Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie mam właśnie miejsca w kolbie. Mam składaną. Inaczej przecież bym nie pytał.

Czym innym seria z giety, a czym innym z minima (jak na serię potrafię wywalić koło tysiąca kulek).

Z resztą nie rozumiem odpowiedzi w kontekście mojego pytania :)

Edit:

A pytam, bo lipole nie za bardzo lubią głębokie rozładowania. Nie wiem za to, jak się zachowują przy wyładowaniu i długim poborze prądu.

Edited by kerth
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam właśnie miejsca w kolbie. Mam składaną. Inaczej przecież bym nie pytał.

Czym innym seria z giety, a czym innym z minima (jak na serię potrafię wywalić koło tysiąca kulek).

Z resztą nie rozumiem odpowiedzi w kontekście mojego pytania :)

Edit:

A pytam, bo lipole nie za bardzo lubią głębokie rozładowania. Nie wiem za to, jak się zachowują przy wyładowaniu i długim poborze prądu.

 

 

heh moje g36 opiera sie na ITU zębach i m140 i systema magnum :) pytania ? :)

 

seria 1000 kulek / powodzenia dla żywotności podzespołów gb :)

 

co do li-po to chodzi o to ze nie mozesz zjechac nizej niż 3v na cele ( w praktyce 2,8v)

 

powiem tak z mojej g36 wywaliłem hi-capa od m4 pełnego na li-po 11,1 2200mAh 35C był nałądowany na ful czyli maił napiecie 12,6v po pełnym hi-capie zmierzyłem napiecie poszczególnych celi: 4,18v 4,17v, 4,2v...

Link to post
Share on other sites

seger: nie zrozumiałeś mnie chyba.

Nie pytam, czy moje komponenty wytrzymają, nie pytam czy mogę takimi seriami strzelać, nawet nie pytam, jakie napięcie jest mi potrzebne na celę. To wszystko wiem. Komponentów nie mam standardowych, ale ja nie o tym.

 

A Twoje ostatnie zdanie wreszcie mi częściowo odpowiada na moje pytanie. Dzięki.

 

FRAGER: Staram się tego uniknąć :)

Edited by kerth
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Zrobiłem tuning w minimi do 510 fps, wszystko super m140 spring, wale seria, batka 9,6 dobry ROF :)

 

Mam pytanie:

jakie kulki do tych fps(waga)?

jaka gumka hop up do tych fps ? mam stock CA gume i mysle że mógłby hop lepiej kręcic.

 

pzdr i czekam na odp

Link to post
Share on other sites

tak mam komore Hop up CA, na gumce stockowej CA i kulkach 0,25 zasięg to 70m(zasięg całkowity prawie równa się skutecznemu), ale mam wrażenie że hop mógłby lepiej kręcic, myślę nad gumką hop up guardera z czarnego sylikonu o zwiększonej twardosci?

 

i Słyszałem taka teorie ze jak kulki są za lekkie do fps to są za bardzo wyhamowywane przez opór powietrza, czy to prawda? w myśl tej teorii zasieg na 0,28 powininem wzrosnac...

 

pzdr i czekam na odp !!

Link to post
Share on other sites

Helikalne STU od Classic Army

Zestaw dosczelnionego cylindra P&J

Spring SP140 guarder

prowadnica wzmocniona łozyskowana

 

batka 9,6V 3300 mAh G&P

 

Całośc była składana w taiwangun.com, polecam !!! na chrono wyszło ok 510 fps

 

Myślę, że przy gumce z czarnego sylikonu guardera i kulkach 0,28 otrzymam optymalne ustawienie!? prosze o odp

Edited by SwideR
Link to post
Share on other sites

silnik P&J o zwiekszonym momencie obrotowym który znajdował sie już od razu czyli stock :) nawet na 8,4 ciągnie m140 :) w STU jest inne przełożenie no i helikalne to rzekomo lżej :)

dałem gumke guardera i zasięg się nieco poprawił, czekam na kulki 0,28, pzdr !

Link to post
Share on other sites

Ja po moich przejściach z dyszą w końcu doszedłem do ładu - skróciłem ją o 0.25mm (teraz ma długość stockowej) i już nie ma pustych strzałów. Tylko jeszcze muszę spręż zmienić, bo na MadOnion 130 + bore`up wychodzi 430 .....jakaś mega lipa :/

Edited by memphis3
Link to post
Share on other sites

Ja po moich przejściach z dyszą w końcu doszedłem do ładu - skróciłem ją o 0.25mm (teraz ma długość stockowej) i już nie ma pustych strzałów. Tylko jeszcze muszę spręż zmienić, bo na MadOnion 130 + bore`up wychodzi 430 .....jakaś mega lipa :/

 

Normalka przy tych sprężynach ;) Parszywie się ubijają i rzeczywista moc ma niewiele wspólnego z oznaczeniem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...