Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 [CYMA]


Guest frank_martin

Recommended Posts

-wypada pin od bolt cactha;

W mojej z najnowszej serii nie wypada.

-kable są słabej jakości;

Jak w każdej replice, nawet markowej.

-psuje się selektor ognia;

W Mkach też się psuje, nawet markowych, a jest to najczęściej spotykana replika. W M14 też bardzo zybko selektor pada.

-mało miejsca na baterię w kolbie;

Można zrobić więcej albo wsadzić Li-PO. Zrobienie miejsca w kolbie nie jest ani pracochłonne ani skomplikowane.

-słabe połączenie kabli z silnikiem.

Bzdura kompletna, jest takie jak w każdej innej replice - po chamsku przylutowane kable do styków silnika.

Powiedzcie mi więc- czemu jest taka "dobra"? :)

Nie jest dobra, nie kupuj, im mniej M14 tym lepiej.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No łoże planuje drewniane, mam znajomego stolarza, poza tym wymieniam łoże, tą pokrywe, osłone spustu i z zewnątrz już prawie abs'u nie ma

W środku siedzi już łorzyskowana prowadnica PJ i spring m120 systemy, dokupuje dysze df, zestaw cylindra od guardera, batka life 3 cell'owe do kolby, precka i żyć nie umierać

 

PS próbował ktos wszadzać silnik bez szczotkowy do 14?

edit// literówki

Edited by sharku17
Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanko... Kupiłem sobie czasu swego używaną m14 po tuningu. Jestem z niej dumny i w ogóle, ale mam takie dwa mankamenty, które niestety psują mi efekt pełni radości z jej posiadania, a mianowicie: bolt catch się psuje, nie zatrzymuje się w odpowiednim miejscu, a jak już się zablokuje to nie da się go tym kabłąkiem zwalniającym... zwolnić (przy naciąganiu sprężyna strasznie "jęczy", może to coś z nią?). I drugi mankament, czyli trzeszczące body z przodu repliki. Macie może na to jakiś patent. Przyjaciel proponuje sylikon/taśmę izolacyjną w szczeliny. Proszę o jakieś porady :)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu naskoczyliście na mnie ale cóż. Przeczytałem to wszystko i dowiedziałem się za dużo. Sporo rozmów było na inny temat a nie o osiągach repliki wyjętej prosto z pudełka. Zadać pytania tu już nie można. Nie ma co trzeba czytać jeszcze raz bo odpowiedzieć nie mogą...

Link to post
Share on other sites

A to dziwne bo temat osiągów jest poruszany od początku kilkanaście razy w tym temacie, i nie próbuj wymyślać że nie bo śledzę temat od początku strona po stronie i wiem że było o tym wiele razy. A jeśli nie potrafiłeś tego znaleźć to cofnij się do podstawówki i wróć do ćwiczeń z czytania ze zrozumieniem.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...