę, bo w większości tych chińczyków najzwyczajniej nie da się tego dobrze zrobić.

A pokrowce na Fritze też bywaja różne- ja mam na MICHU 2000 pokrowiec pierwotnie z Fritza i pasuje, ale następny model może być inny...

Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Dla wszystkich nie zdecydowanych napiszę trochę o moim michałku tc2002 z condora.

Hełm jest bardzo ładny i lanserski na pierwszy rzut oka. Ma miłą i porowatą strukturę. Kolor wogóle się nie świeci a odrapania które powstaja z czasem dodają tylko charakteru. Poduszki są dobre, trochę brakuje większej ilości rzepów co ogranicza możliwości regulacji. Fasunek jest całkiem wygodny ale rzeczywiście trochę krzywy. Da się go jednak wyregulować prawie prosto. Ogólnie polecam w 100% szczególnie jeśli ktoś będzie miał okazję kupić go taniej, tak jak ja :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...