Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Macałem. Dosyć cienka skorupa, rozmiar jakby taki za duży, a kolor był czarny tak btw.

 

scizophrenikz, ja wiem jakiego miśka masz, bo takiego jak ja mam (tylko że TC-2001), który jest jednak cięższy, grubszy i nie taki "parasolowaty", to są te "CONDOR" tak zwane.

 

Pozdro 303.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra teraz pytanie czy :

 

Kupić mustanga i do tego kontraktowe paski - koszt ok 370 zł

 

Kupić Condora TC-2000 od Gunsmoke`a i paski - koszt ok 280 zł

 

Chodzi głownie o to że przymierzałem już MICH`a Mustanga w Specu i na moją głowe (54 cm) nawet pasował, pokusiłem się nawet o zmierzenie jego szerokosci od ucha do ucha, w najszerszym miejscu wynosiła ona 24,5 cm ( mierzyłem razem z krawędziami ), teraz ciekawi mnie czy Condor też bedzie na mnie pasować, bo jezeli tak to można zaoszczędzić ok 100 zł :P Ma może ktoś taki hełm w domu i czy mógłby zmierzyć tą szerokość?

 

Pozdrawiam Szarak,

Link to post
Share on other sites

mam ta kopie mitcha fde41d95dcb557dcm.jpg do tego zakupilem pokrowce z maskpolu. pokrowce sa w dobrym rozmiarze ( wiem ze sa to pokrowce na polski kewlar a nie na mitch ale taki helm mam ) jedymy ich mankament to to ze sa sciagane sznurkiem. po sciagnieciu tego sznurka wewnatrz helmu powstaje petla ktora uciska mi glowe pomimo ze helm jest w dobrym rozmiarze. Czy jest jaks inna metoda zamontowan ia pokrowca na helm tak zeby w srodku nie tworzyla sia ta petla.

Link to post
Share on other sites

Jedyna dobra metoda to właśnie na rzepy. Doszywasz parę pasków, na końcach których powinny być dwa rzepy, jeden z haczykami, dzięki czemu nie stracimy możliwości pewnego mocowania poduszek, a drugi ten włosiasty (wybaczcie wyrażenie ;-) ), który będzie mocował paski do rzepów MICH'a

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Wiem, zauważyłem. :mrgreen: Po prostu, myślałem, że IBH to MICH 2001, i że nie powinno tak być, bo przecież IBH jest chropowaty, i w porównaniu z MICH dość głatki... Mniejsza o to - biorę! :F

 

Jak oceniacie MICHe PJ? Czy te sprzedawane przez RC Digger to właśnie PJoty?

 

Odnośnie miśków PJ:

http://www.gunsmokearmyshop.com/helmets/index1.htm

 

 

Dzięki wszystkim za pomoc, dzisiaj wyruszy do mnie paczuszka z gunfire 8)

Edited by Woody
Link to post
Share on other sites

Kosztem wygody? Ja dopasowałem idealnie do głowy, tak, że mnie nie uciska, a i bez pasków się trzyma ciasno na głowie. Paski do wymiany, lub modyfikacji, bo element, który powinien b yć pod brodą, przypada na lewy polik.

Co do skorupy. Irytujące są te kropki, które teoretycznie mają imitować kevlar. Ale skorupa jest na prawdę w porządku, sprawdziłem dziś w nocy. Sytuacja:

Nocna strzelanka, uciekam z ostrzeliwanego pomieszczenia, i wyskoczyłem ze schodów a'la hamerykansky commando 8-) Ja [***] głową w futrynę niżej, to myślałem, że gwiazdy zobaczę. Wylądowałem na plecach, i udeRZyłem głową o beton. Zastanawaiałem się przez chwilę, czy na pewno żyję, bo nic mnie nie bolalo. Podniosłem się, otrzepałem, bieegłem dalej. Gdy się_zatrzymałem, spojrzałem na hełm - tylko trochę_tynku, żadnego śladu udeRZenia, pomimo 2 potężnych pier***nięć o twardą powierzchnię.

Moim zdaniem bomba i wart tycy 120pln, nawet, jeśli paski są do wymiany, dla samej skorupy i fasunku warto kupić.

 

http://gunfire.pl/product-yid-1152190379-MICH-2001.html

 

Nie, żeby reklama, ale mam dokładnie to. Jeśli ktoś chce oblukać, pomacać, przymieRZ - jestem do dyspozycji w Łodzi.

 

Jeszcze jakieś pytania? Piszcie

 

[Pisownia!!! I nie przeklinaj!]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

A która kopia ma najmniejszy garnek? Mam 55 cm obwód głowy i podczas przymiarki repliki od P&Jta wyglądałem komicznie,nie mówiąc już o tym że mogłem wsadzić całą dłoń pod skorupę(przy uchu) która okropnie odstawała. No chyba że się nie znam i tak właśnie ma być :lol: Czy Condor jest dużo mniejszy? Może inna replika będzie lepsza (mniejsza)?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...