Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 [CYMA]


Guest frank_martin

Recommended Posts

Już znalazłem. Sory, że w ogóle napisałem na forum. Cofać się nie muszę. Nie chce się z wami kłócić to nie ma sensu. Jeżeli jeszcze masz mi coś do powiedzenia spoko możesz pisać. Mogę Ci zadać jeszcze jedno pytanie bo sprawa z magazynkami nie jest jasna. Które mid capy kupić bo od King Arms lata.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie!

Jak by ktoś nie wiedział, tworzę replikę WA2000.

Potrzebuję wymiarów Gearboxa v.7 jaki znajduje się w waszych m14 :)

 

Tu zamieszczam to co jest mi przede wszystkim potrzebne:

 

gearboxv7.png w982.png

 

Czyli tak:

1. Wysokość gb od końca obudowy zębatek aż do najwyższego miejsca

2. Długość od początku gb do jego końca szkieletu (bez dyszy)

3. To samo tyle ,że długość od początku obudowy silnika aż do końca szkieletu (bez dyszy)

4. Długość i szerokość obudowy silnika

5. Szerokość gearboxa

6. Szerokość cylindra

 

Bardzo ułatwiło by mi to wszystko zdjęcie gb pod kątem 90 stopni, i dokładną długością górnego szkieletu (od miejsca prowadnicy do końca szkieletu-bez dyszy) -Górna strzałka.

 

Z góry serdeczne dzięki :)

Link to post
Share on other sites

@Warlord Shadow

Rozkręcałeś w ogolę replikę, że zadajesz tak bezsensowne pytanie jak "czy pasuje od m4".

Za pseudo niskooporowe okablowanie zapłacisz min 35zł (chińskie do M4:P) do 119zł(G&G do M14)

A jak byś chciał robić samemu to powinieneś się zmieścić w 50zł wliczając wszystko w tym browar:)

Edited by Dogtag
Link to post
Share on other sites

@Warlord Shadow

Rozkręcałeś w ogolę replikę, że zadajesz tak bezsensowne pytanie jak "czy pasuje od m4".

Za pseudo niskooporowe okablowanie zapłacisz min 35zł (chińskie do M4:P) do 119zł(G&G do M14)

A jak byś chciał robić samemu to powinieneś się zmieścić w 50zł wliczając wszystko w tym browar:)

Generalnie nie gmerałem nigdy w aegu poza wymianą komory, lufy i gumki stąd moje pytanie.

Poza tym nie rozumiem Cię- najpierw z Twojej wypowiedzi wynika, że nie pasuje od M4 a potem "(chińskie do M4:P"?

Pomijając kwestię okablowania i gumki HU co polecacie wymienić w tej replice?

Link to post
Share on other sites

A jak byś chciał robić samemu to powinieneś się zmieścić w 50zł wliczając wszystko w tym browar:)

Wliczając MOSFETA, nowe lepsze wtyczki i najlepsze kable. Bo robiąc to standardowo i na głośnikowych to się w 10zł z browarem zamknie.

 

Pomijając kwestię okablowania i gumki HU co polecacie wymienić w tej replice?

Jeśli to ma być snajperka/wyborowy to wszystko generalnie, jeśli to ma być szturm to najlepiej zmień replikę. Poważnie.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie, niedopatrzenie, za długa. Najdłuższa na ASGShopie to 21:18 bodajże więc te 0,03mm więcej w twojej może się przyczynić do problemów z podawaniem kulek, aczkolwiek nie musi. Ale to nie problem bo możesz lekko przypiłować na drobnym papierze ściernym i będzie ok. Za długa dysza to nie problem, gorzej jak jest za krótka.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...