Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

Mikrofon na jacka podłączony powodował ciągłe podkręcanie czy to na położeniu off czy też SC.

Wywaliłem mikrofon który był na końcu i teraz przy naciśnięciu spustu podkręca kulki.

 

Tam masz trzy położenia przełącznika, OFF, SC raz AUTO. Chyba na OFF i SC powinno kręcić po podłączeniu kabelka. Jeśli nie kręciło to miałeś coś zwalone w elektronice lub z kabelkiem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kręci na OFF i SC po tym jak wywaliłem mikrofon z kabla na jacka i podłączyłem kabelki tak że po naciśnięciu spustu się stykają . Jest dobrze tylko przeszkadza mi jack wystający pod boxem , który utrudnia strzelanie z ziemi , wstawię wtyczkę jack z 90* zgięciem i będzie ok.

Link to post
Share on other sites

Ja proponuję coś lepszego:

Otwierasz magazynek i wyjmujesz całe bebechy.

Odkręcasz płytkę z elektroniką i wyrzucasz ją do śmieci.

Do magazynka ciągniesz + i - z repliki (ten + , który idzie między spustem a silnikiem)

Montujesz układ: http://mirley.firlej.org/files/UNMZ_3_Schemat.gif (na IN dajesz + i - z repliki , na OUT dajesz silnik)

Voila! Masz niezawodne podkręcanie kulek ze spustem bez własnego zasilania magazynka.

Jedyny minus to dwa dodatkowe przewody do maga.

Sprawdzone i działa.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Mam takie pytanie (prosze o wypowiedz posiadaczy pj-tek i a&k):

Która replika jest lepsza pod względem wykonania jak i osiągów m249 mkII firmy pj czy m249 mkII firmy a&k?

Odpowiedź nie musi być jakaś obszerna wystarczy pare za i przeciw.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Witam!

Mam takie pytanie (prosze o wypowiedz posiadaczy pj-tek i a&k):

Która replika jest lepsza pod względem wykonania jak i osiągów m249 mkII firmy pj czy m249 mkII firmy a&k?

Odpowiedź nie musi być jakaś obszerna wystarczy pare za i przeciw.

Z góry dzięki i pozdrawiam

 

 

P&J to rebrand A&K z chyba innym zestawem cylindra i innym silnikiem.

Link to post
Share on other sites

Ale ja po prostu odkręciłem go i przykręciłem. Przez część strzelanki było wszystko ok i nagle musiałem troszkę mocniej przyduszać spust, przed strzelanka miałem nawet zacinkę spustu. Wyjął i włożyłem GB i spust postanowił się odciąć.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Na końcu rączki przeładowania, od środka jest taki mały element, trzymający się na 2 śrubkach, który jest przymocowany do tego drutu na GB. Wie gdzie to dostać? Wiece, gdzie można kupić również muszkę?

Link to post
Share on other sites

Na końcu rączki przeładowania, od środka jest taki mały element, trzymający się na 2 śrubkach, który jest przymocowany do tego drutu na GB. Wie gdzie to dostać? Wiece, gdzie można kupić również muszkę?

 

nowe bywają na

airsoftglobal.com

ehobbyasia.com

uncompany.com

Link to post
Share on other sites

9,6V faktycznie mało jak na rozpylanie. Ja mam 12V na standardowym silniku i cudów nie ma.

 

Swoją drogą poszukuję nietypowej części - osłony gniazda magazynka (tej metalowej części, która pozwala na blokowanie maga w gnieździe i jego wyjęcie). Nie wiem jakim cudem, ale udało mi się złamać tę część odpowiadającą właśnie za wyjmowanie maga.

Edited by woma
Link to post
Share on other sites

Może ktoś zrobić zdjęcie i zwymiarować piny które są potrzebne w replice i tę część w bipodzie co jest ze znalu i czesto sie łamię bo w szkole mam tokarke do bym zobaczył czy dam radę coś zdziałać:)

 

Może ktoś zrobić zdjęcie i zwymiarować piny które są potrzebne w replice i tę część w bipodzie co jest ze znalu i czesto sie łamię bo w szkole mam tokarke do bym zobaczył czy dam radę coś zdziałać:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...