Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

No to se pykłem u kumpla na X-boxie 360. Troche dziwnie się steruje padem dla kogoś przyzwyczajonego do myszy i klawiatury (jestem zdeklarowanym wyznawcom pieca ale przekonuje się do konsol pomału bo w nie nie trzeba inwestowac by grać na dużym ekranie w max grafice w najnowsze giery) ale gra jest w pyte. Generalnie bardziej zabawa na konsole niż na pieca (na którego notabene wychodzi coraz mniej ciekawych dla mnie gier) a mam porownanie z grania we wcześniejsze gry CoD i na blaszaku i na x-boxie. O grafice się nie wypowiem bo poprostu jest w pytę i widać to na screenach.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Witam! Chciałem kogoś doświadczonego lub "obeznanego" poprosić o radę czy mi pójdzie COF4 :wink:

Mój procek:celeron D 2.66GHz

Karta:Galaxy GF FX 5200 128mb

RAM:!15** coś, nie pamiętam xD

I tak na wiosnę zmieniam kompa, ale czy opłaca mi się kupić na tego starucha??

 

Czy mi pójdzie?;p

Z góry dzięki! ;-)

Link to post
Share on other sites

Na pudełku od gry jest napisane, że potrzeba GF 6600 lub lepszą.

 

 

Kurka wodna :P

Te numerki skaczą tak jakoś....

Powiedz pójdzie czy nie, ok?

Sorry za te męczenie, ale powiedzcie tak or nie ;d

 

Masz GF 5200, wymagany jest 6600 lub lepszy - sam sobie odpowiedz czy Ci pójdzie czy nie.. .

 

Btw. - ja mam GF 8600 gts, procka Pentium 4 3,2 Ghz, 1gb ramu i wszyściutko śmiga bardzo ładnie :).

Edited by piotrekSGUS
Link to post
Share on other sites

Wiele osób mówi, że mapy są za małe itp...Ja jakoś gram tak, że ok. 65 strzałów jest z "biodra" co staje się bardziej skuteczne na przeciwników w multi. Celuje tylko jak wydam 2-4 strzały z "biodra" i przeciwnik mnie nie widzi. Gdy zastosowałem inne nie typowe uzbrojenie i strzelałem moją techniką udało mi się zrobić wyzwanie w którym trzeba było zając pierwsze miejsce w drużynie. Bardzo ważne jest też sposób "nie czekaj na przeciwnika ty go znajdź" Moje kampienie trwa ok. 1-5 sekund, bo inaczej się nie da. Przeciwnik może wyjść z każdej strony i wole pobiec do pokoju, zamiast znaleźć się na pustym polu. Zapewne większość osób gra M4 + Tłumik/Celownik laserowy, a ja powiem, że gram Skorpionem + celownik laserowym i AK-47 + tłumik i dla mnie nie poważnym jest używanie jednej broni ja patrze na wielkość mapy i zróżnicowanie terenu co daje mi przewagę.

Link to post
Share on other sites

Zagrasz w pełną to zobaczysz to o czym pisał Foka, czyli momenty, w których jeśli nie ruszysz swojego szanownego zada, wszyscy "twoi" będą stać, strzelać, i tak przez długie godziny (czyli do momentu aż skończy Ci sie amunicja) ;)

Edited by Robson
Link to post
Share on other sites

Kupiłem, zagrałem, pewnie niedługo skończe :-F . Myśle, że to godny zastępca poprzednich Codów, według mnie najlepsza część serii.

 

Plusy:

- świetnie zoptymalizowany silnik (na moim sprzęcie na maxa ;-) )

- filmowość (!)

- grafika

- CIĄGLE się coś dzieje

- fajne podejście do tematu

 

Minusy

- nie wiem jak Was, ale mnie wk***** to, że kiedy nie ruszysz tyłka z miejsca to możesz wymordować z 2000 sołdatów (oskryptowana)

- przesadzili troche z tą filmowością :-F. Dwóch snajperów (z czego jeden z uciętą nogą) kontra 200 uzbrojownych żołnierzy...

 

Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bije na głowę WSZYSTKIE inny gry?! No nie wiem... pod względem realizmu lepsze stare R6, pod względem współpracy z innymi graczami lepszy BF2. Nawet niektóre giwery są kiepsko odwzorowane, że nie wspomnę o wielkości map. Nie to, żebym był przeciwnikiem MP w CoD4, bo sam gram codziennie, ale IMHO daleko mu do bicia na głowę wszystkich gier. Jak dla mnie to już samo granie bez włączonego trybu "hardcore" jest masochizmem.

Link to post
Share on other sites

Ja przepraszam ale zwróciłem obiadek w momencie kiedy w misji ze snajperem jako towarzyszem przedefilował mi nad głową batalion piechoty i jakieś pojazdy pancerne... Ghilli to ghillie ale bez przesady. Ruski zauważa nas dopiero potykając sie o naszą szanowną osobę...

Link to post
Share on other sites

Bida z nędzą. Generalnie dwie ostatnie taki superprodukcje MOHAirborne i COD4:MW Są takimi prawie liniowymi RPG, grając czułem się tak jak by jakiś kiepski master, prowadził mi sesję gdzie nie mam wyboru co chcę robić, idziemy po kolejnych punktach, od A do Z, i mamy takie złudne wrażenie że to dookoła, coś znaczy. Wkurzają ciągłe respy wrogów ich głupota, totalna arcade'owość walki. Ocena tak 2 na 5, tylko dlatego że mało ogólnie fps'ów w klimatach, nowoczesnego pola bitwy.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem,pograłem przeszedłem,szczerze mówiąc także spodziewałem sie czegoś lepszego.Na mój gust trochę za krótka tym bardziej że troszke kosztuje.Mimo to nocna misja marines na maksymalnych detalach wymiata efekty są zaje$%&**... Fajne

Mimo to multek nie jest zbyt ciekawy (zagrajcie w battlefield 2) :killer:

Jednak polecam i zachęcam do zakupu originału.Ładnie komponuje sie z pudełkami bf2 i a:aa :mrgreen:

POLECAM

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...