Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W przypadku mojej repliki- nie zawsze po nacisnieciu spustu padał strzał.

replika kolegi- spust i kostka działają ok, bez maga i z magiem (pustym). jeśli jednak mag ma kulki zdarza się ,że puści długą serie po lekkim naciśnięciu, by przestała strzelać znów naciskam spust.

 

Inna rzecz, dziś zauważyłem ze gumka właściwie już przestała podkręcać, replika ma koło 470? fps Jaką polecacie gumke do świni?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja dziś wyprowadziłem moją przyszłą świnię (jak to brzmi) na mały spacerek (dwie paczki kulek, co to dla mnie :D) i ponieważ byłem bardzo trigger happy to poszedł popychacz dyszy (a przynajmniej tak mi się wydaje, gearbox pracuje normalnie, ale dysza się nie cofa). Miał za sobą ze cztery paczki kulek przebiegu (czyli niecałe 15 tyśków). Jaki wytrzymały popychacz poleciacie?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Offtopując nieco-Axel, chyba będę sobie budował pod M249 beltkit, bo kupić PC dla mnie (sapi XL) to nie jest lekki wydatek dla portfela-wszystkie chińskie/tajwańskie klony za małe, a w cenie RR albo krawieckich customów (choć bardzo mi się podoba APC od Wkurzonego) to już nieco ponad mój budżet, zwłaszcza że świnka jeszcze trochę $$$ zje.

 

Ontopując-Mam mosiężny opóźniacz w śwince-ktoś jeszcze stosuje? Zostawić? Wywalić? Czy on przypadkiem nie zamorduje popychacza dyszy za szybko (piszę w kontekście swoich ostatnich postów o awarii tej części)?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Witam.

Dzisiaj kurier podrzucił mi paczkę z M249 P&J PARA od krakmanów.

Chcę przestrzelać i pierwszy zonk: Replika nie ma zasięgu. Kręcenie HU nic nie daje, nie czuć różnicy czy jest na 0 czy na maxa.

Miał ktoś taki problem?

 

Sorry, jeżeli było wcześniej. 64 str to trochę sporo.

Link to post
Share on other sites

Polecam lekturę od postu #79 na czwartej stronie tematu. Wszystko jest opisane, a w razie czego masz z prawej strony na dole opcję "przeszukaj temat" :). Ale żebyś nie musiał przegrzewać mózgownicy podpowiem-sprawdź dystanser, w dłuższej perspektywie wymień komorę na Classicowską.

Link to post
Share on other sites

Hej,

Mam mały problem z moim mk 46.

Po wymianie sprężyny i tłoka a także gumki hop up podczas puszczania serii kulki po chwili wylatują sznurkiem z lufy i tym samym blokują się w lufie zewnętrznej.

Wygląda to tak jak by magazynek a dokładnie ta blokada niepozwalająca na wypadania kulek przepuszczała, sam nie wiem jak to opisać :)

Co może być tego przyczyną ?

Bateria to li-po 11.1 v

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...