Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

I ja grywam w CoD4 :). Tryb HC, kiedy tam pustki, wbijam na SC. Nadal gra mi się miło, choć czasem przychodzi zmęczenie materiału. Najlepiej gra mi się szturmowcem - snajpera dalej nie ogarniam, ale to pewnie przez dynamikę rozgrywki :O. Ostatnio z kolei pogrywam w Battlefield BC2 i muszę powiedzieć, że gry różnią się diametralnie, jednak jedyne co bym zmienił w CoD4 to możliwość niszczenia budynków jak w BC. Ogień.

Edited by Musley
Link to post
Share on other sites

E tam to niszczenie budynków to...

 

Powiększyłbym mapy w COD4 tylko, nawet bez pojazdów zostawił. Na takim Overgrown czy Pipeline się fajnie gra ;)

 

Nadal dużo ludzi gra, osobiście też przesiaduję tylko na serwerach S&D w trybie hardcore... Trochę ich jest; Herkules, Frontline, Inea, Waterloo... I już by można przestać, bo zawsze na którymś jest tyle osób, że można pograć sensownie ;)

 

A jak się z kolegą przez XFire komunikuje to już w ogóle fajnie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

PunkBuster to najgorszy antyczit jaki może być...

Wywala za nic - szczególnie, jak masz słabe pingi.

Ale oczywistego aimbota/multihacka mającego 150 ryjów i 0 zdechnięć - nie wywali praktycznie nigdy.

Dlatego najlepiej grać na serwerach z włączonym głosowaniem i z jaką taką administracją.

 

Na szczęście cziterzy na zwykłych serwerach zdarzają się o wieeeele rzadziej, niż na crackowanych - no bo keya szkoda w razie ewentualnego bana.

 

 

Offtop:

IMO ideałem anty-czita jest VAC. Na serwerach steamowych w TF2 nie spotkałem żadnego czitera.

Link to post
Share on other sites

Heh tylko, @up nie wiem czy zauważyłeś, że COD4 nie jest na Steamie i VAC tutaj gówno da... Jeśli mówisz, że VAC taki super pograj w MW2 i wtedy zobaczysz jego jakość. PunkBuster jest w miarę dobry, jeśli jest aktualny, polecam pbsetup do update'a. Bo nie ma nic lepszego jak grać na PB który jest w wersji z 2007 roku... Zaktualizuj, a się przekonasz. Wiem o czym mówię gram w COD 4 od 2007 roku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...