Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przeglądając zasoby finansowe szukam nieco tańszej opcji, na mysli mam;

http://asgrevolution.com.pl/sklep/czesci-gearboxa/139-tlok-pom-7-metalowych-zebow-king-arms.html - używam na sp130

http://asgrevolution.com.pl/sklep/czesci-gearboxa/352-aluminiowy-tlok-14-metalowych-zebow-jbu-flight.html nie będzie za cięzki?

http://asgrevolution.com.pl/sklep/czesci-gearboxa/238-tlok-14-tytanowych-zebow-modify-quantum.html niby fajny ale drogawy.

 

Obecnie używam sp 140, ale nie wykluczam wsadzenia za jakiś tam czas 150tki.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Probowal ktos odkrecic ta koncuwke lufy, czy moze jest poprostu jedna czescia z pozostala czescia lufy ?

http://postimg.org/image/8foh4spk5/

Chce wsadzic do tej repliki lufe 509mm tylko mam problem ze znalezieniem lufy zewnetrznej.

 

Masz lufę pseudo MK46. Tej lufy bardziej nie skrócisz bardziej, no chyba, że obetniesz. Standardowa lufa od M249 MKI, MKII lub Para może być skrócona do samego węzła gazowego. W Twojej wersji już niestety bardziej się nie da.

 

Tobie zależy aby lufę przedłużyć. Poszukaj więc w komisie lub w sklepach przedłużki od wersji MKII, ewentualnie jakiejś innej (np. od dwuczęściowej lufy od M4) i też będzie dobrze. Nie będzie to wyglądać jak oryginał, ale swoją rolę spełni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam następujący problem, W boxie mam mechanizm który z automatu podkręca kulki gdy naciskam na spust- własna robota, Problem polega na tym, że zdarzają się puste strzały- silnik boxa kręci za wolno lub replika ma za duży rof. batka 9,6V, silnik cymowski z cm40, sping 140, około 2 letni. Box chodzi na 2 bateriach 1,5v paluszkach, choć staram się kupować jakiś lepsze by miały te 1,6 na woltomierzu. Pytanie czy silnik boxa dałby radę z 3 bateriami 1,5v czy np szukać baterii lub czegoś co da napięcie około 3,5V

Czy jest na to jescze jakiś inny sposób?

Link to post
Share on other sites

Mam następujący problem, W boxie mam mechanizm który z automatu podkręca kulki gdy naciskam na spust- własna robota, Problem polega na tym, że zdarzają się puste strzały- silnik boxa kręci za wolno lub replika ma za duży rof. batka 9,6V, silnik cymowski z cm40, sping 140, około 2 letni. Box chodzi na 2 bateriach 1,5v paluszkach, choć staram się kupować jakiś lepsze by miały te 1,6 na woltomierzu. Pytanie czy silnik boxa dałby radę z 3 bateriami 1,5v czy np szukać baterii lub czegoś co da napięcie około 3,5V

Czy jest na to jescze jakiś inny sposób?

 

Część osób zasilało sobie boxa z batki repliki, jak wspomniał verb007, więc nie silnik powinien wytrzymać dodatkowe 1,5 v. Ja na Twoim miejscu kupił bym ogniwo lipo, (3,7v rozładowana, chyba 4,3v naładowana). Powinno wystarczyć żeby boć nadążał. Trochę dziwna sprawa, że przy batce 9,6 v i sprężynie 140 nie nadąża Ci box.

Link to post
Share on other sites

Część osób zasilało sobie boxa z batki repliki, jak wspomniał verb007, więc nie silnik powinien wytrzymać dodatkowe 1,5 v. Ja na Twoim miejscu kupił bym ogniwo lipo, (3,7v rozładowana, chyba 4,3v naładowana). Powinno wystarczyć żeby boć nadążał. Trochę dziwna sprawa, że przy batce 9,6 v i sprężynie 140 nie nadąża Ci box.

 

Spring może być delikatnie ubity, cały mechanizm boxa jest chyba idealnie czysty.

Zasilanie boxa z batki repliki, hmm nie będzie to jakaś przesada? Myslę w głowie nad schematem tego, ale prędzej pewnie poszukam mocownia na 3 paluszki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...