Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Używam przyciętej od AEG'a i wszystko działa bez zarzutu, ale warto wiedzieć, dziękuję.

 

Teraz inne pytanie.

Ma ktoś pomysł jak doczepić prowadnicę z M4 do m249?

Mam kolbę z MK1 i zależałoby mi na tym abym mógł to wykonać w miarę nieinwazyjnie, aby była możliwość zmiany kolby.

Jakieś fotki mile widziane(niekoniecznie wykonane metodą nieinwazyjną :icon_wink: )

 

EDIT:

 

Jakby ktoś miał ten sam problem o którym pisałem wyżej:

 

Link to post
Share on other sites

Skoro tak się rozeszły, to mógłby ktoś komentarz dać... Zwłaszcza jak to wypada na tle CA :icon_smile:

 

Edit:

Staram się sięgnąć do źródła i wrzuciłem temat na czeskim forum :D

Edited by Kacik
Link to post
Share on other sites

Hej mam pytanie czy może ktoś z was montował w swoim m249 taki dwójnóg jak na fotce http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fb/Improved_M249_Machine_Gun.jpg

Czy ktoś już robi jego replikę asg a może ostry odpowiednik ściagać ;)

Drugie pytanie, czym pomalować to cześć pod muszką ram gdzie wchodzi regulator gazowy teak żeby to wyglądało jak w ostrym odpowiedniku ?

Link to post
Share on other sites

Może zadziała, tylko po co kombinować skoro na standardowym układzie może fajnie postrzelać. W teamowej śwince, katowanej 4 lata, jest wsadzone sp130 guardera (wymieniane raz do roku), komora ca, guma g&g i lufka 380mm z kwa - jest na tym 470fps i zasięg skuteczny w klęczącego na 80m (zmierzony na wielu imprezach, m.in, na basrze 6 gdzie były tabliczki). Na lipo 11.1 turnigy 30-50c i mosfecie, rof jest odstraszający.

 

Kule sypiemy 0,28g, zwykle g&g ale ładnie śmigają również te nowe rocketsy platinium 0,28g (na bw6 poszły 2 worki).

Mechanizm z boxa przycięty i wstawiony w szmatę z ostrego (opisałem to i obfociłem w jakimś temacie), jest dużo wygodniejszy niż pudło stockowe.

 

Poza tym z czystym sercem mogę polecić tłoki ultimate (niebieski i czerwony) - wytrzymały 40tys kulek, padły niebieski przy zacince; oraz niebieskiej p&j ze stalową szczęką - ten mieli teraz 20 tys kulek i nie ma znaków zużycia.

 

co do zawieszenia, to sprawdziło się robione przez MTG, część na ramię jest na taśmach 80mm, bardzo fajnie sprawuje się system szybkiej regulacji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...