Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

No więc mamy MICH'a z BFT, z G&G, i Bulle.

 

Z tego co już po zdjęciach można wywnioskować, ten BFT różni się już na zdjęciach. Dlatego chciałbym zapytać jak wygląda porównanie hełmu Bulle z Mustang'iem, które wydają mi się podobne.

 

@kthulhu, możesz coś powiedzieć?

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites

z takich ogolnych porownan, to powiem przede wszystkim, ze mustang ma chyba minimalnie lepszy podbrodek. Reszta paskow jest dla mnie porownywalna. Poduszki lepsze sa wg mnie w Bulle. Mustang (caly czas mowie o tym drozszym) ma w srodku te smieszne rzepy tzw. grzybkowe (jak np w ladownicach NFM 3-LOCK) Bulle, zwykle. No i wydaje mi sie, ze Bulle ma troszke lepsza powierzchnie samej skorupy. Wagowo sa zblizone (nie mialem wagi zeby porownac, ale wydawaly mi sie niemal takie same wagowo), ksztalt rowniez maja taki sam. Postaram sie jeszcze wrzucic kilka zdjec tego Bulle

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. Mialem np. kopie Fritza z milteka czy z czegos tam. Te taka tania. Nie dalo jej sie nosic, bez pokrowca. Swiecila sie strasznie. Jak jest z kopiami MICH'a??? Chodzi mi dokladniej o tegoz firmy BFT. Moze ktos dac real photo?? Real photo firmy MUSTANG tez bym z checia zobaczyl ;)

Edited by Oozie
Link to post
Share on other sites

Doszła dziś do mnie kopia BFT. Skorupa fajna w dotyku. Kształt jest okej. Paski są średnie - trzeba pomyśleć nad kupnem kontraktowych i wymienić. Jak na razie jestem zadowolony :)

 

BTW W przeciwieństwie do tanich Fritzów tutaj nie jest konieczny pokrowiec aby hełm ładnie wyglądał. Bez pokro bardzo dobrze się prezentuje :)

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Troche glupia prosba ale czy moglby ktos zmierzyc obwod miska BFT (najlepiej) lub mustanga. Kumpel zakupil z HK kopie i wydaje sie jakas mala jakby rozmiar S w porownaniu do Halfcuta ktorego posiadaczem bylem. Bede bardzo dzwieczny za pomoc ;-)

Link to post
Share on other sites

Heh w Michu nie masz standardowego fasunku taki jak zaprazentowany w tym produkcie, zamiast niego masz gabki. Doluz 40zl 2 tyg czasu na dostawe i zamow z ebaya. bralem nienarzekalem, a paski (bo chyba o to chodzilo) we wszystkich replikach sa do wymiany

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...