Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Może lekko nekro pojadę ale pojadę.

 

1. Lee_ck

2. Keltuzar

3. Kubek22

4. DennY85

5. JavnyPL

6. Giwo

7. Spicmir vel FatPig

 

Zapraszam was na serwer 4fun w trybie hardcore - który jest administrowany 24/7 i jest to jeden z najlepszych serwerów w Polsce. 52 sloty, niski ping all weapn & perks allowed.

 

Gdyby kogoś to nudziło mam jeszcze 2 serwery 4fun z modami - 1szy to mod Obscurity

zabawa w obcych i dzielnie broniących sie marines oraz Star Wars Mod - w wersji będą - genialna modyfikacja cod4 na klimaty star wars.

 

Adresy Serwerów:

T.W.I.E.R.D.Z.A. -= 1 =- POLSKA | HARDCORE WAR| Cod4fun.pl

91.204.163.55:28950

 

T.W.I.E.R.D.Z.A. -= 2 =- POLSKA OBSCURITY v2.99c Cod4fun.pl

91.204.163.55:28888

 

T.W.I.E.R.D.Z.A. -= 3 =- POLSKA => STAR WARS Galactic Warfar

91.204.163.55:28960

 

Serwer stoi w Sosnowcu.

Wszelkie informacje oraz pomoc techniczna dotyczącą cod4 i w.w modów znajdziecie na

tej stronie

Edited by Spicmir
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam ten sam problem co Lee_ck. Lee udało CI się rozwiązać ten problem? Podobno jest jakaś aplikacja która pozwala obniżyć wymagania sprzętowe gry. Wie ktoś coś na ten temat??

Edited by Pasti
Link to post
Share on other sites

wystarczy ściągnąć/napisać odpowiedni config z uwzględnieniem tego co chcemy a co nie i wywalić wszystko co zamula niepotrzebnie kompa.

A wywalić można wiele bo nawet widoczność trawy/krzewów - jednak należny pamiętać ze z modyfikowanymi cfg nie wszędzie wasz wpuszczą.

Link to post
Share on other sites

Dobrze skonfigurowane cfg da nam stałe 250 fpsów.

Od 150 gra się o wiele lepiej. Stałe 250 fps to na promode codzienność.

 

Ale do rzeczy.

Ostatnio ze stronki codehook (haxy, czity) wypłynęła lista ponad 1 tysiąca użytkowników, którzy używali niedozwolonych wspomagaczy (na liście jest dość sporo znanych, czołowych graczy).

 

Lista:

 

http://www.codcenter.pl/index.php?site=new...&newsID=643

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
patche od 1.2 do 1.7 (instalowałem po kolei)

Po co? Nie wystarczy przypadkiem 1.6 cumulative (zawiera wszystkie poprzednie), a potem 1.7? Instalowałem je na dwóch wersjach: piracie angielskim :icon_evil: i oryginale polskim (kupiłem potem) i wszystko działało (i nadal działa) w porządku.

 

A taką sytuację jak ty, to miałem z Call of Duty 2. Po instalacji patcha 1.3 single się nie włączał - wkurzyłem się i trzymałem na dysku 2 wersje...

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

I need some help....

 

Wkładam płytkę do napędu, rozpoczyna się przygotowywanie do instalacji i uwaga ....

 

"Inna wersja tego produktu jest już zainstalowana na tym komputerze. Nie można kontynuować instalowania tej wersji. Aby skonfigurować lub usunąć istniejąca wersję tego produktu, użyj aplikacji Dodaj/ Usuń Programy z Panelu Sterowania /CoD4MW.msi"

 

Może ktoś coś pomóc, doradzić, uratować mnie przed rozpaczą ?

Link to post
Share on other sites

Musiałbyś ściągnąć program "smarty uninstaller". Przy usuwaniu danego programu pozbywa się też pozostawione rejestry, których "dodaj/usuń programy" nie usuwa. Bardzo dobry program, sam go używam :)

 

Jeżeli nie będzie COD'a na liście pobierz jakiś program czyszczący rejestr, powinno pomóc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...