Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Customs.pl


Recommended Posts

www.customs.pl

Właśnie powstał na Pl. Kolegiackim w Poznaniu. Oferta bardzo niestandardowa i bardzo atrakcyjna. Radzę się zapoznać, bo oferują wzmocnione bebechy w stocku, metalowe body i rewelacyjne ceny. Zwróćcie też uwagę na dział "miny". Mniam :)

Edited by HubertNapierala
Link to post
Share on other sites
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pięknie się zapowiada, jakiej firmy będzie to M60E4 ? i czy będziecie ściągać repliki na życzenie ?

 

M60 będzie STARA z wymienionym gearboxem na metalowy i wzmocnionymi częściami w standardzie.

A jeśli jesteś zainteresowany konkretną repliką, napisz do nas, postaramy Ci się pomóc.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

MINIMI A&K ?

Czy ta replika będzie miała jakiś tuning wytrzymałościowy (coś jak w replikach P&J)? Czy będzie "goła" pod tym względem?

W każdej replice wymieniane są te same części. Jest to nasz standard, z którym dopiero sprzedajemy repliki. Wlicza się on w tzw. przegląd zerowy.

 

 

I czy Wasz sklep będzie takie CUŚ sprowadzał? I kiedy i w jakiej cenie można by się tego spodziewać?

Na pewno będziemy go mieć, postaramy się w kolejnym zamówieniu (które będzie zrealizowane w ciągu miesiąca), różnica w cenie do AUGa A2 będzie, aczkolwiek niewielka, nie mogę niestety w tej chwili dokładnie podać jaka.

Link to post
Share on other sites

Napisze to tu bo moja poczta wywala że wasz adres jest nie prawidłowy.

A oto moja wiadomość:

 

Witam

 

Mam pytania donośnie tej repliki co w temacie

( http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...products_id=570 ):

 

 

1. Czy sprowadzilibyście takie coś na zamówienie?

2. Ile by to kosztowało?

3. Ile by to trwało?

4. Czy wprowadzilibyście to do swojej oferty?

 

Pytam się bo mam zamiar to dopaść ale w przyszłości bo jak na razie jakoś nie mam kasy ( i nie wygląda żebym miał w niedługim czasie).

Edited by Jade
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przed chwilą miałem problem - chciałem zdjąć kolbę ze swojej emki,

nie wiedziałem jak to zrobić,

zapytałem się ich (przez gg) i od razu dostałem odpowiedź.

Wszystko było tak jak napisali.

Czyli dość duży plus za kontakt.

Pozdrawiam

Edited by mastah
Link to post
Share on other sites

Wykonałem zakup w tym sklepie i...

 

-Dobry kontakt, nie spodziewałem się że ktoś opisze na moje n00biczne maile w niedzielę wieczorem... Do tego telefony "czy replika dotarła?"

 

-Jak poczta okazała się niekompatybilna to wysłali kurierem dopłacając z ich kieszeni różnicę między pocztą a kurierem, choć kurierowi się zbytnio nie śpieszyło (nie zwalam winy na sklep, nie oni są od rozwożenia paczek :uśmiech: ).

 

Opakowanie dobre, dość skutecznie uchroniło replikę przede mną :-P.

 

Inaczej jak + nie mogę wystawić.

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bo jeszcze zwyczajnie nie ma ich na stanie. Sklep działa od początku listopada i druga dostawa - znacznie bogatsza niż pierwsza - dopiero parę dni temu wyleciała z Chin. Przyjdzie na początku przyszłego tygodnia, więc fotki pojawią się za jakieś 10 - 14 dni.

Link to post
Share on other sites

Bardzo miła obsługa, w sumie chciałem kupić mały pierdół ale że mi się spodobało w sklepie to kupiłem coś więcej. Duży plus. No i zadowolony wychodząc zaliczyłem dzwona w futrynę na schodach :):):) A inni na forum przestrzegali....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem w customsach MP5k, wszystko poszło gładziutko, replika na drugi dzień doszła, jednak nie działa. Po gorącej i pełnej zwrotów akcji rozmowie na gg z Bardzo Miłą Panią (Lilly?:) ) doszedliśmy do konsensu i jutro wysyłam NA ICH KOSZT (zaznaczone) replikę by wymienili mi kabelki. Wielki PLUS dla tego sklepu za kompetencję i obsługę!

 

Mimo że mp5k nie działa ;p

Link to post
Share on other sites

Zawitałem do sklepu całkiem osobiście. Miła i przyjazna atmosfera, można sobie to i owo pomacać 8-) - zwłaszcza sprzet który jest prawie do dyspozycji klienta. Super sprawa - można wymienić wiele uwag technicznych na temat sprzętu i całkiem przypadkiem pozbyc się trochę kasy na nie planowany zakup.

Oby tak dalej, byłe dalsza nasza współpraca okazała się dla nas przyjemnością :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...