Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nasi Żołnierze w Multicamie


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oto ten sam mundurek w innej wersji kolorystycznej, również zamówionej przez GROM - zielonkawo-piaskowy odcień. Zdjęcia na stoisku firmy KAMA:

 

gromkombinezongj3.jpg

 

Krój, jak widać, jest silnie wzorowany na mundurze z Crye Precision, aczkolwiek jest parę różnic. Co do wykonania to mógłby się przyczepić szwów, szczególnie na kieszeniach. Co do kevlarowych wstawek t o niczym takim nie wiem. Aha, jest jeszcze czapeczka, która wygląda jak z Afrika Korps.

 

gromkombinezon2jl3.th.jpggromkombinezon3uq9.th.jpg

 

 

Jeśli chodzi o Multicam, a raczej o MultiKAMA :) to materiał wyprodukowany przez polskiego producenta jest nieco ciemniejszy niż oryginał z CP. Fragment tego materiału byl dostepny na stoisku frimy KAMA. Ciekawe czy będą jakieś procesy sądowe z Crye...

 

A z innego GROMitowego sprzętu były jeszcze kurtka z Paclite'u i piaskowy Windstopper na stoisku W.L. Gore

 

grompacliterx9.th.jpggromwindstoppertn1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Im dłużej patrzę na ten mundur tym bardziej robi mi się niedobrze... Musiałbym użyć przekleństw aby określić jak on jest beznadziejny...

Naprawdę MIWO'wski krój kładzie ten shit na łopatki. Będę się modlił do wszelkich bogów i szamanów aby to COŚ nigdy nie weszło do użytku...

Link to post
Share on other sites

Ja tu widzę wpływ ludzi którzy dawno powinni przejść na emeryturę lecz nie chcą oddać stołków młodym, kreatywnym jednakże doświadczonym ludziom.

 

No widzisz! Układ nawet tutaj :lol:

 

Są też tacy żołnierze, co prywatnie kupili sobie wyposażenie w Multicamie i go używają

 

 

Podczas "Anakondy" 2006 widać było snajpera który miał ghille na bazie czegoś w multicamie.

Link to post
Share on other sites
Jakoś nie mogę w to uwierzyć... Ja tu widzę wpływ ludzi którzy dawno powinni przejść na emeryturę lecz nie chcą oddać stołków młodym, kreatywnym jednakże doświadczonym ludziom.
Jak to dobrze, że sa na świecie tacy ludzie jak Ty. Doświadczeni specjaliści, którzy w niejdnej akcji byli, nie jeden mundur widzieli, ba, zaprojektowali. Tacy, którzy na podstawie kilku fotek i artykułu w Super Expressie juz są w stanie wydać kategoryczną opinię i swoim autorytetem uratją naszych biednych niedoinformowanych i niedoświadczonych żołnierzyków z GROMu.
Link to post
Share on other sites

Jak to dobrze, że na świecie tacy ludzie jak Ty. Doświadczeni specjaliści, którzy w nie_jEdnej akcji byli, nie jeden mundur widzieli, ba, zaprojektowali. Tacy, którzy na podstawie kilku fotek i artykułu w Super Expressie juŻ są w stanie wydać kategoryczną opinię i swoim autorytetem uratUją naszych biednych niedoinformowanych i niedoświadczonych żołnierzyków z GROMu.

 

No widzisz jak dobrze ;-) Oceniam je z punktu widzenia zwykłego użytkownika, a nie specjalisty więc nie wygłaszaj swoich standardowych przemów. Uważam że można zrobić coś funkcjonalnego, a zarazem dobrze wyglądającego. A do dobrze wyglądających to nie należy :-F Funkcjonalność? - nie mi to oceniać. Wygłosiłem własną opinie bo mam do tego prawo bla bla bla i takie tam.

Link to post
Share on other sites

No niestety ten mundur nie jest najbardziej funkcjonalny ...

 

macałem ten na MSPO ..totalna porażka

 

-za nisko kieszenie na piersiach

-za nisko kieszenie wewnętrzne na piersiach

-za duże guziki na kieseniach na piersiach

-niepotrzebne jest wejście do nich na zamek od strony ramienia

-kieszenie na udach są za nisko

-jak ta czapka jest projektem docelowym to katastrofa

Link to post
Share on other sites
je z punktu widzenia zwykłego użytkownika, a nie specjalisty więc nie wygłaszaj swoich standardowych przemów.
Na jakiej podstawie? Nawet go nie miałeś w ręku, nie mówiąc u naszeniu w warunkach pola walki.
Musiałbym użyć przekleństw aby określić jak on jest beznadziejny...
Na jakiej podstawie?

 

Wygłosiłem własną opinie bo mam do tego prawo bla bla bla i takie tam.
Nie, nie wygłośiłeś swojej opinii. Gdybyś to zrobił bym się nawet nie odezwał. Pojechałeś i zmieszałeś z błotem ludzi, którzy to zaprojektowali, i którzy to zamówili - żołnierzy GROMu.
Ja tu widzę wpływ ludzi którzy dawno powinni przejść na emeryturę lecz nie chcą oddać stołków młodym, kreatywnym jednakże doświadczonym ludziom.
Skąd wiesz kto to projektował? Kto brał i dawał pomysły, na czym się wzorowali?

 

niepotrzebne jest wejście do nich na zamek od strony ramienia
Mogą być przydatne przy noszeniu kamizelek zintegrowanych.

 

Podczas "Anakondy" 2006 widać było snajpera który miał ghille na bazie czegoś w multicamie.
Snajper SPAP Gdańsk, który prywatnie sobie kupił MC. Nie wiem czy Crya, czy nie.

 

PS Majkel, od kiedy jesteś moderatorem? A jak już próbujesz być złośliwy to nie poprawiaj z poprawnej pisowni na błędną - "niejednej" pisze się razem.

Link to post
Share on other sites

Opieram się głownie tylko na zdjęciach. Jest to moje osobiste zdanie - każdy może mieć inne. Jak mówiłem chodzi mi o wygląd który mi się strasznie nie podoba, ale jak wiadomo nie zawsze to co brzydkie się źle sprawuje, a to co ładne dobrze. W ręku nie miałem. Nie miałem zamiar jechać nikomu.

 

PS: Nie jestem modem. Co do "niejednej" masz racje - mój błąd.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...