Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma problem z podawaniem kulek ? Strzelająć serią część strzałów niestety jest pusta. Jeśli był by to jeden pusty na 9 dobrych to OK ale niestety pustych jest więcej :/

 

Może wymiana popychacza ?

 

P.S

Jak nazywa się część którą montuje się na zębatkę w celu wydłużenia czasu pozostania dyszy w tylnym położeniu ?

Edited by memphis3
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2227 opóźniacz popychacza.

 

Mam m249 iraq war PJ, ostatnio wymieniłem w nim tłok DF z tytamowymi zębami zębatki typu torque up (JG), bore up CA z głowicą cylindra DF, prowadnice systemy łożyskowaną, m130 guarder, komora HU CA, gumka systemy i stock lufa GP 509mm

 

Chrono pokazywało 460-480 fps, ale rozrzut był bardzo duży, do tego stopnia, że aksu74 stock sprawdzał się lepiej od m249.

 

Co może być przyczyną taki rozrzut ?? Proszę o odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

ja nie potrzebuję precyzji snapera, żeby mieć preckę i kulki 0.3g, przypominam, że jest to KM i z tego się "sieje" kompozytem, a używanie kulek 0.3g mija się z celem.

 

Mowiąc rozrzut miałem na myśli strzelanie w kawał metalu z 30-35m z wyłączonym HU, na kulkach 0,25g extreme precision. Z teodległości miałem problem z trafieniem w tą blachę, mimo że zasięg był o wiele większy. Mam lufę półpreckę 6.05m GP, kulki dobre jakości i za cholerę nie moge poradzić sobie z tym m249. Co może być przyczyną takiego zachowywania się kulek ? Dodam, że w m4 boyi 450fps ze stock lufą, i m130 mogłem bez większego problemu trafić w blachę z 45m na tych samych kulkach, dlatego niepokoi mnie zachowanie m249.

Link to post
Share on other sites

Na komorze CA, prec lufie CA (510mm) gumce Prometheusa przy konfiguracji: M140, silnik P&J hi-torque, bore-up systemy i i zębatkach super torque-up systemy oraz dyszy DF do G3 rozrzut wyraźnie zmalał. Może skupienie nie jest jak w dobrze stuningowanych innych aegach, ale jest o niebo lepsze niż w stocku.

Ciekawą rzeczą jaką zauważyłem, że najlepsze skupienie replika ma na kulkach P&J 0,25g. Gold Fire, Blaster czy Extreme Precision wypadały znacznie gorzej jeśli chodzi o skupienie.

Edited by headshooter
Link to post
Share on other sites

Do tej pory miałem założone przewody 2,5mm głośnikowe, dziś założyłem do tego MOSFET firmy GATE kupiony z Allegro. Efekt? Szybkostrzelność bez zmian, reakcja na spust bez zmian.

 

PS. Dobrze, że mam drugą replikę w której tranzystor się przyda ;)

Edited by woma
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Udało się usunąć usterkę, rozrzut uż nie jest bardzo duży, kulki lecą prosto i daleko (0.23g GFC - dają rade). Na końcu mam mały rozrzut, ale nie et tak jak było. myślę, że z 50m trafię w kartkę a4 bez większego problemu.

 

Przyczyna - Mid capy MAG, smar na gumce (mała ilość, ale ednak ...). Teraz jest fajnie, mini będzie wkręcane dale na obroty. Kupuję zapasowe zębatki JG III gen. i m150 wsadzę. zZobaczę jak się będą spisywały te zębatki. na m130 wale serie po 200-300 kulek (w weekend poszło mi 4000 kulek), zębatki jak nowe.

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites

Kurcze zapomniałem zapytać wcześniej i muszę pisać posta pod postem. Jaki mikrofonik pasuje do magazynka m249. Wysiadła mi ta część i ciągłe podkręcanie mnie denerwuje. Proszę o podanie jakiegoś wytrzymałego mikrofonu. Magazynek ma podłączone 6v, więc mikrofon musi te napięcie wytrzymać. Oczywiście czekam na model albo linka.

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, pojawił się duży problem. 2 tygodnie temu karabin odmówił posłuszeństwa. Na naciśnięcie spustu nie reagował, myślałem, że akiś kabel się odczepił. Po sprawdzeniu całego mechanizmu, przeglądnięciu kabli i styków, wszelkich wtyczek i bezpiecznika, poprawieniu tego co spadło itp. karabin nadal nie strzela. Bezpiecznik jest cały (podłączałem 3 inne i nic), kable wsadziłem nowe - 100% całe, wtyczki pozłacane, akumulator naładowany na full, a mimo to słyszę tylko brzdęk styku. Co może być nie tak z m249 ? Dlaczego nie daje znaku życia ?

 

Wszystkie podzespoły wydają się być sprawne.

Link to post
Share on other sites

Panowie, pojawił się duży problem. 2 tygodnie temu karabin odmówił posłuszeństwa. Na naciśnięcie spustu nie reagował, myślałem, że akiś kabel się odczepił. Po sprawdzeniu całego mechanizmu, przeglądnięciu kabli i styków, wszelkich wtyczek i bezpiecznika, poprawieniu tego co spadło itp. karabin nadal nie strzela. Bezpiecznik jest cały (podłączałem 3 inne i nic), kable wsadziłem nowe - 100% całe, wtyczki pozłacane, akumulator naładowany na full, a mimo to słyszę tylko brzdęk styku. Co może być nie tak z m249 ? Dlaczego nie daje znaku życia ?

 

Wszystkie podzespoły wydają się być sprawne.

 

 

Udało się złożyć, odłączył się kabel od styku w czasie składania.

Link to post
Share on other sites

1. Rozebrać i złożyć jeszcze raz (nasmarować i wyczyścić);

2. Wywalić chińską "elektronikę", polutować wszystko na krótko i darować sobie mikrofonik. Ewentualnie sprawdź wszystkie luty, bo oryginalne wyglądają żałośnie - mogło się coś urwać.

 

Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowanie polecam ten wątek:

http://www.arniesairsoft.co.uk/reviewpost/.../cat/all/page/1

Edited by sobczaq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...