Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 [CYMA]


Guest frank_martin

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam czytalem tematy poznizej ale nie widzialem porownania broni cm 0.32a i 0.32 takze jesli cos przeoczylem prosze o poprawienie a pytanie mianowicie polega na tym iz czym roznia sie te repliki i czy ktos z was posiada ktoras z nich i jak sie sprawuje poniewaz na dniach pragne zamowic replike ktoras, prosze o pomoc gdyz to bedzie moj pierwszy AEG. Pozdrawiam :killer:

 

Dokladnie chodzi o ta:

CM.032A black style

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow..._style-592.html

 

oraz

 

CM.032 Olive Style

https://www.taiwangun.com/shop,show,1336

Edited by Kolecho
Link to post
Share on other sites

Gosciu zamiast pisac kolejnego bezsensownego posta moze napisalbys tylko odpowiedz tyle samo czasu tracisz a mozesz pomoc tak wiele cie to kosztuje? jezeli bylo ponizej gdzies opisane to sory moglem przeoczyc ale wspominalem juz wyzej dlatego jesli moze ktos pomoc to bardzo prosze gdyz dopiero zaczynam z asg. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czy leci z nami moderator i nauczyciel polskiego umiejący nauczać czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków?

"Gościu" jesteś przykładem forumowego pajaca który uważa się za lepszego mimo swojej wielkiej niewiedzy. Oglądając same zdjęcia obu replik można zauważyć różnice, nie mówię już o czytaniu opisów bo jak widać z tym masz problemy.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Skoro to ma być twój pierwszy AEG to skąd u Ciebie w arsenale kałach VFC i wyżej wymieniona eMka?

Link to post
Share on other sites

co za typ :) pozdro dla ciebie ziomuś właśnie widzę ze z tobą cos jest nie tak wracam po ok 2 latach do asg :) i jest to moj pierwszy AEG bo wcześniej grałem Mp5 sprężyna :)? Dlatego lepiej skończ... Major nie uwazam sie za lepszego to raz 2 nie chodzi mi wyglad repliki... a po 3 zobacz na opisie jak umiesz czytac ze roznica w tych replikach jest w fpsach dlatego chce wiedziec jakie sa zmiany w srodku:) Ogarnij. Skontaktuje sie z krakmanami bo widze ze tutaj niektorzy czuja sie za bardzo i maja cala wiedze w najmniejszym paluszku :). Darujcie sobie i nie odp juz :) sory za OT :) Jezeli ktos bedzie chcial pomoc to prosze o informacje na PW :)

Link to post
Share on other sites

Jak byś znał się na AS to byś wiedział że na tej samej mechanice można osiągnąć różne wartości fps, bo długość lufy też jest ważna. Wystarczy odrobinę wyobraźni przestrzennej.

A mianem ziomusia to możesz nazywać kolegów spod piaskownicy.

I dalej zastanawiam się czy leci z nami nauczyciel polskiego.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie mam mały problem z moja czternastką a konkretnie z komorą HU.

Komora działa tak jak powinna (tzn. podkręca kulki) jednak przy regulacji mogę jedynie dodawać hopa - przy odkręcaniu śruby regulacyjnej ramię dociskające nie odbija. Zauważyłem że bardzo ciasno siedzi ono w metalowym elemencie trzymającym lufę zewnętrzną.

Czy ten element powinien dotykać się do ramienia dociskowego tzn. czy komora powinna zapierać się w "trzymaku" lufy właśnie o to ramie?

Link to post
Share on other sites

To ja już wolę to zrobić sam ;-)

Serwis krakmanów nawet gumki dobrze zamontować nie potrafił...

A gwarancji i tak już nie ma bo praktycznie cały GB już wymieniłem.

Tak tylko myślałem że ktoś może spotkał się już z podobnym problemem.

 

@Major762

O co powinna zapierać się komora?

Edited by szczupe
Link to post
Share on other sites

Serwis krakmanów nawet gumki dobrze zamontować nie potrafił...

Wiem, niestety Krakmani schodzą na psy, baran co w mojej robił przegląd tak gumkę przy zakładaniu olejem silikonowym zalał że dosłownie kapało po wyjęciu.

 

@Major762

O co powinna zapierać się komora?

O GB, dociskana przez sprężynę założoną na lufie ;) A poważnie - nie pamiętam w tej chwili bo dość dawno swojej nie rozbierałem. Generalnie z tego co pamiętam od góry powinna mieć trochę miejsca.

Link to post
Share on other sites

Da się da , qumelowi jak osłona spustu walnęła musiał rozłożyć body aby się dostać do wnętrzności . Zaraz do niego napiszę i zapytam .

Chodzi o kabląk?? Bo jeśli tak to nie bardzo rozumiem jak mu to mogło pęknąć tak żeby musiał łoże rozkładać żeby się do bebechów dostać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...