Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem w stanie oddac jednen strzał tylko-potem są juz ślepe i tylko gazem strzela.Chyba ze przeładuje ręcznie-wtedy znów moge oddac tylko jeden strzał-jednym słowem musze przeładowywac za każdym razem żeby strzalać.A przeciez blow-back powinien robic to za mnie jak w przypadku mojej beretty m191 hfc.

Link to post
Share on other sites

Panowie szybka pomoc w gardłowej sprawie. Sorry może to było, ale nie ma czasu na wertowanie tylu stron. Otóż po strzale zamek m9 blokuje się na tłoczku i trzeba go ręcznie dopychać. To się dzieje kiedy pistolet jest trzymany tak jak powinien, czyli poziomo. Kiedy jednak lufa skierowana jest w dół zamek wraca na swoją pozycję. Czyżby słabo przesmarowany? Czy może jakaś usterka?

Proszę o szybką i klarowną odpowiedź i nie karcić za zbyt pobłażliwe szukanie :)

Link to post
Share on other sites

Głowica lata albo się rozsypała? Jeden znajomy ma taki problem, jeśli u mnie też do tego dojdzie, dam znać.

 

PS: dlaczego do diaska Bell nie działa w trybie double action? Nieszczególnie chce mi się rozkręcać obie Beretty i porównywać, co się w Bellu źle wystrugało...

Link to post
Share on other sites

-Zdejmij zamek i zobacz czy nie lata popychacz(cylinderek) jeśli tak to dokręć blaszkę która ją trzyma(taka jedna śrubka).

-Zobacz czy gdzieś w okolicy cylindra nie dostała się kulka.

-Możliwe że podczas strzału sprężynki odpychające cylinderek wraz z popychaczem nie robią swojego, czyli przy przesunięciu się zamka cylinder nie zdąży odbić i tym samym uniemożliwia przeładowanie kulki.Spróbuj przesmarować nóżki tego popychacza.

-Problem może też tkwić w magazynku.Podczas przeładowania popychacz najpierw wciska kulki do maga przy cofaniu, możliwe ze przez chwile zawisną przez co kulka nie wędruje do lufy.Spróbuj przesmarować maga w okolicy szczęk, najlepiej pałeczką do uszu i tylko trochę.Ja spiłowałem na krawędziach ten plastik w magazynku na którym siedzą kulki ten na końcu sprężyny i takiego problemu nie mam.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

A czy w zestawie nie miałeś dodatkowej uszczelki blow back

 

Właśnie. Ja w swoim miałem. Teraz nawet dodają zapasowe popychacze.

 

Raz mi się zdażyło, że głowica tłoka wyskoczyła. Coś tam nasmarowałem, dokręciłem śrubkę i od tej pory nie miałem problemu.

 

Innym problemem jest to, że dalej nie mam popychacza :cry:

 

Btw. Co to jest to double action???

Edited by Wojtass_nt
Link to post
Share on other sites

 

 

Btw. Co to jest to double action???

Słownik pojęćNa tej stronie zebrane zostały najczęściej używane przez Maniaków słowa, zwroty oraz skróty wyrazowe. Jeśli uważasz, że jakieś słowo powinno się tutaj znaleźć, kliknij tutaj.

 

 

Double Action

 

Broń z napięciem mechanizmu uderzeniowego. Oznacza to, że pociągnięcie za spust w jednym ruchu napina kurek/bijnik/iglicę, a następnie ją zwalnia. Większość replik o napędzie gazowym działa w ten sposób

Link to post
Share on other sites

Słownik pojęćNa tej stronie zebrane zostały najczęściej używane przez Maniaków słowa, zwroty oraz skróty wyrazowe. Jeśli uważasz, że jakieś słowo powinno się tutaj znaleźć, kliknij tutaj.

Double Action

 

Broń z napięciem mechanizmu uderzeniowego. Oznacza to, że pociągnięcie za spust w jednym ruchu napina kurek/bijnik/iglicę, a następnie ją zwalnia. Większość replik o napędzie gazowym działa w ten sposób

 

Trzymam w ręce berretke i nie wydaje mi się by było inaczej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wojtass_nt

 

Jak dostaniesz przesyłke opisz czy jest jakaś rożnica z oryginałem

 

Kurek rusza, ależ owszem, ale już iglicy naciskającej na zawór nie.

Sorry że dopiero teraz odpisuję

U mnie jest wszystko OK po naciśnięciu spustu odchyla kurek i porusza iglicą naciskającą zawór maga.Czyli z Twoim cosik nie tak

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

A więc tak.

 

Odebrałem z poczty swoją dyszę. Nie widzę żadnej różnicy w tworzywie. Co gorsza w miejscu gdzie łamią się te popychacze jest wyraźny ślad jak by element nie był odlewany w jednym kawałku. Taka minimalna nadlewka. Na razie pół magazynka poszło. Więcej nie strzelam bo się boję :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jestem w stanie oddac jednen strzał tylko-potem są juz ślepe i tylko gazem strzela.Chyba ze przeładuje ręcznie-wtedy znów moge oddac tylko jeden strzał-jednym słowem musze przeładowywac za każdym razem żeby strzalać.A przeciez blow-back powinien robic to za mnie jak w przypadku mojej beretty m191 hfc.

Dołączam sie do pytania. Sam podejrzewam iż jest to popychacz który się "zaklinował" w gumowej części lufy. Moim zdaniem Gaz nie ma siły odciągnąć zamka do tyłu właśnie przez ten zaklinowany popychacz. Wygląda to w ten sposób iż przy odciąganiu zamka, popychacz zostaje na swoim położeniu zamiast "iść" do tyłu razem z resztą zamka, dopiero po chwili "odskakuje" do tyłu. Czy uważacie że przesmarowanie popychacza i tego gumowego elementu w lufie może pomóc ?

 

PS. Zainteresowanych rozwiązaniem problemu przeciekającego zaworku (igły) w magazynku zapraszam na priva.

Link to post
Share on other sites

Dogadałem się z Krakmanami 8)

A co z popychaczami HFC z tajgun-a.Mieli sprowadzić?

Przypomnę tylko że ja mam taki już chyba ponad 4 miesiące i chodzi bez awarii.

 

Dołączam sie do pytania. Sam podejrzewam iż jest to popychacz który się "zaklinował" w gumowej części lufy. Moim zdaniem Gaz nie ma siły odciągnąć zamka do tyłu właśnie przez ten zaklinowany popychacz. Wygląda to w ten sposób iż przy odciąganiu zamka, popychacz zostaje na swoim położeniu zamiast "iść" do tyłu razem z resztą zamka, dopiero po chwili "odskakuje" do tyłu. Czy uważacie że przesmarowanie popychacza i tego gumowego elementu w lufie może pomóc ?

 

PS. Zainteresowanych rozwiązaniem problemu przeciekającego zaworku (igły) w magazynku zapraszam na priva.

Powinno pomóc. Jeśli nie to może skombinuj mocniejsze sprężynki powrotu popychacza.

Link to post
Share on other sites

Mój nowy popychacz na razie działa bez zarzutów.

 

Ale odkryłem przyczynę jego łamania się.

 

Gdy z magazynka wyleci kulka i ruch zamka nie będzie zbyt płynny i szybki to nie trafi ona do komory. Przez co klinuje się między magazynkiem a lufą. Wtedy dysza popychacza uderza o kulkę, ta go wygina aż w końcu bach! I mamy ułamaną dyszę.

 

Druga sprawa- zauważyłem że ostatnie 2 kulki wylatują mi razem z magazynka przez co również się klinują w zamku. Ktoś tak ma?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...