Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

Ja coraz więcej gram z g36c + koli i coraz bardziej mi się to podoba :D a perki to bandolier+kieszonkostwo+żelazna kondycja i gra się dobrze :D chociaż dane mi było pograć dopiero z 5 dni i pewnie dalsze doświadczenie zweryfikuje perki itd :D ale muszę powiedzieć, że cod jest wiele łatwiejszy od cs-a sourca :P po 5 dniach na wielu serwerach jestem co najmniej w pierwszej trójce :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, no... AK + koli + 3x granaciki odłamkowe xD + moc obalająca + penetracja = Wymiatanie! Miałes racje, fajny jest :wink: , ale trudno nim heada trafic (przynajmniej tak mi sie zdaje :P)

 

Hmm... no ten CoD 4 jest jakiś taki łatwy :P CS trudniejszy, ale jakos bardziej mi sie podoba CoD :D

Link to post
Share on other sites

M4 + koli, M1911, 1 frag/1 stun, bandolier, moc obalająca i pewne celowanie. Tak wyglądało moje najefektywniejsze ustawienie po sprawdzeniu wszelkich możliwych.

 

Wyglądało, bo wróciłem do BF'a :P I teraz mogę naprawdę poprzeć zdanie, że CoD jest łatwą grą.

Link to post
Share on other sites

No, no... AK + koli + 3x granaciki odłamkowe xD + moc obalająca + penetracja = Wymiatanie! Miałes racje, fajny jest :wink: , ale trudno nim heada trafic (przynajmniej tak mi sie zdaje :P)

 

 

Mówiłem ;) Na pewno trudniej trafić heada niż z M4. Ale mając AK47 wystarczy celować tylko korpus, nie trzeba się składać do headshota. AK ma wystarczająco silne obrażenia żeby raz dwa się pozbyć przeciwnika po króciutkiej serii ;)

Link to post
Share on other sites

O losie... UAV nie wykrywa TYLKO WTEDY, jak masz "zakłócania UAV" w perk'u drugim jeśli dobrze pamiętam. Jeśli grasz w trybie standardowym (jest HUD) to gdy strzelasz z broni bez tłumika to pojawiasz się na mapce tak jakby UAV był włączony, jeśli masz tłumik, dopóki przeciwnik niema włączonego "radaru" nie widzą Cię na mapie. W trybie hardcore jest to o tyle prostsze, że mapy nie masz w ogóle w rogu ekranu i pokazuje się ona tylko przy UAVie więc tłumik można brać tylko po to, żeby nie było Cię słychać.

Link to post
Share on other sites

O losie... UAV nie wykrywa TYLKO WTEDY, jak masz "zakłócania UAV" w perk'u drugim jeśli dobrze pamiętam. Jeśli grasz w trybie standardowym (jest HUD) to gdy strzelasz z broni bez tłumika to pojawiasz się na mapce tak jakby UAV był włączony, jeśli masz tłumik, dopóki przeciwnik niema włączonego "radaru" nie widzą Cię na mapie. W trybie hardcore jest to o tyle prostsze, że mapy nie masz w ogóle w rogu ekranu i pokazuje się ona tylko przy UAVie więc tłumik można brać tylko po to, żeby nie było Cię słychać.

 

Robson dobrze wytłumaczył, więc niech już się nie pojawiają tu głupie posty informujące, że tłumik czyni nas całkowicie niezauważalnym na radarze UAV.

Link to post
Share on other sites

Twierdzice że CoD4 ma lepsze multi od słynnego CS? A ja myślę, że nie można porównywac tych dwóch gier. To są dla mnie 2 oddzielne kategorie. W CoD4 w multi jest zupełnie inny klimat od grania w muli w CS. Porównywać można rzeczy podobne.

Link to post
Share on other sites

Twierdzice że CoD4 ma lepsze multi od słynnego CS? A ja myślę, że nie można porównywac tych dwóch gier. To są dla mnie 2 oddzielne kategorie. W CoD4 w multi jest zupełnie inny klimat od grania w muli w CS. Porównywać można rzeczy podobne.

 

Podpisuję się obiema ręcami :F CS i COD to 2 zupełnie inne bajki, wspólnego mają ze sobą tyle, że można je zakwalifikować jako fps-y, ale na tym podobieństwa się kończą. Ciekawe jak tam teraz mój skill w cs-a po półtora tygodnia z cod-em :P w sumie już 40 godzin grania mi staty pokazują :)

Link to post
Share on other sites

A ja uważam, że można porównać. Podobne zasady (podłóż bombę i jej pilnuj lub nie dopuść do jej wybuchu), FPS, małe mapy i inne.

Klimat CS trzymają tylko ludzie, którzy grają w niego. Bez nich gra by była lipna (ahh te nocki w CS'a i gadanie przez mikrofon z kumplami, to były czasy :D). Natomiast CoD4 posiada klimat sam w sobie. Dodatków (umiejętności) do CoDa4 i tak nie biorę pod uwagę, bo większość to gram PCW, gdzie te beznadziejne dodatki są wyłączone, po prostu ich nie ma. Wtedy ta gra jest jeszcze bardziej podobna do CS'a.

 

Co trzyma CS'a przy życiu? Popularność, zapchane serwery, multum lig, turnieji organizowanych w niego. I to wszystko. No i jeszcze raz ludzie, którzy w niego grają i niezbyt wysokie wymagania sprzętowe potrzebne do CS'a. No bo chyba nikt nie powie, że go rajcuje grafika, dźwięk czy fizyka gry i realność CS'a. CoD4 pod tym względem bije na głowę staruszka Countera ;)

Edited by AirBorne
Link to post
Share on other sites

Witam ... jestem nowy na Forum i mam zapytanie 8) Gra ktoś z was może w tego Calla 4 na Multiplayer ?? 8-)

 

Hmm... O ile się nie myle... (a nigdy sie nie myle :-F ) to ten temat jest właśnie o CoD 4 i głównie o Multiplayerze...

 

Też grałem w CSa... To były czasy :P

 

Ale nie jestem pewien czy CoD jest bardziej realistyczny... Jeśli chodzi o obrażenia to na pewno (chodzi mi o HQ, czy HC jak kto woli) Ale realistyka strzału z np AK jest strasznie nie realistyczna :F... W CSie trzeba po 2 strzały, a w CoDzie można cały mag wystrzelic jedną serią... w mniej więcej to samo miejsce, po mimo tego że ma niby duży odrzut to i tak jakoś dziwnie strzela :P

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites
(chodzi mi o HQ, czy HC jak kto woli)

 

Na czym polega różnica?

 

HQ - Headquarters, czyli tryb gry tak jak m.in. TDM

HC - Hardcore, czyli brak HUD, szybciej się ginie

 

W CSie trzeba po 2 strzały

W sensie, że po dwóch strzałach kule lecą gdzie chcą, a w CoD giwery są celniejsze, tak? No to w CS też nie jest idealnie bo stojąc blisko ściany i strzelając w nią robił sie ładny "kwiatek" na takowej, co nie powinno mieć miejsca z takiej odległości. W BF jest jescze gorzej...

Link to post
Share on other sites

CS jeszcze dłuuuugo nie zginie, nawet jak mistrzostwaw niego padną.

 

Po prostu studenci nigdy nie będą mieć mocarnych laptopów :-D .

 

U nas na roku paru gości specjalnie na wykłady kupiło takie badziewne słuchaweczki douszne jak od mp3. Bo komp na kolanach jest od strony profesora niewidoczny, mysz na drugim poziomie ławy więc zasłonięta i tylko słuchawy by przeszkadzały w maskowaniu się, więc muszą być douszne :-D .

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...