Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

O VACu to był tylko taki mały offtop - no przecież wiem, że tylko na steamie. Zresztą rzekome fatalne działanie w MW2 to może być wina IWNetu.

Ja nie miałem z nim żadnych problemów i dlatego bardo sobie chwalę.

EOT.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PB mam zaktualizowany, zresztą musiałem robić to ręcznie.

Pograj na pingu większym niż 200 lub lekko niestabilnym necie, to też się przekonasz, co PB wyrabia. Już mi się kilka razy zdarzało, że wyrzucał mnie bez najmniejszego powodu.

A jego skuteczność w usuwaniu cziterów jest żałosna - goście z aimami i multihackami mogą sobie spokojnie hasać i jakoś PB ich nie banuje.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Różnica polega na tym, że na IW 4 można napisać aimbota w jeden... no góra 2 wieczory jeśli ktoś skończył srednią szkołe informatyczną, lub jest zdolnym samoukiem, PB zatrzyma popularny cheaty które krążą po sieci od jakiegoś czasu, a to że [dawniej, nie wiem jak teraz] mombot był aktualizowany niemal na równi z PB to już inna sprawa :D

Błędy z wywalaniem mogą być spowodowane błędną konfiguracją PB na serwerach lub niektórymi wersjami gry. a wywalanie z pingiem 200 nie powinno Cie dziwić :-)

zresztą nie powiesz mi że w CS:S nie roi się od cheaterów, a w końcu to ten sam silnik i VAC :-) nie tak duża liczba cheatów TF2 [chyba miałes wyjątkowe szczęscie, że jeszcze nie trafiłeś na nikogo tudzież niezauważyłeś, albo dopiero co pobrałeś za darmo :)] to raczej zasługa społeczności

 

 

edyta: zapomniałem o najważniajszym :D

@parkie, jeśli się zdecydujesz, to kup pudełkowa wersje, przynajmniej będziesz miał pewność, że 1000 innych osób nie gra na tym samym cd-keyu.

Edited by fooze
Link to post
Share on other sites

edyta: zapomniałem o najważniajszym :D

@parkie, jeśli się zdecydujesz, to kup pudełkowa wersje, przynajmniej będziesz miał pewność, że 1000 innych osób nie gra na tym samym cd-keyu.

 

Jednak zakupiłem keya do MOH'a, ta sama cena, grafika bardziej cieszy oko i też jest dynamiczna rozgrywka :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Cześć koledzy. Chciałem troszkę odświeżyć sobie pamięć i pograć w CODa 4. Wczoraj próbowałem zainstalować, ale płyta ma jedną poważną rysę, która najwyraźniej uszkodziła plik przy 99% instalacji. Bardzo prosiłbym o skopiowanie tego jednego jedynego pliku z Waszej płyty/ folderu z grą i przesłanie mi. Waży kilka MB zapewne. Nazwę pliku podam później, jeżeli będzie ktoś chętny. Póki co nie chce mi się znowu gry instalować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...