Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SP ma dobry klimat i wciąga. Gra na max 2 wieczory.

 

 

Za to multi... Piękne! Po 4 latach grania w CS'a znalazłem grę, która bardziej mnie zauroczyła. Od listopada gram i się nie znudziło :)

Jak coś to możecie mnie spotkać tutaj 62.21.96.28:28960 ;]

Również zapraszam tu http://www.x-force.pl/ jakby był ktoś zainteresowany zagraniem CB/ESL.

 

Co do broni to śmigam ze Złotym Ak47 + kolimator :D

Edited by AirBorne
Link to post
Share on other sites

Nie grałem w BF2 ale multi CoD'a jest świetny ^^.Nie wiem jak wy możecie pisać,że single to gra na max 3 wieczory...u mnie to był tylko jeden wieczór i to jeszcze dość krótki...a faktycznie końcówka jest przygnębiająca...aż się łezka w oku kręci :P

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Heh, na 25 urodzinki kobita mi kupiła COD4, nie uwierzyłem jak włączyłem, to nowy wymiar grania :D

Poldeck, STALEK jest przygnębiający na maxa!

Na sieci się gra całkiem ciekawie, na singlu to jest dopiero szok.

Ktoś wie co trzeba miec zeby ta gra śmigała na max ustawieniach?

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

 

Poldeck, STALKER jest przygnębiający na maxa!

 

 

Nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Szło o to, że Prypeć, czyli "miasto duchów", powinien mieć jak najbardziej przygnębiający klimat. I w CoD4 ten klimat kopie po dupie o wiele bardziej niż w STALKERze.

 

Co do wymagań: grałem na GF8600GT + 2GB ramu + Core Quadro 3 GHz (brata maszyna) i bujało ślicznie. Grałem też na moim laptopku, Xpress1100 + 1GB ramku + Celeron M 1,75 GHz i też działało. Fakt, że nie było tak ładne (wszystko na "low" ;-) ), ale działało i dało sie grać.

Link to post
Share on other sites

Chmmm zauważyłem, że wszyscy tu maja 1GB~ RAM... A ja mam 768... :wink:

CoD już doszedł (musze tylko pójśc na poczte.. Grrr), ale boje się, że będzie mi cieło... Mam niby Radka X1650 (256MB), Procek 2.4Ghz (Celeron :evil:) iiiii 768MB RAM :wink:

 

A STALKER też mi sie nie podoba, tzn klimat taki nie fajny, ale ogólnie gierka fajna :P

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

A co do wyższości multi BF2 nad CoD4: KTO CO LUBI.

 

Gram w CoD4 po sieci cały czas odkąd kupiłem (single zajął mi chyba 4h) i nadal uważam, że cały ten system dowodzenia, podziału na grupy oraz rzucanie szybkimi komendami (jeden klawisz) w połączeniu z ogromnymi mapami w BF2 stwarzało większe pole do popisu.

W CoD4 czuję się w pewnym momencie strasznie bezradny, gdy aby przejść na drugą stronę mapy (i wytłuc wszystko co się rusza) przez dwa JEDYNE MOŻLIWE, obstawione przejścia (tutaj kłania się kamperstwo na małych przestrzeniach) i po prostu NIC się nie da zrobić. Nie mogę ich okrążyć ani nic, cały czas idzie się pod lufę. Czasem aż sie odechciewa...

 

W BF2 dałbym tylko inny system obrażeń, stanowczo za długo w jedną postać trzeba strzelać (w CoD4 gram tylko i wyłącznie w trybie hardcore). Ale przy tym wszystkim co daje BF to jest po prostu pikuś.

Link to post
Share on other sites

Podobno nie jest złe, ale nie grałem. CoD 4 lepszy xD

 

Off top. Poczta Polska sux... Dostalem wczoraj awizo( czy jak to sie zowie :P) i poszedlem o 18 na poczte, po przesylke (bylo napisane ze mam odebrac od 17-18 tego samego dnia, lub w nastepne dni)... A na poczcie co? "Przepraszam, listonosz nie dotarł na poczte..." (zginął z moją paczką??!! xD)... Dzisiaj ide na poczte z ta kartka, a gościara kaze mi pokazac dowod osobisty/legitymacje... A skąd mam miec legitymacje? xD (zgubiłem chyba rok temu xD). Poza tym przez całe życie jak odbieram paczki z poczty nigdy sie nie spotkałem z takim przypadkiem zeby ktos mnie poprosil o dowód.

:wink:

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Heh, na 25 urodzinki kobita mi kupiła COD4, nie uwierzyłem jak włączyłem, to nowy wymiar grania :D

Poldeck, STALEK jest przygnębiający na maxa!

Na sieci się gra całkiem ciekawie, na singlu to jest dopiero szok.

Ktoś wie co trzeba miec zeby ta gra śmigała na max ustawieniach?

 

u mnie śmiga na maxie.

procek intela 4 redzeniowy (4200???)- nie znam sie to jakby co sorki za pomylke

2 GB ramu patriot

grafa GF 8600 GS kupiona w komisie, śmiga aż miło tylko wiatrak wyje jak odkurzacz :???:

 

BTW - pozdavki z Koszalina

Link to post
Share on other sites

Pogięło ich? Dlaczego nie mogę zainstalować kolimatora i granatnika razem? Do dupy.

4 rdzeniowy? heh, spokojnie 3,0 PIV daje radę, grafa najważniejsza, oj chyba muszę pomyśleć nad nowym kompem ;p Wszak ma już rok :F Głupi byłem że wiołem płytę bez PCI-E

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...