Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

CoD4 nie tworzy klimatu... no ja pierd*iele... Grajcie na weteranie to będzie klimat! Jak mawiają amerykańscy snajperzy "one shot, one kill" :lol:

 

Zawsze grałem na wetaranie. Czasami nawet kilka godzin jedną misję bo helikopter tylko we mnie napier****ł... ale to nic.

 

Świetny klimat, czołgasz się koło ludzi 20cm od nich i Cię nie zauważą, nie no luz.

 

Co tam jeszcze było? ;-)

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites
  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Początek misji snajperskiej zaczynał się tak, że stoisz i nagle wyciągasz karabin. Jak 1 raz grałem w coda to nie zobaczyłem cpt. MacMilana w trawie dopóki się nie poruszył. Więc jak koło ciebie idą żołnierze i się nie ruszasz to jest to wiarygodne. :D

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Mam pytanie. Dzisiaj grałem sobie tak z nudów w single player, w COD4 i po przejściu misji: "Gorączka" była odprawa przed misją "Grzechy ojca" i tam Cpt. Price opowiadał, że to nie Al-Asad jest odpowiedzialny za zdetonowanie bomby atomowej. Było pokazane zdjęcie. Na tym zdjęciu był skreślony markerem Al-Asad i jeszcze jakiś typ. Wie ktoś kto to był? Na tym zdjęciu były łącznie 4 osoby, 2 skreślone ( nieznajomy o którego pytam i Al- Asad ) i 2 jeszcze żywe, Zachaev i jego syn.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak w multi grałem snajperem.Miałem Ghillie.Położyłem się na trawie i nie ruszałem się.Po chwili przeciwnik dosłownie po mnie przebiegł.Chwilę potem i tak go zabiłem,ale niesamowite wrażenie pozostało.

Co do realizmu,nawet sami twórcy przyznali,że COD4 nie miał być realistyczny,a Modern Warfare 2 nie będzie tym bardziej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja uważam że klimat miała tylko pierwsza część CoD, reszta to po prtostu przyjemne FPSy. Nie zmiania to faktu, że jeśli chodzi o multi nie grałem w nic lepszego niż CoD4.

 

Według mnie żadna gra nie tworzy klimatu. To jest tylko gra.

 

to polecam Dead Space na dobrych słuchawkach w nocy - zmienisz zdanie :)

Edited by sabstytut
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

:lol: gry tworza klimat , to zalezy od gracza , jezeli masz slaba wyobraznie to nie zaznasz tego klimatu co czlowiek ktory wpatrzony w monitor jest prawie w nim , beirze udzial w tym co sie dzieje na nim.

 

 

Tak samo w asg, to ze ktos ma sprzet za 4000k nie znaczy ze ma ten klimat. poprostu beiga i strzela. a niektorzy biora ten klimat odrazu , i dla nich ASG jest czyms wiecej niz kulki i mundury.

 

nie dajac sie zwariowac rzecz jasna , wszystko co dobre ma swoje granice nie mozna robic z czegos co nie jest REALNE, w sensie ASG , to nie prawdziwa wojna , nie strzelamy w glowe z 10 m by ZABIC" a sa tacy co za duzo grali w gownianego CSa i strzelaja w glowe z 15-20 m ,

 

 

To czy cos dla CB ma klimat to zalezy tylko i wylacznie od cb.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Ja uważam że klimat miała tylko pierwsza część CoD, reszta to po prtostu przyjemne FPSy.

 

Oj, naprawdę nie doceniasz cod4, klimat w czwartej części jest świetny szczególnie misje SAS-u w Czarnobylu, ;-)

 

Cod 4 ma swój klimat również dlatego, że jest innowacyjny w stosunku do poprzednich części, fabuła toczy się w zupełnie innych realiach. Panowie ile można tłuc tych biednych Niemców? ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest Mati13k

O właśnie! Rozwiązał ktoś zagadkę tego "skreślonego typka", którego zdjęcie było w wstępie do kolejnej misji po zabiciu Al Asada. Stał koło Zakaeva, jego syna i własnie Al Asada.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...